Omskie Kryliya vs Zauralje Kurgan Prognoza 7 marca 2026

    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    6
    0
    1
    3
    2
    0
    0
    0

    📡Jak zespoły będą radzić sobie z wysokim tempem gry przeciwnika? 7 marca o 07:00 odbędzie się interesujące starcie w ramach turnieju "OLIMPBET VHL" pomiędzy zespołami Omskie Kryliya i Zauralje Kurgan. Kursy na każdą ze stron są następujące - i . W grze nie ma wyraźnego faworyta, więc w naszej prognozie postaramy się określić, która drużyna bardziej zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu.

    Head to Head

    📊Przegląd statystyk oficjalnych meczów między drużynami Omskie Kryliya i Zauralje Kurgan:
    • rozegrane 9 mecze;
    • na lodzie gospodarzy 2 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 7;
    • zdobyte bramki: 16 przeciwko 32;
    • średnia całkowita 1. tercji - 1.67, 2. - 1.78, 3. - 1.78;
    • średnia całkowita meczu - 5.22.

    Ostatni raz drużyny spotkały się 23 października 2025 na arenie drużyny Zauralje Kurgan - wynik meczu wynosił 6:2.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Omskie Kryliya - Zauralye

    30%
    3 Zwycięstwa
    70%
    7 Zwycięstwa
    04.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    8
    0
    0
    0
    6
    0
    2
    0
    03.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    7
    3
    3
    0
    2
    2
    2
    1
    07.03.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    6
    0
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    23.10.25
    VHL
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    6
    2
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    10.08.25
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Omskie Kryliya Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Omskie Kryliya uczestniczył w 57 meczach, osiągając następujące wyniki:

    • 34 zwycięstw,
    • 23 porażek.

    📈W tym sezonie Omskie Kryliya ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 60%, przy czym 40% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia drużyny wynosi 4.63, zdobywając średnio 2.63 goli na mecz i tracąc średnio 2.18 goli.

    🏒W tym sezonie Omskie Kryliya zdobył 150 goli:

    • Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 2, gdzie 38% wszystkich goli zostało zdobytych.
    • Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 3.03 na mecz.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Omskie Kryliya w bieżącym sezonie stracił 124 goli.

    • Okres 3 okazał się być wymagający, gdzie 38.18% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
    • W domu średnia liczba straconych goli wynosi 3.03 na mecz.

    Wyniki meczów: Omskie Kryliya

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Toros Nieftiekamsk
    Toros Nieftiekamsk
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    ZW
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Metallurg
    Metallurg
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    ZW
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    2
    3
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    P
    24.08.26
    Club Friendly Games
    Hk Dinamo St Petersburg
    Hk Dinamo St Petersburg
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    ZW
    09.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    4
    1
    0
    1
    1
    0
    3
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Zauralje Kurgan Przegląd drużyny

    🏆W obecnym sezonie Zauralje Kurgan wziął udział w 57 meczach, osiągając następujące wyniki: 26 zwycięstw, 31 porażek.

    📈W tym sezonie Zauralje Kurgan ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 46%, a 54% meczów kończy się porażką.

    📊Średnia punktacja zespołu to 4.42, ze średnio 2.3 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 2.37 bramkami straconymi.

    🏒Do tej pory Zauralje Kurgan zdobył 131 bramek:

    • Okres 3 okazał się szczególnie udany, z 35.88% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 1.96.

    🥅Jeśli chodzi o obronę, Zauralje Kurgan w tym sezonie stracił 135 bramek.

    • Okres 3 okazał się wyzwaniem, z 33.33% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
    • Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 2.42 bramek na mecz.

    Wyniki meczów: Zauralje Kurgan

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    P
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    P
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    Rubin Tiumeń
    Rubin Tiumeń
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    P
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    Chelmet Czelabińsk
    Chelmet Czelabińsk
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    ZW
    04.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    8
    0
    0
    0
    6
    0
    2
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. tercję

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 9;
    • liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 1; gości (na wyjeździe) - 1;
    • średni total 1. tercji: 1.67;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.33, goście - 1.33.

    Statystyki w 1. tercji: Omskie Kryliya (u siebie) vs Zauralje Kurgan (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 30 vs 26;
    • liczba zwycięstw: 14 (46.67%) vs 7 (26.92%);
    • liczba porażek: 5 (16.67%) vs 11 (42.31%);
    • liczba remisów: 11 (36.67%) vs 8 (30.77%).
    • średni total zdobytych bramek: 0.97 vs 0.5;
    • średni total straconych bramek: 0.5 vs 0.77.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • liczba zwycięstw: 2 vs 1;
    • liczba porażek: 2 vs 4;
    • liczba remisów: 6 vs 5;
    • średni total 1. tercji: 0.8 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.4) vs 1 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.6).
    Trendy
    • Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w 7 z ostatnich 8 meczów Omskie Kryliya (OLIMPBET VHL).
    • Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 6 meczów Zauralye (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: 1. część, Total krążków Poniżej (1,5)(kursy: 1.53)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H:

    • średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 1.78, dla gości - 3.56;
    • średnia liczba goli w H2H - 5.22;
    • obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 2 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 3 raz;
    • obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 2 raz.

    Statystyki: Omskie Kryliya vs Zauralje Kurgan

    • średnia liczba w turnieju: 4.63 vs 4.42;
    • średnia liczba strzelonych bramek: 2.63 vs 2.3;
    • średnia liczba straconych bramek: 2.18 vs 2.37;
    • Omskie Kryliya: średnia liczba w domu w turnieju - 3.03;
    • Zauralje Kurgan: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 1.96;
    • ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.1 (w domu - 1.83) vs 1.7 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Zauralye zdobywa więcej niż 1.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Omskie Kryliya (OLIMPBET VHL).
    👉Prognoza: Zauralje Kurgan Total krążków Powyżej (1,5)(kursy: 1.49)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w 7 z ostatnich 8 meczów Omskie Kryliya (OLIMPBET VHL).
    • Były łącznie mniej niż 1.5 bramek w pierwszej tercji w ostatnich 6 meczów Zauralye (OLIMPBET VHL).

    1. część, Total krążków Poniżej (1,5)
    Opublikowany: 05.03.2026, 07:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Omskie Kryliya - Zauralje Kurgan

    Omskie Kryliya nie przegrał trzeciej tercji:
    omskie-kryliya-3w ostatnich 8 meczach w domu (OLIMPBET VHL).
    Zauralye nie wygrał trzeciej tercji:
    zauralye-kurgan-3w 15 z ostatnich 16 meczów (OLIMPBET VHL).
    3. część Omskie Kryliya nie przegra
    -333
    Omskie Kryliya nie przegrał pierwszej tercji:
    omskie-kryliya-3w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (OLIMPBET VHL).
    omskie-kryliya-3w 8 z ostatnich 9 meczów (OLIMPBET VHL).
    Zauralye nie wygrał pierwszej tercji:
    zauralye-kurgan-3w ostatnich 8 meczach (OLIMPBET VHL).
    1. część Omskie Kryliya nie przegra
    -476
    Omskie Kryliya nie wygrał pierwszej tercji:
    omskie-kryliya-3zauralye-kurgan-3w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Zauralye (OLIMPBET VHL).
    omskie-kryliya-3w 7 z ostatnich 8 meczów (OLIMPBET VHL).
    1. część Zauralje Kurgan nie przegra
    -233
    Zauralye nie wygrał (w regulaminowym czasie gry):
    zauralye-kurgan-3w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (OLIMPBET VHL).
    Omskie Kryliya nie przegra
    -333
    Wyświetl więcej faktów

    Omskie Kryliya - Zauralje Kurgan Pozycja w tabeli

    VHL 25/26
    gZWPKPStan
    6.
    Riazań
    Riazań
    623824164-14081
    7.
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    623824169-13380
    8.
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    623527184-15178
    18.
    Toros Nieftiekamsk
    Toros Nieftiekamsk
    622933144-15368
    19.
    Zauralje Kurgan
    Zauralje Kurgan
    622933147-15366
    20.
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    622834137-15062