Storhamar Hockey vs Narvik Ishockeyklubb Prognoza 1 listopada 2025

    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    6
    1
    2
    4
    0
    0
    0
    1
    🔊W ramach turnieju Eliteserien zaplanowano mecz między drużynami Storhamar Hockey i Narvik Ishockeyklubb. Mecz odbędzie się 1 listopada o godzinie 15:00. Po przeanalizowaniu aktualnego stanu drużyn, wywnioskowaliśmy najbardziej prawdopodobny wynik dzisiejszego meczu. Zagłębimy się w kluczowe aspekty tej prognozy, abyś mógł być na bieżąco ze wszystkimi trendami.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Storhamar Hockey i Narvik Ishockeyklubb:
    • rozegrane 15 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 13 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 2;
    • zdobyte bramki: 74 przeciwko 28;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.93, 2. - 2.87, 3. - 1.87;
    • średnia całkowita meczu - 6.6.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 13 września 2025 na arenie drużyny Narvik Ishockeyklubb - wynik meczu wynosił 3:4.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Storhamar - Narvik Ishockeyklubb

    80%
    16 Zwycięstwa
    20%
    4 Zwycięstwa
    27.10.26
    Eliteserien
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    4
    2
    1
    1
    1
    0
    2
    1
    19.02.26
    Eliteserien
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    2
    1
    22.01.26
    Eliteserien
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    2
    3
    0
    1
    2
    1
    0
    1
    28.12.25
    Eliteserien
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    2
    6
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    01.11.25
    Eliteserien
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    6
    1
    2
    0
    4
    0
    0
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Storhamar Hockey Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Storhamar Hockey uczestniczył w 13 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 9 zwycięstw,
    • 4 porażek.

    📈W tym sezonie Storhamar Hockey ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 69%, przy czym 31% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 6.08, zdobywając średnio 3.77 goli na mecz i tracąc średnio 2.77 goli.

    🏒W tym sezonie Storhamar Hockey zdobył 49 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 3, gdzie 38.78% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 4.5 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Storhamar Hockey w bieżącym sezonie stracił 36 goli.

    • Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 36.84% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 4.5 na mecz.

    Wyniki meczów: Storhamar Hockey

    31.10.26
    Eliteserien
    Stjernen Hockey
    Stjernen Hockey
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    1
    2
    0
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    Z
    29.10.26
    Eliteserien
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Nidaros Hockey
    Nidaros Hockey
    5
    2
    1
    0
    3
    1
    1
    1
    Z
    27.10.26
    Eliteserien
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    4
    2
    1
    1
    1
    0
    2
    1
    P
    24.10.26
    Eliteserien
    Lillehammer
    Lillehammer
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    0
    6
    0
    1
    0
    2
    0
    3
    Z
    20.10.26
    Eliteserien
    Ringerike IHK
    Ringerike IHK
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    0
    5
    0
    1
    0
    1
    0
    3
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Narvik Ishockeyklubb Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie Narvik Ishockeyklubb wziął udział w 14 meczach, osiągając następujące wyniki: 4 zwycięstw, 10 porażek.

    📈W tym sezonie Narvik Ishockeyklubb ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 29%, a 71% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 6.07, ze średnio 2.14 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 4.14 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory Narvik Ishockeyklubb zdobył 30 bramek:

    • Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 40% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.14.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Narvik Ishockeyklubb w tym sezonie stracił 58 bramek.

    • Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 35.29% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 4.86 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: Narvik Ishockeyklubb

    01.11.26
    Eliteserien
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    Nidaros Hockey
    Nidaros Hockey
    2
    3
    0
    0
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    P
    31.10.26
    Eliteserien
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    Nidaros Hockey
    Nidaros Hockey
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    P
    29.10.26
    Eliteserien
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    Stavanger Oilers
    Stavanger Oilers
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    Z
    27.10.26
    Eliteserien
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    4
    2
    1
    1
    1
    0
    2
    1
    Z
    22.10.26
    Eliteserien
    Stjernen Hockey
    Stjernen Hockey
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    2
    4
    0
    0
    2
    1
    0
    3
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 15;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 4; gości (na wyjeździe) - 0;
    • średni total 1. tercji: 1.93;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 1.53, goście - 0.4.

    Statystyki w 1. tercji: Storhamar Hockey (u siebie) vs Narvik Ishockeyklubb (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 7;
    • liczba zwycięstw: 1 (16.67%) vs 1 (14.29%);
    • liczba porażek: 3 (50%) vs 4 (57.14%);
    • liczba remisów: 2 (33.33%) vs 2 (28.57%).
    • średni total zdobytych bramek: 0.83 vs 0.57;
    • średni total straconych bramek: 1.17 vs 1.43.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 2 vs 1;
    • liczba porażek: 4 vs 4;
    • liczba remisów: 4 vs 5;
    • średni total 1. tercji: 1.4 (zdobyte - 0.6, stracone - 0.8) vs 2.1 (zdobyte - 0.7, stracone - 1.4).
    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w 9 z ostatnich 10 meczów Storhamar Hockey przeciwko Narvik Ishockeyklubb (Eliteserien).
    • Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 6 meczów Storhamar Hockey w domu przeciwko Narvik Ishockeyklubb (Eliteserien).
    • Były łącznie mniej niż 2.5 bramek w pierwszej tercji w 6 z ostatnich 7 meczów Storhamar Hockey w domu.
    👉Prognoza: 1. część, Total goli Poniżej (2,5) (kursy: 1.4)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • Liczba spotkań - 15;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy - 13, gości - 2.

    Statystyki: Storhamar Hockey vs Narvik Ishockeyklubb

    • Liczba rozegranych meczów w turnieju: 13 vs 14;
    • Liczba zwycięstw: 9 (69%) vs 4 (29%);
    • Liczba porażek: 4 (31%) vs 10 (71%);
    • Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 5;
    • Liczba zwycięstw gości w turnieju: 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba zwycięstw: 6 vs 4;
    • Liczba porażek: 4 vs 6;
    • Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
    • Liczba zwycięstw gości: 1.
    Trendy
    • Narvik Ishockeyklubb przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Eliteserien).
    👉Prognoza: Storhamar Hockey Zwycięstwo (kursy: 1.25)

    Typ na liczbę goli

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 4.93, dla gości - 1.87;
    • średnia liczba goli w H2H - 6.6;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 6 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 8 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 5 raz.

    Statystyki: Storhamar Hockey vs Narvik Ishockeyklubb

    • średnia liczba w turnieju: 6.08 vs 6.07;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 3.77 vs 2.14;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.77 vs 4.14;
    • Storhamar Hockey: średnia liczba w domu w turnieju - 4.5;
    • Narvik Ishockeyklubb: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.14;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.9 (w domu - 3.25) vs 2.3 (na wyjeździe - 2.2).

    Trendy
    • Narvik Ishockeyklubb zdobywa więcej niż 1.5 bramek w ostatnich 5 meczach przeciwko Storhamar Hockey (Eliteserien).
    👉Prognoza: Narvik Ishockeyklubb Total goli Powyżej (1,5) (kursy: 1.82)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Narvik Ishockeyklubb przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Eliteserien).

    Storhamar Hockey Zwycięstwo
    Kurs-357
    Opublikowany: 31.10.2025, 23:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Storhamar Hockey - Narvik Ishockeyklubb

    Narvik Ishockeyklubb przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    narvik-ishockeyklubbw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Eliteserien).
    Storhamar Hockey Zwycięstwo
    Everygame
    -625
    Storhamar Hockey nie przegrał drugiej tercji:
    storhamar-hockeyw 20 z ostatnich 21 meczów w domu.
    storhamar-hockeyw ostatnich 18 meczach w domu (Eliteserien).
    storhamar-hockeyw 14 z ostatnich 15 meczów.
    storhamar-hockeyw 12 z ostatnich 13 meczów (Eliteserien).
    Narvik Ishockeyklubb nie wygrał drugiej tercji:
    narvik-ishockeyklubbw ostatnich 8 meczach na wyjeździe (Eliteserien).
    2. część Storhamar Hockey nie przegra
    -1667
    Storhamar Hockey nie przegrał (w regulaminowym czasie gry):
    storhamar-hockeynarvik-ishockeyklubbw ostatnich 15 meczach przeciwko Narvik Ishockeyklubb (Eliteserien).
    storhamar-hockeynarvik-ishockeyklubbw ostatnich 6 meczach w domu przeciwko Narvik Ishockeyklubb (Eliteserien).
    storhamar-hockeyw 20 z ostatnich 21 meczów w domu (Eliteserien).
    storhamar-hockeyw 8 z ostatnich 9 meczów.
    storhamar-hockeyw 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Narvik Ishockeyklubb nie wygrał (w regulaminowym czasie gry):
    narvik-ishockeyklubbw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Eliteserien).
    Storhamar Hockey nie przegra
    -3333
    Storhamar Hockey nie przegrał trzeciej tercji:
    storhamar-hockeynarvik-ishockeyklubbw 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko Narvik Ishockeyklubb (Eliteserien).
    storhamar-hockeynarvik-ishockeyklubbw ostatnich 6 meczach w domu przeciwko Narvik Ishockeyklubb (Eliteserien).
    storhamar-hockeyw 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Eliteserien).
    Narvik Ishockeyklubb nie wygrał trzeciej tercji:
    narvik-ishockeyklubbw ostatnich 8 meczach na wyjeździe (Eliteserien).
    3. część Storhamar Hockey nie przegra
    -1667
    Wyświetl więcej faktów

    Storhamar Hockey - Narvik Ishockeyklubb Pozycja w tabeli

    EHL
    MZPKPktForma
    1.
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    45369198-98103
    2.
    Valerenga
    Valerenga
    453411182-91103
    3.
    Frisk/Asker
    Frisk/Asker
    453312147-9099
    4.
    Stavanger Oilers
    Stavanger Oilers
    453015170-10692
    5.
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    452025135-16362
    6.
    Sparta
    Sparta
    452124110-13861