Neman Grodno vs Mohylew Prognoza 31 stycznia 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Neman Grodno i Mohylew do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 31 stycznia o 16:00 w ramach turnieju "Extraliga". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Neman Grodno.
Head to Head
- rozegrane 47 mecze;
- na lodzie gospodarzy 41 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 5;
- zdobyte bramki: 217 przeciwko 73;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.81, 2. - 2.19, 3. - 2.13;
- średnia całkowita meczu - 6.11.
Ostatni raz drużyny spotkały się 29 stycznia 2025 na arenie drużyny Neman Grodno - wynik meczu wynosił 4:3.
Statystyki bezpośrednich spotkań Neman - Mogilev

Neman Grodno Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Neman Grodno uczestniczył w 43 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 30 zwycięstw,
- 13 porażek.
📈W tym sezonie Neman Grodno ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 68%, przy czym 32% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.45, zdobywając średnio 3.19 goli na mecz i tracąc średnio 2.34 goli.
🏒W tym sezonie Neman Grodno zdobył 150 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 36.67% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.58 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Neman Grodno w bieżącym sezonie stracił 110 goli.
- Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 36% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.58 na mecz.
Wyniki meczów: Neman Grodno

Mohylew Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Mohylew wziął udział w 44 meczach, osiągając następujące wyniki: 14 zwycięstw, 30 porażek.
📈W tym sezonie Mohylew ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 32%, a 68% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.79, ze średnio 2.5 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.27 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Mohylew zdobył 110 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 35.45% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.42.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Mohylew w tym sezonie stracił 144 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 40.85% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.96 bramek na mecz.
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 47;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 41, gości - 5.
Statystyki: Neman Grodno vs Mohylew
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 43 vs 44;
- Liczba zwycięstw: 32 (68%) vs 14 (32%);
- Liczba porażek: 15 (32%) vs 30 (68%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 19;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 8.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 6 vs 5;
- Liczba porażek: 4 vs 5;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 6;
- Liczba zwycięstw gości: 2.
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 4.62, dla gości - 1.55;
- średnia liczba goli w H2H - 6.11;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 11 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 17 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 13 raz.
Statystyki: Neman Grodno vs Mohylew
- średnia liczba w turnieju: 5.45 vs 5.79;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.19 vs 2.5;
- średnia liczba straconych bramek: 2.34 vs 3.27;
- Neman Grodno: średnia liczba w domu w turnieju - 3.58;
- Mohylew: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.42;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.3 (w domu - 4.29) vs 2.6 (na wyjeździe - 2).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w trzeciej tercji w 17 z ostatnich 19 meczów Neman Grodno w domu (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w trzeciej tercji w ostatnich 5 meczów Neman Grodno (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w trzeciej tercji w ostatnich 12 meczów Mohylew na wyjeździe (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w trzeciej tercji w 8 z ostatnich 9 meczów Mohylew (Extraliga).