Qatar vs Al-Shamal Πρόβλεψη 30 Ιανουάριος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Qatar και Al Shamal. Η αντιπαράθεση του τουρνουά Stars League έχει προγραμματιστεί για τις 1:30 PM στις 30 Ιανουάριος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Qatar και Al Shamal:

    • έχουν παιχτεί 7 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 3, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 1;
    • αριθμός γκολ - 6 εναντίον 9;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.57, στο 2ο ημίχρονο - 0.57;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.14.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Qatar - Al-Shamal

    45%
    5 Νίκες
    18%
    2 Ισοπαλίες
    36%
    4 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    11
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.27
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    55%
    1.09
    Μ.Ο. γκολ
    1.18
    1.36
    Κίτρινες κάρτες
    0.45
    Τελευταίοι αγώνες
    13.04.26
    Stars League
    Al Shamal
    Al Shamal
    Qatar
    Qatar
    1
    -
    -
    11
    1
    11
    14
    2
    5
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    -
    -
    11
    1
    11
    14
    2
    5
    13.02.26
    QAT Crown Prince Cup
    Al Shamal
    Al Shamal
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    3
    4
    18
    17
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    18
    17
    3
    2
    27.09.25
    Stars League
    Qatar
    Qatar
    Al Shamal
    Al Shamal
    1.19
    1.98
    0
    7
    16
    15
    4
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.19
    1.98
    0
    7
    16
    15
    4
    2
    30.01.25
    Stars League
    Qatar
    Qatar
    Al-Shamal
    Al-Shamal
    1
    2.1
    1.54
    2
    5
    17
    11
    4
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.1
    1.54
    2
    5
    17
    11
    4
    0
    22.08.24
    Stars League
    Al Shamal
    Al Shamal
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Qatar Επισκόπηση ομάδας

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 3 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 2 αγώνες, και έχασε 5 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 1.1, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 0.8, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.8.

    Αποτελέσματα αγώνων: Qatar

    Τελευταίοι αγώνες
    17.10.26
    Stars League
    Al-Sailiya
    Al-Sailiya
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    6
    7
    17
    15
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    7
    17
    15
    1
    3
    Ι
    13.10.26
    GCC Champions League
    Qatar
    Qatar
    Al Zawraa
    Al Zawraa
    -
    -
    4
    3
    13
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    13
    8
    3
    1
    Ι
    09.10.26
    Stars League
    Qatar
    Qatar
    Al Rayyan
    Al Rayyan
    -
    -
    4
    3
    16
    18
    0
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    16
    18
    0
    1
    Η
    01.10.26
    Stars Cup
    Qatar
    Qatar
    Al Bidda SC
    Al Bidda SC
    -
    -
    4
    5
    12
    13
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    12
    13
    3
    1
    Ν
    20.09.26
    Stars Cup
    Al Rayyan
    Al Rayyan
    Qatar
    Qatar
    -
    -
    0
    3
    -
    -
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    0
    3
    -
    -
    2
    3
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Al-Shamal Επισκόπηση ομάδας

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Al Shamal προσέφερε στους οπαδούς της 4 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 2 φορές και ολοκλήρωσε 4 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 18;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.8;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.7.

    Αποτελέσματα αγώνων: Al-Shamal

    Τελευταίοι αγώνες
    17.10.26
    Stars League
    Lusail city fc
    Lusail city fc
    Al Shamal
    Al Shamal
    -
    -
    3
    9
    4
    9
    4
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    9
    4
    9
    4
    2
    Ι
    12.10.26
    AFC Champions League
    Tractor Sport Club
    Tractor Sport Club
    Al Shamal
    Al Shamal
    -
    -
    3
    4
    5
    8
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    5
    8
    0
    1
    Ι
    08.10.26
    Stars League
    Al Shamal
    Al Shamal
    Duhail
    Duhail
    -
    -
    6
    6
    9
    12
    2
    2
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    6
    6
    9
    12
    2
    2
    Η
    01.10.26
    Stars Cup
    Al Shamal
    Al Shamal
    Muaither SC
    Muaither SC
    -
    -
    2
    2
    8
    7
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    2
    8
    7
    1
    1
    Ν
    22.09.26
    Stars Cup
    Al Bidda SC
    Al Bidda SC
    Al Shamal
    Al Shamal
    -
    -
    3
    6
    7
    14
    2
    1
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    3
    6
    7
    14
    2
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 1.
    Τάσεις
    • Qatar δεν κερδίζει σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια.
    • Qatar δεν κερδίζει σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Stars League).
    👉Πρόβλεψη: Al-Shamal δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.29)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.86, οι φιλοξενούμενοι - 1.29;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.14;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 3; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 1.

    Στατιστικά: Qatar vs Al Shamal

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.62 vs 3.69;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.15 vs 1.92;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.31 vs 1.08;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.85 vs 0.85;
    • Qatar: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1;
    • Al Shamal: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.43;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.1 (εντός - 0.8) vs 1.8 (εκτός - 1).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 11 της τελευταίας 12 Qatar σπίτι παιχνίδια (Stars League).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Qatar παιχνίδια (Stars League).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (2,5) (aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 0.86 (για την ομάδα του γηπεδούχου 0.43 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 0.43);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 1 (για την ομάδα του γηπεδούχου 0.5 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 0.5).

    Qatar: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 0.15; στην έδρα - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 0.2; στην έδρα - 0.

    Al Shamal: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 0.08, εκτός έδρας - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 0.1; εκτός έδρας - 0.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (0,5) (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 3 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 1 φορές.
    Τάσεις
    • Qatar Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Stars League).
    • Qatar Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Stars League).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Qatar παιχνίδια κατάb Al-Shamal (Stars League).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Al-Shamal μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Al-Shamal μακριά παιχνίδια (Stars League).

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    συντελεστής-154
    Δημοσιεύθηκε: 29/01/2025, 9:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Qatar - Al-Shamal

    Qatar Χάνει:
    qatar-scσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Stars League).
    Al-Shamal Νίκη
    Bovada
    -110
    Qatar δεν κερδίζει:
    qatar-scσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια.
    qatar-scσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Stars League).
    Al-Shamal δεν θα χάσει
    Everygame
    -357
    Qatar Αποτελέσματα:
    qatar-scσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (Stars League).
    qatar-scσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    Al-Shamal Χάνει:
    al-shamal-55723σε 17 της τελευταίας 19 παιχνίδια.
    al-shamal-55723σε 16 της τελευταίας 17 μακριά παιχνίδια.
    al-shamal-55723σε 11 της τελευταίας 12 μακριά παιχνίδια (Stars League).
    Qatar θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -400
    Al-Shamal Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    qatar-scal-shamal-55723σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Qatar (Stars League).
    al-shamal-55723σε 11 της τελευταίας 12 μακριά παιχνίδια.
    al-shamal-55723σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Stars League).
    Al-Shamal Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    Everygame
    -278
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Qatar - Al-Shamal Θέση στον πίνακα

    Stars League 24/25
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    5.
    Al Rayyan SC
    Al Rayyan SC
    22103945-3533
    6.
    Al-Shamal
    Al-Shamal
    221021041-3432
    7.
    Al Shahaniya
    Al Shahaniya
    22831131-4327
    9.
    Al Arabi Doha SC
    Al Arabi Doha SC
    22651132-4923
    10.
    Qatar
    Qatar
    22651126-4423
    11.
    Umm-Salal
    Umm-Salal
    22631327-4321

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    1 - Νίκη
    5 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 4
    Ισοπαλίες - 4
    Ήττες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 11
    Χάσει - 19
    -8
    +5
    18 - Φραγμένος
    13 - Χάσει
    1
    Νίκες
    4
    5
    Ισοπαλίες
    4
    4
    Ήττες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    11
    Φραγμένος
    18
    19
    Χάσει
    13
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.1
    1.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    1.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    82'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    50'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία