Tijuana vs Cruz Azul Typy 1 lutego 2025

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Tijuana i Cruz Azul. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 03:05 1 lutego. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Estadio Caliente w mieście Tijuana. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Tijuana i Cruz Azul:

    • rozegrane 32 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 15, remisów - 9;
    • liczba goli - 30 kontra 46;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.13, w 2. połowie - 1.25;
    • średnia suma goli w meczu - 2.38.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Tijuana - Cruz Azul

    28%
    10 Zwycięstwa
    28%
    10 Remisów
    44%
    16 Zwycięstwa
    Razem gier
    36
    Suma bramek
    2.44
    Obie drużyny zdobyły punkty
    53%
    1.03
    Średnia liczba goli
    1.42
    1.94
    Żółte kartki
    1.83
    Ostatnie mecze
    17.08.26
    Primera Division
    Tijuana
    Tijuana
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    18.04.26
    Primera Division
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Tijuana
    Tijuana
    2.29
    1.3
    4
    1
    18
    14
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    2.29
    1.3
    4
    1
    18
    14
    2
    2
    29.09.25
    Primera Division
    Tijuana
    Tijuana
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1
    1.18
    0.78
    1
    2
    14
    9
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.18
    0.78
    1
    2
    14
    9
    3
    1
    01.02.25
    Primera Division
    Tijuana
    Tijuana
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.15
    2.52
    3
    5
    9
    15
    2
    5
    2
    3
    0
    3
    2
    0
    1.15
    2.52
    3
    5
    9
    15
    2
    5
    01.12.24
    Primera Division
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Tijuana
    Tijuana
    -
    -
    10
    2
    7
    4
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    10
    2
    7
    4
    1
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Tijuana Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Primera Division, Clausura, drużyna Tijuana wzięła udział w 17 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 8 wygrane,
    • 4 porażki,
    • 5 remisy.

    📈Aktualnie Tijuana zajmuje średnią pozycję w tabeli Primera Division, Clausura, z wynikiem 25% wygranych oraz 50% porażek.

    ⚽️W sezonie Tijuana zdobyła łącznie 24 goli. W obronie, drużyna Tijuana w sezonie puściła 10 bramek.

    Wyniki meczów: Tijuana

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera Division
    Tijuana
    Tijuana
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    ZW
    23.08.26
    Primera Division
    Guadalajara Chivas
    Guadalajara Chivas
    Tijuana
    Tijuana
    1.91
    0.48
    4
    4
    15
    10
    3
    1
    5
    2
    3
    0
    2
    2
    1.91
    0.48
    4
    4
    15
    10
    3
    1
    P
    17.08.26
    Primera Division
    Tijuana
    Tijuana
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    ZW
    14.08.26
    Leagues Cup
    Portland Timbers
    Portland Timbers
    Tijuana
    Tijuana
    -
    -
    5
    1
    14
    11
    3
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    5
    1
    14
    11
    3
    1
    P
    10.08.26
    Leagues Cup
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Tijuana
    Tijuana
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Cruz Azul Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Primera Division, Clausura, drużyna Cruz Azul wzięła udział w 17 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 13 wygrane,
    • 1 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Cruz Azul zajmuje średnią pozycję w tabeli Primera Division, Clausura, z wynikiem 25% wygranych oraz 25% porażek.

    ⚽W sezonie Cruz Azul zdobyła łącznie 39 goli. W obronie w sezonie puściła 4 bramek.

    Wyniki meczów: Cruz Azul

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera Division
    Necaxa
    Necaxa
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    0.45
    1.53
    7
    7
    15
    14
    5
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    0.45
    1.53
    7
    7
    15
    14
    5
    2
    ZW
    23.08.26
    Primera Division
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Atlas
    Atlas
    2.36
    2.01
    9
    4
    7
    11
    0
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    2.36
    2.01
    9
    4
    7
    11
    0
    1
    P
    17.08.26
    Primera Division
    Tijuana
    Tijuana
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    P
    14.08.26
    Leagues Cup
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    -
    -
    5
    4
    13
    16
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    4
    13
    16
    1
    2
    P
    09.08.26
    Leagues Cup
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    New-York City
    New-York City
    -
    -
    4
    0
    3
    1
    1
    5
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    0
    3
    1
    1
    5
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 32;
    • zwycięstwa gospodarzy - 8, zwycięstwa gości - 15, remisy - 9.

    Statystyki: Tijuana vs Cruz Azul

    • rozegranych meczów w turnieju: 17 vs 17;
    • zwycięstw: 1 vs 1;
    • procent zwycięstw: 25% vs 25%;
    • porażek: 2 vs 1;
    • remisów: 1 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 4 vs 2;
    • porażek: 4 vs 3;
    • remisów: 2 vs 5.
    👉Prognoza: Cruz Azul nie przegra (kursy: 1.36)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.94, goście - 1.44;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.38;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 16; na boisku drużyny gospodarzy - 8.

    Statystyki: Tijuana kontra Cruz Azul

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.75 kontra 2.25;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.25 kontra 1.25;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.75 kontra 0.75;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.5 kontra 0.5;
    • Tijuana: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2;
    • Cruz Azul: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.6 (w domu - 2.33) kontra 1.4 (na wyjeździe - 1).
    Trendy
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 13 z ostatnich 14 meczów Tijuana w domu przeciwko Cruz Azul.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 11 meczów Tijuana przeciwko Cruz Azul.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Cruz Azul (Primera Division).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (3,5) (kursy: 1.36)

    Prognoza na rzuty rożne

    Tijuana: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.5; na własnym boisku - 5.5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.1; na własnym boisku - 7.17.

    Cruz Azul: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 6.25, na wyjeździe - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 6; na wyjeździe - 5.4.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (11,5) (kursy: 1.88)

    Prognoza żółtych kartek

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 3.82 (1.91 dla gospodarzy i 1.91 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 4.32 (2.19 dla gospodarzy i 2.13 dla gości).

    Tijuana: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.5; na własnym boisku - 1;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.6; na własnym boisku - 1.67.

    Cruz Azul: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.25, na wyjeździe - 3;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2; na wyjeździe - 1.8.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (3,5) (kursy: 2.19)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 32;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 16 razy;
    • na boisku gospodarzy - 8 razy.

    Statystyki: Tijuana kontra Cruz Azul

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 17 vs 17 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 3 vs 3 ;
    • liczba OC dla zespołu Tijuana na własnym boisku - 2 (100%) ;
    • liczba OC dla zespołu Cruz Azul na wyjeździe - 1 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Tijuana na własnym boisku - 4 (67%) ;
    • OC dla zespołu Cruz Azul na wyjeździe - 2 (40%).
    Trendy
    • Tijuana zdobył i stracił bramki w ostatnich 9 meczów w domu (Primera Division).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.75)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 13 z ostatnich 14 meczów Tijuana w domu przeciwko Cruz Azul.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 11 meczów Tijuana przeciwko Cruz Azul.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Cruz Azul (Primera Division).

    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    Postaw zakład-250
    Opublikowany: 30.01.2025, 03:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Tijuana - Cruz Azul

    Tijuana zdobył bramkę:
    club-tijuanaw 20 z ostatnich 21 meczów w domu.
    club-tijuanaw ostatnich 9 meczów w domu (Primera Division).
    Cruz Azul stracony gol:
    cruz-azulw ostatnich 7 meczów (Primera Division).
    Tijuana zdobędzie bramkę
    MyBookie
    -182
    Tijuana stracony gol:
    club-tijuanacruz-azulw 15 z ostatnich 16 meczów przeciwko Cruz Azul.
    club-tijuanacruz-azulw 8 z ostatnich 9 meczów w domu przeciwko Cruz Azul.
    club-tijuanaw 18 z ostatnich 19 meczów (Primera Division).
    club-tijuanaw ostatnich 10 meczów w domu (Primera Division).
    Cruz Azul zdobędzie bramkę
    Everygame
    -556
    Cruz Azul zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    club-tijuanacruz-azulw ostatnich 16 meczów na wyjeździe przeciwko Tijuana.
    cruz-azulw 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Primera Division).
    cruz-azulw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    Cruz Azul Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -455
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    club-tijuanacruz-azulw 8 z ostatnich 9 meczów Tijuana w domu przeciwko Cruz Azul.
    club-tijuanacruz-azulw 7 z ostatnich 8 meczów Tijuana przeciwko Cruz Azul.
    club-tijuanaw 16 z ostatnich 17 meczów Tijuana (Primera Division).
    club-tijuanaw ostatnich 11 meczów Tijuana.
    club-tijuanaw 10 z ostatnich 11 meczów Tijuana w domu (Primera Division).
    cruz-azulw 14 z ostatnich 16 meczów Cruz Azul.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -400
    Wyświetl więcej faktów

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 6
    Remisów - 0
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 11
    Stracone - 13
    -2
    +3
    18 - Zdobyte
    15 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    6
    2
    Remisów
    0
    4
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    11
    Zdobyte
    18
    13
    Stracone
    15
    2.4
    Średnia suma goli w meczu
    3.3
    1.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    1.5
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    8
    82'
    Minuty / strzelony gol
    50'
    Zobacz wszystkie statystyki