Cerezo Osaka vs Gamba Osaka Statystyki H2H
Head-to-Head
Cerezo Osaka
50 mecze
Gamba Osaka
18 Zwycięstwa
11 Remisów
21 Zwycięstwa
36%
22%
42%
Goli
Suma bramek
144
66
78
Total meczy
27
Powyżej - 54%
23
46% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.88
1.32
1.56
Średni czas na gol
31'
69'
58'
Cerezo Osaka
6
0-15'
7
16-30'
7
31-45'
2
0-15'
5
16-30'
8
31-45'
HT
15
46-60'
10
61-75'
11
76-90'
8
46-60'
10
61-75'
12
76-90'
Gamba Osaka
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 77
1.54
32
45
Czerwone kartki
Razem: 3
0.06
2
1
Porównanie ostatnich wyników


Cerezo OsakaJaponia
Gamba OsakaJaponia

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Cerezo Osaka - Gamba Osaka Ostatnie mecze
Mecze
25.10.26
J1 LeagueCerezo Osaka
Chiba
1.78
1.45
5
2
10
17
3
2
2
2
0
1
2
1
1.78
1.45
5
2
10
17
3
2
R
21.10.26
J1 LeagueNagoya Grampus
Cerezo Osaka
1.29
0.87
2
1
13
10
1
4
1
1
1
0
0
1
1.29
0.87
2
1
13
10
1
4
R
17.10.26
J1 LeagueCerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
1.82
1.43
3
2
10
15
2
2
2
4
1
2
1
2
1.82
1.43
3
2
10
15
2
2
P
14.10.26
J. League CupGainare Tottori
Cerezo Osaka
-
-
2
3
5
7
1
0
2
3
1
2
1
1
-
-
2
3
5
7
1
0
Z
10.10.26
J1 LeagueCerezo Osaka
Yokohama F Marinos
0.63
1.18
5
4
11
13
4
1
0
0
0
0
0
0
0.63
1.18
5
4
11
13
4
1
R
07.10.26
Emperor CupCerezo Osaka
Kagoshima United
-
-
4
3
-
-
1
1
2
0
1
0
1
0
-
-
4
3
-
-
1
1
Z
29.09.26
J. League CupFujieda
1
Cerezo Osaka
-
-
5
7
-
-
2
1
1
2
0
1
1
1
-
-
5
7
-
-
2
1
Z
19.09.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Cerezo Osaka
1.27
1.99
7
4
10
9
2
3
1
1
1
0
0
1
1.27
1.99
7
4
10
9
2
3
R
Mecze
24.10.26
J1 LeagueGamba Osaka
1
Kyoto Sanga
1.8
1.56
2
2
12
15
1
1
2
2
1
1
1
1
1.8
1.56
2
2
12
15
1
1
R
21.10.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Gamba Osaka
0.86
0.6
3
6
12
14
3
1
1
2
0
0
1
2
0.86
0.6
3
6
12
14
3
1
Z
17.10.26
J1 LeagueShimizu S-Pulse
Gamba Osaka
1.11
1.26
7
4
9
13
1
2
2
2
2
0
0
2
1.11
1.26
7
4
9
13
1
2
R
13.10.26
AFC Champions LeagueNewcastle United Jets
Gamba Osaka
-
-
5
6
11
9
2
2
1
3
1
1
0
2
-
-
5
6
11
9
2
2
Z
09.10.26
J1 LeagueKashima Antlers
Gamba Osaka
1.25
0.88
1
4
13
18
2
1
2
0
1
0
1
0
1.25
0.88
1
4
13
18
2
1
P
03.10.26
J. League CupKashiwa Reysol
Gamba Osaka
-
-
5
6
6
7
0
2
5
4
1
1
2
2
2
1
-
-
5
6
6
7
0
2
P
23.09.26
Emperor CupGamba Osaka
Tokushima Vortis
-
-
9
0
-
-
1
1
5
0
1
0
4
0
-
-
9
0
-
-
1
1
Z
20.09.26
J1 LeagueGamba Osaka
Vissel Kobe
2.23
1.36
4
8
11
10
3
0
0
1
0
0
0
1
2.23
1.36
4
8
11
10
3
0
P
Wyniki meczów
4 Zwycięstwa
4 Remisów
2 Porażki
40%
40%
20%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
50%
10%
Remisów
30%
50%
Porażki
20%
·10 meczów ·Gamba Osaka
3 Zwycięstwa
4 Remisów
3 Porażek
30%
40%
30%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
50%
60%
Remisów
20%
30%
Porażki
30%
Zwycięstwa bez straty gola
1
Porażki bez zdobytej bramki
2
Zwycięstwa po odrobieniu strat
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
17
19
7
Gole w 1. Połowie4
10
Gole w 2 Połowie15
4
Zdobywali pierwszy punkt3
1
Bez gola3
Cerezo Osaka
6%
1
12%
2
24%
4
24%
4
12%
2
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gamba Osaka
0%
0
5%
1
16%
3
11%
2
26%
5
42%
8
16
15
9
Gole w 1. Połowie7
7
Gole w 2 Połowie8
5
Tracili pierwszy punkt6
2
Nie traciłi2
Cerezo Osaka
25%
4
19%
3
44%
7
44%
7
25%
4
13%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gamba Osaka
7%
1
7%
1
47%
7
20%
3
20%
3
73%
11
Średnia goli na mecz
3.4
Średnia minuta pierwszego gola
2'
Obie drużyny strzeliły gola
8
Średni czas na gol
49'
Suma goli w meczu
Gamba Osaka
3.3
Cały mecz3.4
1.6
1. Połowa1.1
1.7
2. Połowa2.3
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
1
10%
0.5
7
70%
3
30%
6
60%
4
40%
1.5
6
60%
4
40%
2
20%
8
80%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Cerezo Osaka - Gamba Osaka Statystyki meczów
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
50.7%
55.4%
Faule
-
-
Rzuty rożne
37
58
Spalone
-
-
Żółte kartki
22
16
Czerwone kartki
1
1
Wyniki meczów
1:1
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2:0
1 raz10%
2:2
2 razy20%
0:0
1 raz10%
0:1
1 raz10%
1:1
1 raz10%
1:2
1 raz10%
2
3 razy30%
4
2 razy20%
5
2 razy20%
3
1 raz10%
2 goli
4 goli
5 goli
3 goli
1 gol
2
2 razy20%
4
3 razy30%
5
1 raz10%
3
1 raz10%
1
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Super League
Churchill Brothers
Northeast United
5 lis
11:30
Zobacz statystyki
Puchar AFC
Pathum United
Wofoo Tai Po
5 lis
12:15
Zobacz statystyki
Premier League
Green Buffaloes
Zesco United
5 lis
13:00
Zobacz statystyki
Liga Konferencji Europy UEFA
Kuopion Palloseura
KAA Gent
5 lis
17:45
Zobacz statystyki
FAW Championship
Bala Town
Guilsfield Athletic
6 lis
19:45
Zobacz statystyki
FAW Championship
Caerau Ely
Pontypridd Town
6 lis
19:45
Zobacz statystyki