Neman Grodno vs Mohylew Prognoza 23 października 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Neman Grodno i Mohylew do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 23 października o 16:00 w ramach turnieju "Extraliga". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Neman Grodno.
Head to Head
- rozegrane 48 mecze;
- na lodzie gospodarzy 42 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 5;
- zdobyte bramki: 223 przeciwko 77;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.83, 2. - 2.21, 3. - 2.17;
- średnia całkowita meczu - 6.19.
Ostatni raz drużyny spotkały się 31 stycznia 2025 na arenie drużyny Neman Grodno - wynik meczu wynosił 6:4.
Statystyki bezpośrednich spotkań Neman - Mogilev

Neman Grodno Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Neman Grodno uczestniczył w 16 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 7 zwycięstw,
- 9 porażek.
📈W tym sezonie Neman Grodno ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 44%, przy czym 56% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 4.25, zdobywając średnio 2.19 goli na mecz i tracąc średnio 2.44 goli.
🏒W tym sezonie Neman Grodno zdobył 35 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 37.14% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Neman Grodno w bieżącym sezonie stracił 39 goli.
- Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 44.44% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2 na mecz.
Wyniki meczów: Neman Grodno

Mohylew Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Mohylew wziął udział w 16 meczach, osiągając następujące wyniki: 2 zwycięstw, 14 porażek.
📈W tym sezonie Mohylew ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 13%, a 88% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 6.56, ze średnio 2.06 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 4.63 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Mohylew zdobył 33 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 42.42% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.33.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Mohylew w tym sezonie stracił 74 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 51.72% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 4.83 bramek na mecz.
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 48;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 14; gości (na wyjeździe) - 0;
- średni total 1. tercji: 1.83;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 1.46, goście - 0.38.
Statystyki w 1. tercji: Neman Grodno (u siebie) vs Mohylew (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6;
- liczba zwycięstw: 1 (16.67%) vs 2 (33.33%);
- liczba porażek: 3 (50%) vs 3 (50%);
- liczba remisów: 2 (33.33%) vs 1 (16.67%).
- średni total zdobytych bramek: 0.33 vs 0.83;
- średni total straconych bramek: 0.67 vs 1.33.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 2 vs 3;
- liczba porażek: 2 vs 6;
- liczba remisów: 6 vs 1;
- średni total 1. tercji: 1 (zdobyte - 0.6, stracone - 0.4) vs 2 (zdobyte - 0.7, stracone - 1.3).
- Neman Grodno nie wygrał pierwszej tercji w 8 z ostatnich 9 meczów w domu.
- Neman Grodno nie wygrał pierwszej tercji w 7 z ostatnich 8 meczów (Extraliga).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 48;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 42, gości - 5.
Statystyki: Neman Grodno vs Mohylew
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 16 vs 16;
- Liczba zwycięstw: 7 (44%) vs 2 (13%);
- Liczba porażek: 9 (56%) vs 14 (88%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 5;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 1.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 4 vs 2;
- Liczba porażek: 6 vs 8;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
- Liczba zwycięstw gości: 1.
- Mohylew przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 8 z ostatnich 9 meczów (Extraliga).
- Mohylew przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Extraliga).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 4.65, dla gości - 1.6;
- średnia liczba goli w H2H - 6.19;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 12 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 18 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 14 raz.
Statystyki: Neman Grodno vs Mohylew
- średnia liczba w turnieju: 4.25 vs 6.56;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.19 vs 2.06;
- średnia liczba straconych bramek: 2.44 vs 4.63;
- Neman Grodno: średnia liczba w domu w turnieju - 2;
- Mohylew: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.33;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.1 (w domu - 1) vs 2 (na wyjeździe - 2.25).
- Były łącznie mniej niż 6.5 bramek w 12 z ostatnich 14 meczów Neman Grodno (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 6.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów Neman Grodno w domu (Extraliga).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 6.5 bramek w 12 z ostatnich 14 meczów Neman Grodno (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 6.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów Neman Grodno w domu (Extraliga).