Cividale vs Avellino Tippek 20 december 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A UEB Cividale és az Asd Del Fes Avellino bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 20 december 19:00-kor összecsapnak a "Serie A2 Gold" tornán. A meccs favoritja a UEB Cividale csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Eddig UEB Cividale és Asd Del Fes Avellino csapatai két hivatalos találkozót játszottak, a legutóbbi 26 február 2025-én volt. A mérkőzés Asd Del Fes Avellino pályáján zajlott, és 81:85 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Cividale - Avellino

UEB Cividale Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, UEB Cividale lépett a pályára a 17 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 11 győzelmek, 6 legyőzi.
📈Egész szezonban, UEB Cividale büszkélkedhet siker arány 64.71%, míg a vereség számla 35.29% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 152.88 pontot, átlagosan 77.71 pont per meccs, de elismeri, 75.18 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 78.13 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 74.13 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: UEB Cividale

Asd Del Fes Avellino Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Asd Del Fes Avellino lépett a pályára a 17 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 10 győzelmek, 7 legyőzi.
📈Egész szezonban, Asd Del Fes Avellino büszkélkedhet siker arány 58.82%, míg a vereség számla 41.18% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 158.06 pontot, átlagosan 80.94 pont per meccs, de elismeri, 77.12 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 80.25 meccsenként, átlagosan hiányzik 80 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Asd Del Fes Avellino
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 2;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 1;
- első negyed átlagos összpontszáma: 38.5;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 18.5, míg a vendégek - 20.
Első negyed statisztikák: UEB Cividale (otthon) vs Asd Del Fes Avellino (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
- győzelmek száma: 3 (37.5%) vs 4 (50%);
- vereségek száma: 5 (62.5%) vs 4 (50%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 18.63 vs 20.63;
- átlagos kapott pontok: 19 vs 21.38.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 5 vs 7;
- vereségek száma: 5 vs 3;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 39.6 (szerzett - 19.6, kapott - 20) vs 42 (szerzett - 22.3, kapott - 19.7).
- A UEB Cividale kevesebb mint 23.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 11 otthon mérkőzésén.
- A UEB Cividale kevesebb mint 23.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 10 otthon mérkőzésén (Serie A2 Gold).
- A UEB Cividale kevesebb mint 23.5 pontot szerez az első negyedben a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Serie A2 Gold).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 2;
- hazai csapat győzelmei - 1, vendég csapat győzelmei - 1.
Statisztika: UEB Cividale vs Asd Del Fes Avellino
- mérkőzések száma a tornán: 17 vs 17;
- győzelmek száma: 11 (64.71%) vs 10 (58.82%);
- vereségek száma: 6 (35.29%) vs 7 (41.18%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 6;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 4.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 8 vs 7;
- vereségek száma: 2 vs 3;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 85, a vendég csapatnál - 85.5;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 170.5.
Statisztika: UEB Cividale vs Asd Del Fes Avellino
- átlagos összpontszám a tornán: 152.88 vs 158.06;
- átlagos szerzett pontok: 77.71 vs 80.94;
- átlagos kapott pontok: 75.18 vs 77.12;
- az első félidő átlagos pontszáma: 39.47 vs 40.65;
- a második félidő átlagos pontszáma: 38.24 vs 40.29;
- UEB Cividale: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 78.13;
- Asd Del Fes Avellino: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 80.25;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 78.2 (otthon - 79.2) vs 85.1 (idegenben - 83.25).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt kevesebb mint 159.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 UEB Cividale mérkőzésén (Serie A2 Gold).