Cividale vs Avellino Prognozy 20 grudnia 2025
📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? UEB Cividale i Asd Del Fes Avellino pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 20 grudnia o 19:00 w turnieju "Serie A2 Gold". Faworytem meczu jest drużyna UEB Cividale, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.
Head to Head
📊Do tej pory drużyny UEB Cividale i Asd Del Fes Avellino miały dwa oficjalne spotkania, z ostatnim z nich odbywającym się 26 lutego 2025. Mecz odbył się na boisku Asd Del Fes Avellino i zakończył się wynikiem 81:85.
Statystyki bezpośrednich spotkań Cividale - Avellino

UEB Cividale Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie UEB Cividale wyszli na boisko w meczach 17, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 11 zwycięstwa, 6 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu UEB Cividale może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 64.71%, podczas gdy na ich porażki trzeba 35.29% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 152.88 punktów, mając średnio 77.71 punktów na mecz i plonowanie 75.18 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 78.13 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 74.13 punktów na mecz.
Wyniki meczów: UEB Cividale

Asd Del Fes Avellino Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Asd Del Fes Avellino wyszli na boisko w meczach 17, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 10 zwycięstwa, 7 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Asd Del Fes Avellino może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 58.82%, podczas gdy na ich porażki trzeba 41.18% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 158.06 punktów, mając średnio 80.94 punktów na mecz i plonowanie 77.12 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 80.25 na mecz, pomija średnio 80 na spotkanie.
Wyniki meczów: Asd Del Fes Avellino
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 2;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 0; gości (na wyjeździe) - 1;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 38.5;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 18.5, goście - 20.
Statystyki w 1. kwarcie: UEB Cividale (u siebie) vs Asd Del Fes Avellino (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8;
- liczba zwycięstw: 3 (37.5%) vs 4 (50%);
- liczba porażek: 5 (62.5%) vs 4 (50%);
- liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 18.63 vs 20.63;
- średnia liczba straconych punktów: 19 vs 21.38.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 5 vs 7;
- liczba porażek: 5 vs 3;
- liczba remisów: 0 vs 0;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 39.6 (zdobyte - 19.6, stracone - 20) vs 42 (zdobyte - 22.3, stracone - 19.7).
- UEB Cividale zdobywa mniej niż 23.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 11 meczach w domu.
- UEB Cividale zdobywa mniej niż 23.5 punktów w pierwszej kwarcie w ostatnich 10 meczach w domu (Serie A2 Gold).
- UEB Cividale zdobywa mniej niż 23.5 punktów w pierwszej kwarcie w 9 z ostatnich 10 meczów (Serie A2 Gold).
Prognoza na wynik
H2H:
- liczba spotkań - 2;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 1, gości - 1.
Statystyki: UEB Cividale vs Asd Del Fes Avellino
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 17 vs 17;
- liczba zwycięstw: 11 (64.71%) vs 10 (58.82%);
- liczba porażek: 6 (35.29%) vs 7 (41.18%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 6;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 4.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 8 vs 7;
- liczba porażek: 2 vs 3;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 5;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 2.
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 85, dla gości - 85.5;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 170.5.
Statystyka: UEB Cividale kontra Asd Del Fes Avellino
- średni total w turnieju: 152.88 kontra 158.06;
- średnia liczba zdobytych punktów: 77.71 kontra 80.94;
- średnia liczba straconych punktów: 75.18 kontra 77.12;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 39.47 kontra 40.65;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 38.24 kontra 40.29;
- UEB Cividale: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 78.13;
- Asd Del Fes Avellino: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 80.25;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 78.2 (w domu - 79.2) kontra 85.1 (na wyjeździe - 83.25).
Prognoza redakcji
- Były zdobyto mniej niż 159.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów UEB Cividale (Serie A2 Gold).