CS SCM Politehnica Timisoara vs CS Municipal Galati Prognozy 24 kwietnia 2026
📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? CS SCM Politehnica Timisoara i CS Municipal Galati pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 24 kwietnia o 16:00 w turnieju "Liga Nationala". Faworytem meczu jest drużyna CS SCM Politehnica Timisoara, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami CS SCM Politehnica Timisoara i CS Municipal Galati:
- rozegrano 20 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 13 dla dzisiejszych gospodarzy i 7 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 81.7 punktów na mecz, goście - 78.75;
- średnia suma punktów meczu - 160.45.
Ostatnie starcie miało miejsce 06 marca 2026 na obiekcie drużyny CS Municipal Galati i zakończyło się wynikiem 75:87.
Statystyki bezpośrednich spotkań CS SCM Politehnica Timisoara - CS Municipal Galati

CS SCM Politehnica Timisoara Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie CS SCM Politehnica Timisoara wyszli na boisko w meczach 28, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 15 zwycięstwa, 13 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu CS SCM Politehnica Timisoara może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 53.57%, podczas gdy na ich porażki trzeba 46.43% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 174.43 punktów, mając średnio 88.61 punktów na mecz i plonowanie 85.82 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 90.14 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 84 punktów na mecz.
Wyniki meczów: CS SCM Politehnica Timisoara

CS Municipal Galati Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie CS Municipal Galati wyszli na boisko w meczach 28, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 0 zwycięstwa, 28 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu CS Municipal Galati może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 0%, podczas gdy na ich porażki trzeba 100% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 169.89 punktów, mając średnio 74.3 punktów na mecz i plonowanie 95.59 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 73.38 na mecz, pomija średnio 95.69 na spotkanie.
Wyniki meczów: CS Municipal Galati
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 20;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 5; gości (na wyjeździe) - 4;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 43.3;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 21.55, goście - 21.75.
Statystyki w 1. kwarcie: CS SCM Politehnica Timisoara (u siebie) vs CS Municipal Galati (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 13;
- liczba zwycięstw: 9 (64.29%) vs 2 (15.38%);
- liczba porażek: 5 (35.71%) vs 11 (84.62%);
- liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 23.07 vs 17.85;
- średnia liczba straconych punktów: 21 vs 24.46.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 8 vs 2;
- liczba porażek: 2 vs 8;
- liczba remisów: 0 vs 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 40.4 (zdobyte - 21, stracone - 19.4) vs 43.5 (zdobyte - 18.8, stracone - 24.7).
- CS SCM Politehnica Timisoara wygrywa pierwszą kwartę w 7 z ostatnich 8 meczów (Liga Nationala).
- CS Municipal Galati przegrywa pierwszą kwartę w ostatnich 13 meczach na wyjeździe.
- CS Municipal Galati przegrywa pierwszą kwartę w ostatnich 11 meczach na wyjeździe (Liga Nationala).
Prognoza na wynik
H2H:
- liczba spotkań - 20;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 13, gości - 7.
Statystyki: CS SCM Politehnica Timisoara vs CS Municipal Galati
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 28;
- liczba zwycięstw: 15 (53.57%) vs 0 (0%);
- liczba porażek: 13 (46.43%) vs 27 (100%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 11;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 0.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 5 vs 0;
- liczba porażek: 5 vs 10;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 3;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 0.
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 33 meczach.
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 29 meczach (Liga Nationala).
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 17 meczach na wyjeździe.
- CS Municipal Galati przegrał w ostatnich 14 meczach na wyjeździe (Liga Nationala).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 81.7, dla gości - 78.75;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 160.45.
Statystyka: CS SCM Politehnica Timisoara kontra CS Municipal Galati
- średni total w turnieju: 174.43 kontra 169.89;
- średnia liczba zdobytych punktów: 88.61 kontra 74.3;
- średnia liczba straconych punktów: 85.82 kontra 95.59;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 45.54 kontra 37.67;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 41.64 kontra 36.63;
- CS SCM Politehnica Timisoara: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 90.14;
- CS Municipal Galati: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 73.38;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 84.3 (w domu - 82) kontra 74.9 (na wyjeździe - 70.5).
- CS Municipal Galati zdobył mniej niż 78.5 punktów w ostatnich 5 meczach na wyjeździe (Liga Nationala).