Maccabi Tel Aviv vs Porto Tipp 30 január 2025

    🔊 Megúszhatja-e Porto a szégyent, és bejuthat-e még a rájátszásba? Az UEFA Európa Liga csoportkörének 8. fordulójában a portugál csapat a Maccabi Tel Aviv vendége lesz. Porto ebben a szezonban borzalmasan teljesít, nem úgy néz ki, mint önmaga. Azonban még mindig van esélyük bejutni az Európa Liga legjobb 32 csapata közé, mivel csak egy győzelemre van szükségük az utolsó fordulóban. De ez valószínűleg nem szerepel az izraeli bajnokság egyik vezető csapatának terveiben. Szerkesztőségünk elemezte az összes adatot, és már elkészítette a mérkőzésre vonatkozó előrejelzését.

    📊 H2H

    A két csapat közötti mindkét egymás elleni találkozó Porto javára végződött (2:0; 3:1).

    🔵 Maccabi Tel Aviv

    A Maccabinak volt reménye az Európa Ligában az ötödik és hatodik fordulóban aratott győzelmek után, de ez teljesen elhalványult a legutóbbi mérkőzést követően. Az izraeliek nem tudtak megbirkózni a Bodø/Glimttel (1:3), így hat ponttal zártak, és nincs esélyük bejutni az Európa Liga legjobb 32 csapata közé. Ez a szezon összességében nem volt a legsikeresebb a tel-avivi klub számára. Még a hazai fronton is kihívást jelent majd elérni a bajnoki címet, amit csak 12 győzelem mutat 19 forduló alatt.

    ⚪ Porto

    Porto az egyik fő meglepetés okozója ebben az Európa Liga-kampányban, de mindig az esélytelenebb szerepét játssza. A "Sárkányok" vereséget szenvedtek a Bodø/Glimttől (2:3), a Laziótól (1:2) és az Olympiakostól (0:1), és hét forduló alatt csak nyolc pontot szereztek. Mégis van esélyük bejutni a rájátszásba, ha megnyerik az utolsó mérkőzést. Azonban most is fennáll a kudarc lehetősége, figyelembe véve Porto borzalmas formáját: az utolsó öt mérkőzésükön négyszer kikaptak.

    ⚽️ Gólok előrejelzése

    Portónál most minden szétesik; problémák merülnek fel ennél a csapatnál szinte minden mérkőzésen. És valószínűleg nem kerülik el őket a Maccabi Tel Aviv elleni összecsapásban sem, különösen mivel az izraeliek nagyon erősek támadásban, és zsinórban 16 mérkőzésen szereztek gólt. Ezért úgy véljük, érdemes fogadni egy Maccabi gólra.

    🚩 Szögletek előrejelzése

    Az utóbbi hét Porto-mérkőzésből öt alkalommal kevesebb mint tíz szögletet rögzítettek, a "Sárkányok" átlaga pedig 8,7 szöglet meccsenként. A Maccabi is mutatott egy csökkenő tendenciát a szögletek számát illetően, az utóbbi három mérkőzésükön mindössze öt szögletet láthattunk. Ennek megfelelően érdemes fogadni a 9,5 alatti összesített szögletekre.

    📝 Mérkőzés előrejelzése

    Elérkezett az igazság pillanata Portónak; most van itt a legmegfelelőbb idő, hogy jóvátegyék az utóbbi kudarcokat. Erős motivációval a "Sárkányok" még mindig összeszedhetik magukat és elérhetnek egy döntő győzelmet Tel Avivban. Segíti őket az is, hogy a Maccabi már nem versenyez a rájátszás helyéért. Úgy véljük, hogy Porto nyerhet 2:1-es eredménnyel.

    Azonban a Maccabi kiemelkedő következetessége a támadó akciók terén, valamint Porto több gyenge teljesítménye arra utal, hogy a mérkőzés nagyon kihívást jelent majd a vendégek számára. Valószínűleg nem érdemes "tiszta lapot" várni Porto kapusától, de eredményt érhetnek el hatékony akciókkal az ellenfél térfelén. Ezért azt tanácsoljuk, hogy fogadjanak arra, hogy Mindkét csapat szerez gólt: igen.

    Egymás elleni statisztikák Maccabi Tel Aviv - Porto

    0%
    0 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    100%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    3
    Átlag gól/mérkőzés
    2.33
    Mindkét csapat szerzett gólt
    33%
    0.33
    Átlag összesen
    2
    1.67
    Sárga lapok
    1
    Legutóbbi mérkőzések
    30.01.25
    Europa League
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    Porto
    Porto
    0.53
    0.8
    9
    5
    9
    13
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.53
    0.8
    9
    5
    9
    13
    0
    1
    04.11.15
    UCL
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    Porto
    Porto
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    20.10.15
    UCL
    Porto
    Porto
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Maccabi Tel Aviv Csapat áttekintése

    A mérkőzés eredményei: Maccabi Tel Aviv

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    -
    -
    3
    5
    10
    21
    2
    4
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    5
    10
    21
    2
    4
    N
    27.08.26
    UECL
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    Lugano
    Lugano
    1
    2.54
    0.69
    6
    4
    12
    10
    1
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.54
    0.69
    6
    4
    12
    10
    1
    4
    S
    23.08.26
    Premier League (Israel)
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    1
    -
    -
    4
    4
    10
    14
    1
    2
    2
    5
    1
    2
    1
    3
    -
    -
    4
    4
    10
    14
    1
    2
    N
    20.08.26
    UECL
    Lugano
    Lugano
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    2.07
    1.57
    0
    4
    17
    15
    0
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.07
    1.57
    0
    4
    17
    15
    0
    0
    L
    16.08.26
    League Cup, Premier
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    -
    -
    3
    3
    5
    5
    5
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    5
    5
    5
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Porto Csapat áttekintése

    A mérkőzés eredményei: Porto

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    liga portugal
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    Porto
    Porto
    1.32
    1.14
    1
    1
    13
    19
    0
    0
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    1.32
    1.14
    1
    1
    13
    19
    0
    0
    N
    23.08.26
    liga portugal
    Porto
    Porto
    Arouca
    Arouca
    2.72
    0.45
    12
    2
    16
    8
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.72
    0.45
    12
    2
    16
    8
    1
    0
    N
    15.08.26
    liga portugal
    Rio Ave
    Rio Ave
    Porto
    Porto
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    N
    09.08.26
    liga portugal
    Porto
    Porto
    Alverca
    Alverca
    2.45
    1.6
    7
    9
    13
    10
    0
    4
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2.45
    1.6
    7
    9
    13
    10
    0
    4
    N
    01.08.26
    Szuperkupa
    Porto
    Porto
    SCU
    SCU
    -
    -
    4
    2
    13
    9
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    13
    9
    3
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon
    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    MyBookie
    Tegyen fogadást-122
    Közzétett: 2025.01.28., 20:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Maccabi Tel Aviv - Porto

    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    maccabi-tel-aviv-1a 6 legutóbbi 7 Maccabi Tel Aviv mérkőzések (UEFA Európa Liga).
    fc-porto-1az utolsó 13 Porto mérkőzésén minden alkalommal.
    fc-porto-1az utolsó 5 Porto mérkőzésén minden alkalommal (UEFA Európa Liga).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -500
    A Maccabi Tel Aviv gólt kapott a második félidőben:
    maccabi-tel-aviv-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (UEFA Európa Liga).
    A Porto gólt szerzett a második félidőben:
    fc-porto-1a 6 utolsó 7 mérkőzésén (UEFA Európa Liga).
    2. félidőben, Porto szerez gólt
    -
    A Maccabi Tel Aviv gólt szerzett:
    maccabi-tel-aviv-1minden utolsó 16 mérkőzésén.
    Maccabi Tel Aviv szerez gólt
    MyBookie
    +100
    A Maccabi Tel Aviv gólt kapott:
    maccabi-tel-aviv-1a 14 utolsó 15 mérkőzésén.
    maccabi-tel-aviv-1minden utolsó 8 mérkőzésén (UEFA Európa Liga).
    Porto szerez gólt
    -1250
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Maccabi Tel Aviv - Porto Helyezés a táblázatban

    UEFA Europa League 24/25
    JNSLLKPFORMA
    17.
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    840415-1512
    18.
    Porto
    Porto
    832313-1111
    19.
    AZ Alkmaar
    AZ Alkmaar
    832313-1311
    28.
    Besiktas
    Besiktas
    830510-159
    29.
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    82068-176
    30.
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    81257-115

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    7 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 8
    Döntetlen - 1
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 23
    Hiányzik - 11
    +12
    +11
    15 - Eltömődött
    4 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    8
    1
    Döntetlen
    1
    2
    Veszítenek
    1
    GK
    23
    Eltömődött
    15
    11
    Hiányzik
    4
    3.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.9
    2.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1.1
    Átlagosan passzoló
    0.4
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    2
    39'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika