Slavutych Smoleńsk vs Neman Grodno Prognoza 24 lutego 2026
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Slavutych Smoleńsk i Neman Grodno do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 24 lutego o 16:00 w ramach turnieju "Extraliga". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Slavutych Smoleńsk.
Head to Head
- rozegrane 6 mecze;
- na lodzie gospodarzy 3 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 3;
- zdobyte bramki: 15 przeciwko 21;
- średnia całkowita 1. tercji - 2.17, 2. - 1.83, 3. - 1.83;
- średnia całkowita meczu - 5.83.
Ostatni raz drużyny spotkały się 22 lutego 2026 na arenie drużyny Slavutych Smoleńsk - wynik meczu wynosił 2:3.
Statystyki bezpośrednich spotkań Slavutych Smoleńsk - Neman

Slavutych Smoleńsk Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Slavutych Smoleńsk uczestniczył w 49 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 31 zwycięstw,
- 18 porażek.
📈W tym sezonie Slavutych Smoleńsk ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 63%, przy czym 38% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.31, zdobywając średnio 3.13 goli na mecz i tracąc średnio 2.44 goli.
🏒W tym sezonie Slavutych Smoleńsk zdobył 150 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 36% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.75 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Slavutych Smoleńsk w bieżącym sezonie stracił 117 goli.
- Okres 1 okazał się być wymagający, gdzie 37.29% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.75 na mecz.
Wyniki meczów: Slavutych Smoleńsk

Neman Grodno Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie Neman Grodno wziął udział w 49 meczach, osiągając następujące wyniki: 20 zwycięstw, 29 porażek.
📈W tym sezonie Neman Grodno ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 43%, a 57% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 4.51, ze średnio 2.19 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.49 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory Neman Grodno zdobył 103 bramek:
- Okres 1 okazał się szczególnie udany, z 34.95% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 1.91.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Neman Grodno w tym sezonie stracił 117 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 35.82% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.91 bramek na mecz.
Wyniki meczów: Neman Grodno
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 6;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 1; gości (na wyjeździe) - 0;
- średni total 1. tercji: 2.17;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 1.17, goście - 1.
Statystyki w 1. tercji: Slavutych Smoleńsk (u siebie) vs Neman Grodno (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 23;
- liczba zwycięstw: 8 (33.33%) vs 5 (21.74%);
- liczba porażek: 9 (37.5%) vs 10 (43.48%);
- liczba remisów: 7 (29.17%) vs 8 (34.78%).
- średni total zdobytych bramek: 0.83 vs 0.7;
- średni total straconych bramek: 0.92 vs 0.78.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 2 vs 2;
- liczba porażek: 5 vs 3;
- liczba remisów: 3 vs 5;
- średni total 1. tercji: 1.8 (zdobyte - 0.7, stracone - 1.1) vs 1 (zdobyte - 0.5, stracone - 0.5).
- Slavutych Smoleńsk nie wygrał pierwszej tercji w 14 z ostatnich 15 meczów w domu (Extraliga).
- Neman Grodno nie przegrał pierwszej tercji w ostatnich 6 meczach (Extraliga).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 6;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 3.
Statystyki: Slavutych Smoleńsk vs Neman Grodno
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 49 vs 49;
- Liczba zwycięstw: 30 (63%) vs 20 (43%);
- Liczba porażek: 18 (38%) vs 27 (57%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 12;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 5.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 7 vs 4;
- Liczba porażek: 3 vs 6;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 3;
- Liczba zwycięstw gości: 2.
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 2.5, dla gości - 3.5;
- średnia liczba goli w H2H - 5.83;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 3 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 2 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 2 raz.
Statystyki: Slavutych Smoleńsk vs Neman Grodno
- średnia liczba w turnieju: 5.31 vs 4.51;
- średnia liczba strzelonych bramek: 3.13 vs 2.19;
- średnia liczba straconych bramek: 2.44 vs 2.49;
- Slavutych Smoleńsk: średnia liczba w domu w turnieju - 2.75;
- Neman Grodno: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 1.91;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.8 (w domu - 1.67) vs 2.5 (na wyjeździe - 2.33).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Slavutych Smoleńsk w domu (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w ostatnich 6 meczów Neman Grodno (Extraliga).
Prognoza redakcji
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów Slavutych Smoleńsk w domu (Extraliga).
- Były łącznie mniej niż 5.5 bramek w ostatnich 6 meczów Neman Grodno (Extraliga).