Debreceni vs Paksi Typy 7 lutego 2026

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Debreczyn VSC i Paksi. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 13:45 7 lutego. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Nagyerdei Stadion w mieście Debrecen. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 18 października 2025 i zakończył się wynikiem 1:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Paksi):

    • procent posiadania piłki: 61% vs 39%;
    • rzutów rożnych: 13 vs 8;
    • fauli: 19 vs 18;
    • żółtych kartek: 1 vs 2;
    • strzałów celnych: 6 vs 5.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Debreczyn VSC i Paksi:

    • rozegrane 46 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 20, gości - 10, remisów - 16;
    • liczba goli - 69 kontra 57;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.24, w 2. połowie - 1.5;
    • średnia suma goli w meczu - 2.74.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Debreceni - Paksi

    44%
    21 Zwycięstwa
    33%
    16 Remisów
    23%
    11 Zwycięstwa
    Razem gier
    48
    Suma bramek
    2.79
    Obie drużyny zdobyły punkty
    60%
    1.5
    Średnia liczba goli
    1.29
    2.42
    Żółte kartki
    2.06
    Ostatnie mecze
    03.05.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    -
    -
    2
    3
    10
    10
    4
    4
    5
    2
    2
    2
    3
    0
    -
    -
    2
    3
    10
    10
    4
    4
    07.02.26
    Premier league
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    5
    3
    11
    19
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    11
    19
    2
    1
    18.10.25
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    1.74
    0.97
    13
    8
    19
    18
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.74
    0.97
    13
    8
    19
    18
    1
    2
    18.05.25
    Premier league
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    Paksi
    Paksi
    1
    0.7
    0.56
    3
    4
    17
    13
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.7
    0.56
    3
    4
    17
    13
    1
    3
    22.02.25
    NB I
    Paksi FC
    Paksi FC
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    1.96
    1.95
    4
    6
    16
    14
    3
    5
    4
    3
    2
    0
    2
    3
    1.96
    1.95
    4
    6
    16
    14
    3
    5
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Debreczyn VSC Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 31 stycznia 2026 w ramach turnieju Premier league (gospodarze - WKW ETO FC Gyor, goście - Debreczyn VSC). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Debreczyn VSC vs WKW ETO FC Gyor):

    • procent posiadania piłki: 35% vs 65%;
    • rzuty rożne: 2 vs 4;
    • faule: 21 vs 15;
    • żółte kartki: 3 vs 3;
    • strzały celne: 5 vs 8.
    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna Debreczyn VSC wzięła udział w 20 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 10 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 5 remisy.

    📈Aktualnie Debreczyn VSC zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 50% wygranych oraz 25% porażek.

    ⚽️W sezonie Debreczyn VSC zdobyła łącznie 31 goli. W obronie, drużyna Debreczyn VSC w sezonie puściła 25 bramek.

    Wyniki meczów: Debreczyn VSC

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Premier league
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    R
    23.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    1
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    R
    16.08.26
    Premier league
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    R
    12.08.26
    UECL
    Kopenhaga
    Kopenhaga
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    5
    1
    1
    0
    4
    1
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    P
    09.08.26
    Premier league
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    2
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Paksi Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 1 lutego 2026 w ramach turnieju Premier league (gospodarze - Paksi, goście - Ferencvarosi TC). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Paksi vs Ferencvarosi TC):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzuty rożne: 5 vs 2;
    • faule: 24 vs 20;
    • żółte kartki: 2 vs 4;
    • strzały celne: 5 vs 6.
    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna Paksi wzięła udział w 20 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 10 wygrane,
    • 4 porażki,
    • 6 remisy.

    📈Aktualnie Paksi zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 50% wygranych oraz 20% porażek.

    ⚽W sezonie Paksi zdobyła łącznie 41 goli. W obronie w sezonie puściła 28 bramek.

    Wyniki meczów: Paksi

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    R
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Ujpest
    Ujpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    ZW
    16.08.26
    Premier league
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    7
    14
    8
    2
    0
    P
    09.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    Budapeszt Honved
    Budapeszt Honved
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    1
    2
    R
    03.08.26
    Premier league
    Zalaegerszegi
    Zalaegerszegi
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    5
    2
    3
    2
    2
    0
    -
    -
    3
    7
    12
    10
    3
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 46;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 10; dla gości (na wyjeździe) - 3; liczba remisów - 9;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.24;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.72, goście - 0.52.

    Statystyki 1. połowy: Debreczyn VSC (u siebie) vs Paksi (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 10;
    • zwycięstw: 3 (30%) vs 3 (30%);
    • porażek: 3 (30%) vs 0 (0%);
    • remisów: 4 (40%) vs 7 (70%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.2 vs 1.4;
    • średnia liczba straconych goli: 0.5 vs 0.4.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 4 vs 3;
    • porażek: 3 vs 1;
    • remisów: 3 vs 6;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.2 (strzelone - 0.7, stracone - 0.5) vs 1.1 (strzelone - 0.7, stracone - 0.4).
    Trendy
    • Paksi zremisował pierwszą połowę w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    • Paksi zremisował pierwszą połowę w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Premier league).
    👉Prognoza: 1. Połowa Remis (kursy: 2.09)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 46;
    • zwycięstwa gospodarzy - 20, zwycięstwa gości - 10, remisy - 16.

    Statystyki: Debreczyn VSC vs Paksi

    • rozegranych meczów w turnieju: 20 vs 20;
    • zwycięstw: 10 vs 10;
    • procent zwycięstw: 50% vs 50%;
    • porażek: 5 vs 4;
    • remisów: 5 vs 6.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 6;
    • porażek: 4 vs 3;
    • remisów: 1 vs 1.
    👉Prognoza: Debreczyn VSC Handicap (+1,5) (kursy: 1.22)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.5, goście - 1.24;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.74;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 28; na boisku drużyny gospodarzy - 15.

    Statystyki: Debreczyn VSC kontra Paksi

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.8 kontra 3.45;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.55 kontra 2.05;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.65 kontra 0.8;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.9 kontra 1.25;
    • Debreczyn VSC: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.5;
    • Paksi: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.8;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.4 (w domu - 1.33) kontra 1.9 (na wyjeździe - 1.6).
    Trendy
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Paksi na wyjeździe (Premier league).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (3,5) (kursy: 1.5)

    Prognoza na rzuty rożne

    Debreczyn VSC: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.45; na własnym boisku - 5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.6; na własnym boisku - 6.

    Paksi: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 6.85, na wyjeździe - 6.3;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 6.6; na wyjeździe - 8.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (11,5) (kursy: 2.4)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 46;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 28 razy;
    • na boisku gospodarzy - 15 razy.

    Statystyki: Debreczyn VSC kontra Paksi

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 20 vs 20 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 11 vs 15 ;
    • liczba OC dla zespołu Debreczyn VSC na własnym boisku - 6 (60%) ;
    • liczba OC dla zespołu Paksi na wyjeździe - 7 (70%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 5 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Debreczyn VSC na własnym boisku - 4 (67%) ;
    • OC dla zespołu Paksi na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.46)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 0:1 (15/118, 12.7%), 1:1 (15/118, 12.7%);
    • Debreczyn VSC u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:1 , 2:1 (2/10, 20%);
    • Paksi na wyjeździe najczęściej gra: 1:2 (2/10, 20%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 12.6% (kursy 5.85)
    1:2 - 9.06% (kursy 8)
    0:1 - 8.37% (kursy 9.7)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Paksi na wyjeździe (Premier league).

    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    Postaw zakład-200
    Opublikowany: 05.02.2026, 14:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Debreczyn VSC - Paksi

    Paksi zremisował pierwszą połowę:
    paksi-fcw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    paksi-fcw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Premier league).
    1. Połowa Remis
    Bovada
    +130
    Paksi zdobył bramkę w drugiej połowie:
    paksi-fcw 11 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe.
    2. połowa, Paksi zdobędzie bramkę
    -
    Debreceni VSC stracony gol:
    debreceni-vscw ostatnich 10 meczów w domu.
    debreceni-vscw ostatnich 9 meczów w domu (Premier league).
    Paksi zdobędzie bramkę
    Everygame
    -625
    Paksi zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    paksi-fcw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    paksi-fcw 6 z ostatnich 7 meczów (Premier league).
    Paksi Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -400
    Wyświetl więcej faktów

    Debreczyn VSC - Paksi Pozycja w tabeli

    NB I 25/26
    gZWRPRPPStan
    1.
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    33209465-3069
    2.
    Ferencvarosi TC
    Ferencvarosi TC
    33215767-3168
    3.
    Paksi FC
    Paksi FC
    331581063-4653
    4.
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    331411851-4153
    5.
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    331391149-4348
    6.
    Puskas Akademia FC Felcsut
    Puskas Akademia FC Felcsut
    331371343-4346

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    4 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 8
    Stracone - 17
    -9
    +4
    24 - Zdobyte
    20 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    4
    4
    Remisów
    3
    4
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    8
    Zdobyte
    24
    17
    Stracone
    20
    2.5
    Średnia suma goli w meczu
    4.4
    0.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.4
    1.7
    Średnio gole stracone na mecz
    2
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    9
    113'
    Minuty / strzelony gol
    38'
    Zobacz wszystkie statystyki