Bauru Basket vs Minas Prognozy 10 lutego 2026
📢Jakie schematy taktyczne mogą być używane przeciwko obronie strefowej? Bauru Basket i Minas Tenis Clube MG pokażą nam swoje opcje ofensywne, gdy zmierzą się 10 lutego o 23:30 w turnieju "Brazil League". Faworytem meczu jest drużyna Minas Tenis Clube MG, a zwycięstwo każdej ze stron jest oceniane następująco: przeciwko . Przeanalizujemy, jak dokładne są oceny bukmacherów w naszej prognozie.
Head to Head
📊Analiza statystyczna poprzednich oficjalnych gier między drużynami Bauru Basket i Minas Tenis Clube MG:
- rozegrano 33 mecze;
- zwycięstwa (wliczając dogrywkę): 15 dla dzisiejszych gospodarzy i 18 dla gości;
- gospodarze zdobywają średnio 77.94 punktów na mecz, goście - 76.73;
- średnia suma punktów meczu - 154.67.
Ostatnie starcie miało miejsce 23 listopada 2025 na obiekcie drużyny Minas Tenis Clube MG i zakończyło się wynikiem 94:88.
Statystyki bezpośrednich spotkań Bauru Basket - Minas

Bauru Basket Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Bauru Basket wyszli na boisko w meczach 25, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 13 zwycięstwa, 12 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Bauru Basket może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 52%, podczas gdy na ich porażki trzeba 48% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 155.32 punktów, mając średnio 77.4 punktów na mecz i plonowanie 77.92 punktów rywalom.
🏀Na własnym boisku średni wynik drużyny na mecz wynosi 80.21 punktów. W meczach obrona drużyny strzela średnio 75.79 punktów na mecz.
Wyniki meczów: Bauru Basket

Minas Tenis Clube MG Przegląd drużyny
🏆W tym sezonie Minas Tenis Clube MG wyszli na boisko w meczach 23, których wyniki są podzielone w następujący sposób: 19 zwycięstwa, 4 porażki.
📈W ciągu całego tego sezonu Minas Tenis Clube MG może się pochwalić wskaźnikiem sukcesu w 82.61%, podczas gdy na ich porażki trzeba 17.39% ogólnej liczby meczów.
📊Zespół gra ze średnim korzyści / straty 165.13 punktów, mając średnio 86.52 punktów na mecz i plonowanie 78.61 punktów rywalom.
🏀Na wyjeździe drużyna rzuca średnio 88.82 na mecz, pomija średnio 80.55 na spotkanie.
Wyniki meczów: Minas Tenis Clube MG
Prognoza na 1. kwartę
Bezpośrednie starcia:
- liczba spotkań - 33;
- liczba zwycięstw w 1. kwarcie gospodarzy (na własnym parkiecie) - 8; gości (na wyjeździe) - 6;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 36.61;
- dzisiejsi gospodarze zdobywają średnio 18.88, goście - 17.73.
Statystyki w 1. kwarcie: Bauru Basket (u siebie) vs Minas Tenis Clube MG (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 11;
- liczba zwycięstw: 5 (35.71%) vs 6 (54.55%);
- liczba porażek: 9 (64.29%) vs 5 (45.45%);
- liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%).
- średnia liczba zdobytych punktów: 19.64 vs 21.64;
- średnia liczba straconych punktów: 23.64 vs 21.55.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 4 vs 4;
- liczba porażek: 6 vs 4;
- liczba remisów: 0 vs 2;
- średnia liczba punktów w 1. kwarcie: 39.5 (zdobyte - 18, stracone - 21.5) vs 43.3 (zdobyte - 20.8, stracone - 22.5).
- Bauru Basket przegrywa pierwszą kwartę w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Minas Tenis Clube MG (Brazil League).
Typ na wynik meczu
H2H:
- liczba spotkań - 33;
- liczba zwycięstw gospodarzy - 15, gości - 18.
Statystyki: Bauru Basket vs Minas Tenis Clube MG
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 23;
- liczba zwycięstw: 13 (52%) vs 19 (82.61%);
- liczba porażek: 12 (48%) vs 4 (17.39%);
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 10;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 9.
Ostatnie 10 meczów:
- liczba zwycięstw: 6 vs 7;
- liczba porażek: 4 vs 3;
- liczba zwycięstw gospodarzy na własnym boisku: 4;
- liczba zwycięstw gości na wyjeździe: 3.
- Bauru Basket przegrał w 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko Minas Tenis Clube MG (Brazil League).
Typ na liczbę goli
H2H:
- średnia liczba zdobytych punktów na mecz dla gospodarzy - 77.94, dla gości - 76.73;
- średnia liczba zdobytych punktów w meczach H2H - 154.67.
Statystyka: Bauru Basket kontra Minas Tenis Clube MG
- średni total w turnieju: 155.32 kontra 165.13;
- średnia liczba zdobytych punktów: 77.4 kontra 86.52;
- średnia liczba straconych punktów: 77.92 kontra 78.61;
- średnia liczba zdobytych punktów w 1. połowie: 37.84 kontra 43.39;
- średnia liczba zdobytych punktów w 2. połowie: 39.04 kontra 41.87;
- Bauru Basket: średnia liczba zdobytych punktów na własnym boisku w turnieju - 80.21;
- Minas Tenis Clube MG: średnia liczba zdobytych punktów na wyjeździe w turnieju - 88.82;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba zdobytych punktów): 82.2 (w domu - 85.33) kontra 84.4 (na wyjeździe - 85.2).
- Minas Tenis Clube MG zdobył mniej niż 84.5 punktów w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Bauru Basket (Brazil League).
Prognoza redakcji
- Minas Tenis Clube MG wygrał z handicapem -3.5 punktów w ostatnich 5 meczach przeciwko Bauru Basket (Brazil League).
- Minas Tenis Clube MG wygrał z handicapem -3.5 punktów w 7 z ostatnich 8 meczów.