Qatar vs Al-Shamal Tipp 30 január 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Qatar és Al Shamal csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Stars liga torna összecsapása 13:30 -kor, 30 január napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    📊 Qatar és Al Shamal csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 7;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 6 a 9 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.57, a 2. félidőé - 0.57;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.14.

    Egymás elleni statisztikák Qatar - Al-Shamal

    45%
    5 Győzelem
    18%
    2 Döntetlen
    36%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    11
    Átlag gól/mérkőzés
    2.27
    Mindkét csapat szerzett gólt
    55%
    1.09
    Átlagos gólszám
    1.18
    1.36
    Sárga lapok
    0.45
    Legutóbbi mérkőzések
    13.04.26
    Stars League
    Al Shamal
    Al Shamal
    Qatar
    Qatar
    1
    -
    -
    11
    1
    11
    14
    2
    5
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    -
    -
    11
    1
    11
    14
    2
    5
    13.02.26
    QAT Crown Prince Cup
    Al Shamal
    Al Shamal
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    3
    4
    18
    17
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    18
    17
    3
    2
    27.09.25
    Stars League
    Qatar
    Qatar
    Al Shamal
    Al Shamal
    1.19
    1.98
    0
    7
    16
    15
    4
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.19
    1.98
    0
    7
    16
    15
    4
    2
    30.01.25
    Stars liga
    Qatar
    Qatar
    Al-Shamal
    Al-Shamal
    1
    2.1
    1.54
    2
    5
    17
    11
    4
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.1
    1.54
    2
    5
    17
    11
    4
    0
    22.08.24
    Stars League
    Al Shamal
    Al Shamal
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Qatar Csapat áttekintése

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 3 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 2 mérkőzésen döntetlenre állt, és 5 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 1.1, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 0.8, és az átlagosan kapott gólok száma 1.8.

    A mérkőzés eredményei: Qatar

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    Stars League
    Al-Sailiya
    Al-Sailiya
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    6
    7
    17
    15
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    7
    17
    15
    1
    3
    D
    13.10.26
    GCC Champions League
    Qatar
    Qatar
    Al-Zawraa
    Al-Zawraa
    -
    -
    4
    3
    13
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    13
    8
    3
    1
    D
    09.10.26
    Stars League
    Qatar
    Qatar
    Al-Rayyan
    Al-Rayyan
    -
    -
    4
    3
    16
    18
    0
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    16
    18
    0
    1
    V
    01.10.26
    Stars Cup
    Qatar
    Qatar
    Al Bidda SC
    Al Bidda SC
    -
    -
    4
    5
    12
    13
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    12
    13
    3
    1
    GY
    20.09.26
    Stars Cup
    Al-Rayyan
    Al-Rayyan
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    0
    3
    -
    -
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    0
    3
    -
    -
    2
    3
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Al-Shamal Csapat áttekintése

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Al Shamal csapat 4 győzelmet szerzett, 2 alkalommal döntetlenre játszott, és 4 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 18;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.8;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.7.

    A mérkőzés eredményei: Al-Shamal

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    Stars League
    Lusail city fc
    Lusail city fc
    Al Shamal
    Al Shamal
    -
    -
    3
    9
    4
    9
    4
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    9
    4
    9
    4
    2
    D
    12.10.26
    AFC Champions League
    Tractor Sport Club
    Tractor Sport Club
    Al Shamal
    Al Shamal
    -
    -
    3
    4
    5
    8
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    5
    8
    0
    1
    D
    08.10.26
    Stars League
    Al Shamal
    Al Shamal
    Duhail
    Duhail
    -
    -
    6
    6
    9
    12
    2
    2
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    6
    6
    9
    12
    2
    2
    V
    01.10.26
    Stars Cup
    Al Shamal
    Al Shamal
    Muaither SC
    Muaither SC
    -
    -
    2
    2
    8
    7
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    2
    8
    7
    1
    1
    GY
    22.09.26
    Stars Cup
    Al Bidda SC
    Al Bidda SC
    Al Shamal
    Al Shamal
    -
    -
    3
    6
    7
    14
    2
    1
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    3
    6
    7
    14
    2
    1
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 1.
    Trendek
    • A Qatar nem nyert a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén.
    • A Qatar nem nyert a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Stars liga).
    👉Tippek: Al-Shamal nem fog veszíteni (szorzói: 1.29)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.86, a vendégek - 1.29;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.14;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Qatar vs Al Shamal

    • átlagos összesített a tornán: 3.62 vs 3.69;
    • átlagos gólok száma: 1.15 vs 1.92;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.31 vs 1.08;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.85 vs 0.85;
    • Qatar: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Al Shamal: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.43;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 0.8) vs 1.8 (idegenben - 1).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 11 legutóbbi 12 Qatar otthon mérkőzések (Stars liga).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Qatar mérkőzések (Stars liga).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.5)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 0.86 (hazai csapatnál 0.43 és vendég csapatnál 0.43);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 1 (hazai csapatnál 0.5 és vendég csapatnál 0.5).

    Qatar: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 0.15; otthon - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.2; otthon - 0.

    Al Shamal: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 0.08, idegenben - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 0.1; idegenben - 0.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (0,5) (szorzói: 1.73)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.
    Trendek
    • A Qatar gólt szerzett és kapott a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Stars liga).
    • A Qatar gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Stars liga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (szorzói: 1.5)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 7 Qatar mérkőzésén szemben a Al-Shamal minden alkalommal (Stars liga).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 9 Al-Shamal idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 6 Al-Shamal idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Stars liga).

    Total gólt Alatt (3,5)
    Tényező-154
    Közzétett: 2025.01.29., 9:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Qatar - Al-Shamal

    A Qatar vesztett:
    qatar-sca 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Stars liga).
    Al-Shamal Győzelem
    Bovada
    -110
    A Qatar nem nyert:
    qatar-sca 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén.
    qatar-sca 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Stars liga).
    Al-Shamal nem fog veszíteni
    Everygame
    -357
    A Qatar gólt szerzett:
    qatar-sca 14 utolsó 15 mérkőzésén (Stars liga).
    qatar-sca 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    A Al-Shamal gólt kapott:
    al-shamal-55723a 17 utolsó 19 mérkőzésén.
    al-shamal-55723a 16 utolsó 17 idegenben mérkőzésén.
    al-shamal-55723a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Stars liga).
    Qatar szerez gólt
    Everygame
    -400
    A Al-Shamal kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    qatar-scal-shamal-55723a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Qatar (Stars liga).
    al-shamal-55723a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén.
    al-shamal-55723a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Stars liga).
    Al-Shamal Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Qatar - Al-Shamal Helyezés a táblázatban

    Stars League 24/25
    MGYDVGPForma
    5.
    Al-Rayyan
    Al-Rayyan
    22103945-3533
    6.
    Al-Shamal
    Al-Shamal
    221021041-3432
    7.
    Al Shahaniya
    Al Shahaniya
    22831131-4327
    9.
    Al-Arabi Doha
    Al-Arabi Doha
    22651132-4923
    10.
    Qatar
    Qatar
    22651126-4423
    11.
    Umm-Salal
    Umm-Salal
    22631327-4321

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    1 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 2
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 19
    -8
    +5
    18 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    4
    5
    Döntetlen
    4
    4
    Veszítenek
    2
    Gólkülönbség
    11
    Eltömődött
    18
    19
    Hiányzik
    13
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.1
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    1.9
    Átlagosan passzoló
    1.3
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    82'
    Pontozott minden, min.
    50'
    Minden statisztika