CS SCM Politehnica Timisoara vs CS Municipal Galati Prognozy 26 kwietnia 2026
📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? CS SCM Politehnica Timisoara i CS Municipal Galati pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 26 kwietnia o 16:00 w turnieju "Liga Nationala". Faworytem meczu jest drużyna CS SCM Politehnica Timisoara, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami CS SCM Politehnica Timisoara i CS Municipal Galati:
- rozegrano 21 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 14 dla dzisiejszych gospodarzy i 7 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 81.76 punktów na mecz, goście - 78.1;
- średnia suma punktów meczu - 159.86.
Ostatnie starcie miało miejsce 24 kwietnia 2026 na obiekcie drużyny CS SCM Politehnica Timisoara i zakończyło się wynikiem 83:65.
Statystyki bezpośrednich spotkań CS SCM Politehnica Timisoara - CS Municipal Galati

CS SCM Politehnica Timisoara Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie CS SCM Politehnica Timisoara wyszli na boisko w meczach 28, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 15 zwycięstwa, 13 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu CS SCM Politehnica Timisoara może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 55.17%, podczas gdy na ich porażki trzeba 44.83% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 173.52 punktów, mając średnio 88.41 punktów na mecz i plonowanie 85.1 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 89.67 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 82.73 punktów na mecz.
Wyniki meczów: CS SCM Politehnica Timisoara

CS Municipal Galati Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie CS Municipal Galati wyszli na boisko w meczach 28, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 0 zwycięstwa, 28 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu CS Municipal Galati może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 0%, podczas gdy na ich porażki trzeba 100% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 169.11 punktów, mając średnio 73.96 punktów na mecz i plonowanie 95.14 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 72.79 na mecz, pomija średnio 94.79 na spotkanie.
Wyniki meczów: CS Municipal Galati
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 21;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 6; gości (na wyjeździe) - 4;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 43.33;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 21.86, goście - 21.48.
Statystyki w 1. kwarcie: CS SCM Politehnica Timisoara (u siebie) vs CS Municipal Galati (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 15 vs 14;
- liczba zwycięstw: 10 (66.67%) vs 2 (14.29%);
- liczba porażek: 5 (33.33%) vs 12 (85.71%);
- liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 23.4 vs 17.71;
- średnia liczba straconych punktów: 20.67 vs 24.71.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 8 vs 2;
- liczba porażek: 2 vs 8;
- liczba remisów: 0 vs 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 41.8 (zdobyte - 22.1, stracone - 19.7) vs 43.5 (zdobyte - 19, stracone - 24.5).
- Były całkowita liczba punktów w pierwszej kwarcie wynosi mniej niż 44.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów CS Municipal Galati (Liga Nationala).
Prognoza na wynik
H2H:
- liczba spotkań - 21;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 14, gości - 7.
Statystyki: CS SCM Politehnica Timisoara vs CS Municipal Galati
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 28;
- liczba zwycięstw: 16 (55.17%) vs 0 (0%);
- liczba porażek: 13 (44.83%) vs 28 (100%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 12;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 0.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 5 vs 0;
- liczba porażek: 5 vs 10;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 4;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 0.
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 34 meczach.
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 30 meczach (Liga Nationala).
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 18 meczach na wyjeździe.
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 15 meczach na wyjeździe (Liga Nationala).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 81.76, dla gości - 78.1;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 159.86.
Statystyka: CS SCM Politehnica Timisoara kontra CS Municipal Galati
- średni total w turnieju: 173.52 kontra 169.11;
- średnia liczba zdobytych punktów: 88.41 kontra 73.96;
- średnia liczba straconych punktów: 85.1 kontra 95.14;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 45.41 kontra 37.36;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 41.62 kontra 36.61;
- CS SCM Politehnica Timisoara: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 89.67;
- CS Municipal Galati: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 72.79;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 84.2 (w domu - 82.17) kontra 73.7 (na wyjeździe - 69.4).