MODO Hockey vs Kalmar Prognoza 28 stycznia 2026
📡Jak zespoły będą radzić sobie z wysokim tempem gry przeciwnika? 28 stycznia o 18:00 odbędzie się interesujące starcie w ramach turnieju "Hockey Allsvenskan" pomiędzy zespołami MODO Hockey i Kalmar. Kursy na każdą ze stron są następujące - i . W grze nie ma wyraźnego faworyta, więc w naszej prognozie postaramy się określić, która drużyna bardziej zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Head to Head
📊Drużyny MODO Hockey i Kalmar mają na koncie trzy mecze. Statystyki przedstawiają się następująco:
- wygrane (wliczając dogrywkę) dla drużyny gospodarzy - 2, dla drużyny gości - 1;
- zdobyte bramki: 8 przeciwko 6;
- średnia całkowita meczu - 4.
Statystyki bezpośrednich spotkań MODO Hockey - Kalmar

MODO Hockey Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie MODO Hockey uczestniczył w 41 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 24 zwycięstw,
- 17 porażek.
📈W tym sezonie MODO Hockey ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 59%, przy czym 41% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.12, zdobywając średnio 2.71 goli na mecz i tracąc średnio 2.63 goli.
🏒W tym sezonie MODO Hockey zdobył 111 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 36.94% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.47 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, MODO Hockey w bieżącym sezonie stracił 108 goli.
- Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 46% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.47 na mecz.
Wyniki meczów: MODO Hockey

Kalmar Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Kalmar wziął udział w 39 meczach, osiągając następujące wyniki: 29 zwycięstw, 10 porażek.
📈W tym sezonie Kalmar ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 74%, a 26% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.92, ze średnio 3.82 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.26 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Kalmar zdobył 149 bramek:
- Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 38.26% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 3.53.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Kalmar w tym sezonie stracił 88 bramek.
- Okres 1 okazał się wyzwaniem, z 36.96% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.71 bramek na mecz.
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 3;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 0; gości (na wyjeździe) - 0;
- średni total 1. tercji: 0.33;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.33, goście - 0.
Statystyki w 1. tercji: MODO Hockey (u siebie) vs Kalmar (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 19 vs 17;
- liczba zwycięstw: 6 (31.58%) vs 4 (23.53%);
- liczba porażek: 6 (31.58%) vs 5 (29.41%);
- liczba remisów: 7 (36.84%) vs 8 (47.06%).
- średni total zdobytych bramek: 0.68 vs 1;
- średni total straconych bramek: 0.63 vs 1.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 3 vs 3;
- liczba porażek: 5 vs 2;
- liczba remisów: 2 vs 5;
- średni total 1. tercji: 1.3 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.9) vs 1.4 (zdobyte - 0.7, stracone - 0.7).
- MODO Hockey zdobywa mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 7 meczach (Hockey Allsvenskan).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 3;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 1.
Statystyki: MODO Hockey vs Kalmar
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 41 vs 39;
- Liczba zwycięstw: 24 (59%) vs 29 (74%);
- Liczba porażek: 17 (41%) vs 10 (26%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 15;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 11.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 4 vs 7;
- Liczba porażek: 6 vs 3;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 2;
- Liczba zwycięstw gości: 3.
- Kalmar nie przegrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Hockey Allsvenskan).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.67, dla gości - 2;
- średnia liczba goli w H2H - 4;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 0 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 1 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 2 raz.
Statystyki: MODO Hockey vs Kalmar
- średnia liczba w turnieju: 5.12 vs 5.92;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.71 vs 3.82;
- średnia liczba straconych bramek: 2.63 vs 2.26;
- MODO Hockey: średnia liczba w domu w turnieju - 3.47;
- Kalmar: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 3.53;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 1.9 (w domu - 2) vs 3.3 (na wyjeździe - 4).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów MODO Hockey (Hockey Allsvenskan).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów Kalmar (Hockey Allsvenskan).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów MODO Hockey (Hockey Allsvenskan).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów Kalmar (Hockey Allsvenskan).