Narvik Ishockeyklubb vs Storhamar Hockey Prognoza 28 grudnia 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Narvik Ishockeyklubb i Storhamar Hockey do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 28 grudnia o 16:00 w ramach turnieju "Eliteserien". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Storhamar Hockey.
Head to Head
- rozegrane 16 mecze;
- na lodzie gospodarzy 2 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 14;
- zdobyte bramki: 29 przeciwko 80;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.94, 2. - 2.94, 3. - 1.81;
- średnia całkowita meczu - 6.63.
Ostatni raz drużyny spotkały się 01 listopada 2025 na arenie drużyny Storhamar Hockey - wynik meczu wynosił 6:1.
Statystyki bezpośrednich spotkań Narvik Ishockeyklubb - Storhamar

Narvik Ishockeyklubb Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Narvik Ishockeyklubb uczestniczył w 27 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 12 zwycięstw,
- 15 porażek.
📈W tym sezonie Narvik Ishockeyklubb ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 44%, przy czym 56% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 6.67, zdobywając średnio 2.93 goli na mecz i tracąc średnio 3.85 goli.
🏒W tym sezonie Narvik Ishockeyklubb zdobył 79 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 1, gdzie 36.71% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.14 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Narvik Ishockeyklubb w bieżącym sezonie stracił 104 goli.
- Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 40% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.14 na mecz.
Wyniki meczów: Narvik Ishockeyklubb

Storhamar Hockey Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Storhamar Hockey wziął udział w 25 meczach, osiągając następujące wyniki: 21 zwycięstw, 4 porażek.
📈W tym sezonie Storhamar Hockey ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 84%, a 16% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 6.68, ze średnio 4.64 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.36 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Storhamar Hockey zdobył 116 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 35.34% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 4.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Storhamar Hockey w tym sezonie stracił 59 bramek.
- Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 33.33% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.31 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Storhamar Hockey
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 16;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 0; gości (na wyjeździe) - 6;
- średni total 1. tercji: 1.94;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.38, goście - 1.56.
Statystyki w 1. tercji: Narvik Ishockeyklubb (u siebie) vs Storhamar Hockey (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 13;
- liczba zwycięstw: 2 (14.29%) vs 5 (38.46%);
- liczba porażek: 4 (28.57%) vs 4 (30.77%);
- liczba remisów: 8 (57.14%) vs 4 (30.77%).
- średni total zdobytych bramek: 1.07 vs 1.08;
- średni total straconych bramek: 1.29 vs 0.77.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 7;
- liczba porażek: 3 vs 1;
- liczba remisów: 4 vs 2;
- średni total 1. tercji: 3 (zdobyte - 1.4, stracone - 1.6) vs 2.7 (zdobyte - 2.2, stracone - 0.5).
- Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w 10 z ostatnich 11 meczów Narvik Ishockeyklubb przeciwko Storhamar Hockey (Eliteserien).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 16;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 14.
Statystyki: Narvik Ishockeyklubb vs Storhamar Hockey
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 27 vs 25;
- Liczba zwycięstw: 12 (44%) vs 21 (84%);
- Liczba porażek: 15 (56%) vs 4 (16%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 8;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 10.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 6 vs 9;
- Liczba porażek: 4 vs 1;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
- Liczba zwycięstw gości: 4.
- Narvik Ishockeyklubb wygrywa z przewagą +3.5 w 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Eliteserien).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 1.81, dla gości - 5;
- średnia liczba goli w H2H - 6.63;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 6 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 8 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 5 raz.
Statystyki: Narvik Ishockeyklubb vs Storhamar Hockey
- średnia liczba w turnieju: 6.67 vs 6.68;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.93 vs 4.64;
- średnia liczba straconych bramek: 3.85 vs 2.36;
- Narvik Ishockeyklubb: średnia liczba w domu w turnieju - 3.14;
- Storhamar Hockey: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 4;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 3.6 (w domu - 3.4) vs 5.7 (na wyjeździe - 5.2).
- Były łącznie więcej niż 5.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów Narvik Ishockeyklubb w domu przeciwko Storhamar Hockey (Eliteserien).
Prognoza redakcji
- Były łącznie więcej niż 6.5 bramek w ostatnich 7 meczów Narvik Ishockeyklubb (Eliteserien).
- Były łącznie więcej niż 6.5 bramek w ostatnich 8 meczów Storhamar Hockey (Eliteserien).
- Były łącznie więcej niż 6.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Storhamar Hockey na wyjeździe (Eliteserien).
- Były łącznie więcej niż 6.5 bramek w ostatnich 5 meczów Storhamar Hockey na wyjeździe.