Tijuana vs Cruz Azul Tipp 1 február 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Club Tijuana de Caliente és a Cruz Azul csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 3:05 1 február időpontban lesz. A torna mérkőzése a Estadio Caliente stadionban kerül megrendezésre a Tijuana városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    📊 Club Tijuana de Caliente és Cruz Azul csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 32;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 15, döntetlenek száma - 9;
    • gólok száma - 30 a 46 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.13, a 2. félidőé - 1.25;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.38.

    Egymás elleni statisztikák Tijuana - Cruz Azul

    28%
    10 Győzelem
    28%
    10 Döntetlen
    44%
    16 Győzelem
    Összes mérkőzés
    36
    Átlag gól/mérkőzés
    2.44
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.03
    Átlag összesen
    1.42
    1.94
    Sárga lapok
    1.83
    Legutóbbi mérkőzések
    17.08.26
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    18.04.26
    Primera Division
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    2.29
    1.3
    4
    1
    18
    14
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    2.29
    1.3
    4
    1
    18
    14
    2
    2
    29.09.25
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1
    1.18
    0.78
    1
    2
    14
    9
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.18
    0.78
    1
    2
    14
    9
    3
    1
    01.02.25
    Primera Division
    Tijuana
    Tijuana
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.15
    2.52
    3
    5
    9
    15
    2
    5
    2
    3
    0
    3
    2
    0
    1.15
    2.52
    3
    5
    9
    15
    2
    5
    01.12.24
    Primera Division
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Tijuana
    Tijuana
    -
    -
    10
    2
    7
    4
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    10
    2
    7
    4
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tijuana Csapat áttekintése

    🏆A Primera Division, Clausura szezon során a Club Tijuana de Caliente csapat összesen 17 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Primera Division, Clausura bajnokság középmezőnyében található Club Tijuana de Caliente csapat, 25% győzelmi aránnyal és 50% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Club Tijuana de Caliente csapat összesen 24 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Club Tijuana de Caliente csapat összesen 10 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Tijuana

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.62
    0.47
    3
    6
    12
    10
    1
    1
    N
    23.08.26
    Primera Division
    Guadalajara Chivas
    Guadalajara Chivas
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    1.91
    0.48
    4
    4
    15
    10
    3
    1
    5
    2
    3
    0
    2
    2
    1.91
    0.48
    4
    4
    15
    10
    3
    1
    L
    17.08.26
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    N
    14.08.26
    Leagues Cup
    Portland Timbers
    Portland Timbers
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    -
    -
    5
    1
    14
    11
    3
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    5
    1
    14
    11
    3
    1
    L
    10.08.26
    Leagues Cup
    San-Diego Zest
    San-Diego Zest
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    14
    17
    2
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Cruz Azul Csapat áttekintése

    🏆A Primera Division, Clausura szezon során a Cruz Azul csapat összesen 17 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 13 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Primera Division, Clausura bajnokság középmezőnyében található Cruz Azul csapat, 25% győzelmi aránnyal és 25% vereségi aránnyal.

    ⚽A Cruz Azul csapat összesen 39 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Cruz Azul csapat összesen 4 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Cruz Azul

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Necaxa
    Necaxa
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    0.45
    1.53
    7
    7
    15
    14
    5
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    0.45
    1.53
    7
    7
    15
    14
    5
    2
    N
    23.08.26
    Primera Division
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Atlas
    Atlas
    2.36
    2.01
    9
    4
    7
    11
    0
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    2.36
    2.01
    9
    4
    7
    11
    0
    1
    L
    17.08.26
    Primera Division
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.68
    0.84
    5
    6
    13
    15
    2
    4
    L
    14.08.26
    Leagues Cup
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    -
    -
    5
    4
    13
    16
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    4
    13
    16
    1
    2
    L
    09.08.26
    Leagues Cup
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    New-York City
    New-York City
    -
    -
    4
    0
    3
    1
    1
    5
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    0
    3
    1
    1
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 32;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 15, döntetlenek - 9.

    Statisztika: Club Tijuana de Caliente vs Cruz Azul

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 17 vs 17;
    • győzelmek: 1 vs 1;
    • győzelmi százalék: 25% vs 25%;
    • vereségek: 2 vs 1;
    • döntetlenek: 1 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 5.
    👉Tippek: Cruz Azul nem fog veszíteni (szorzói: 1.36)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.94, a vendégek - 1.44;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.38;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 16; a hazai csapat pályáján - 8.

    Statisztikák: Club Tijuana de Caliente vs Cruz Azul

    • átlagos összesített a tornán: 3.75 vs 2.25;
    • átlagos gólok száma: 1.25 vs 1.25;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.75 vs 0.75;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.5 vs 0.5;
    • Club Tijuana de Caliente: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Cruz Azul: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.6 (otthon - 2.33) vs 1.4 (idegenben - 1).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 13 legutóbbi 14 Tijuana otthon mérkőzések szemben a Cruz Azul.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 11 Tijuana mérkőzésén szemben a Cruz Azul minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Cruz Azul mérkőzések (Primera Division).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5) (szorzói: 1.36)

    Tippekszöglet

    Club Tijuana de Caliente: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.5; otthoni pályán - 5.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.1; otthoni pályán - 7.17.

    Cruz Azul: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.25, idegenben - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6; idegenben - 5.4.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (11,5) (szorzói: 1.88)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.82 (hazai csapatnál 1.91 és vendég csapatnál 1.91);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4.32 (hazai csapatnál 2.19 és vendég csapatnál 2.13).

    Club Tijuana de Caliente: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.5; otthon - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.6; otthon - 1.67.

    Cruz Azul: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.25, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2; idegenben - 1.8.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5) (szorzói: 2.19)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 32;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 16 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 8 alkalommal.

    Statisztika: Club Tijuana de Caliente vs Cruz Azul

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 17 vs 17;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 3 vs 3;
    • Club Tijuana de Caliente MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (100%);
    • Cruz Azul MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Club Tijuana de Caliente) - 4 (67%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Cruz Azul) - 2 (40%).
    Trendek
    • A Tijuana gólt szerzett és kapott minden utolsó 9 otthon mérkőzésén (Primera Division).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.75)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 13 legutóbbi 14 Tijuana otthon mérkőzések szemben a Cruz Azul.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 11 Tijuana mérkőzésén szemben a Cruz Azul minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Cruz Azul mérkőzések (Primera Division).

    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-250
    Közzétett: 2025.01.30., 3:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Tijuana - Cruz Azul

    A Tijuana gólt szerzett:
    club-tijuanaa 20 utolsó 21 otthon mérkőzésén.
    club-tijuanaminden utolsó 9 otthon mérkőzésén (Primera Division).
    A Cruz Azul gólt kapott:
    cruz-azulminden utolsó 7 mérkőzésén (Primera Division).
    Tijuana szerez gólt
    MyBookie
    -182
    A Tijuana gólt kapott:
    club-tijuanacruz-azula 15 utolsó 16 mérkőzésén szemben a Cruz Azul.
    club-tijuanacruz-azula 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Cruz Azul.
    club-tijuanaa 18 utolsó 19 mérkőzésén (Primera Division).
    club-tijuanaminden utolsó 10 otthon mérkőzésén (Primera Division).
    Cruz Azul szerez gólt
    Everygame
    -556
    A Cruz Azul kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    club-tijuanacruz-azulminden utolsó 16 idegenben mérkőzésén szemben a Tijuana.
    cruz-azula 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    cruz-azula 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Cruz Azul Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -455
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    club-tijuanacruz-azula 8 legutóbbi 9 Tijuana otthon mérkőzések szemben a Cruz Azul.
    club-tijuanacruz-azula 7 legutóbbi 8 Tijuana mérkőzések szemben a Cruz Azul.
    club-tijuanaa 16 legutóbbi 17 Tijuana mérkőzések (Primera Division).
    club-tijuanaaz utolsó 11 Tijuana mérkőzésén minden alkalommal.
    club-tijuanaa 10 legutóbbi 11 Tijuana otthon mérkőzések (Primera Division).
    cruz-azula 14 legutóbbi 16 Cruz Azul mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 0
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 13
    -2
    +3
    18 - Eltömődött
    15 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    6
    2
    Döntetlen
    0
    4
    Veszítenek
    4
    GK
    11
    Eltömődött
    18
    13
    Hiányzik
    15
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.3
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.5
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    82'
    Pontozott minden, min.
    50'
    Minden statisztika