Maccabi Tel Aviv vs Porto H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
3 mérkőzés
Porto
Porto
0 Győzelem
0 Döntetlen
3 Győzelem
100%
Maccabi Tel Aviv
1. Félidőben
Porto
0 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
Maccabi Tel Aviv
2. Félidőben
Porto
0 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
30.01.25
Europa League
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Porto
Porto
0.53
0.8
9
5
9
13
0
1
0
1
0
0
0
1
0.53
0.8
9
5
9
13
0
1
04.11.15
UCL
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Porto
Porto
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
1
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
20.10.15
UCL
Porto
Porto
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-

Célok

Összes gól
7
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
6
Meccs végeredmény
1
További - 33%
2
67% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.33
StatisticsChartSlim-left
0.33
StatisticsChartSlim-left
2
Átlagos idő egy gólra
38'
StatisticsChartSlim-left
270'
StatisticsChartSlim-left
45'
Maccabi Tel Aviv
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
2
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
Porto

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 8
2.67
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
3
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Maccabi Tel AvivIzrael
PortoPortugália
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Maccabi Tel Aviv - Porto Utolsó mérkőzések

Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Meccsek
31.08.26
Premier League (Israel)
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
-
-
3
5
10
21
2
4
3
1
2
0
1
1
-
-
3
5
10
21
2
4
N
27.08.26
UECL
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Lugano
Lugano
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
1
1
0
0
1
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
S
23.08.26
Premier League (Israel)
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
1
-
-
4
4
10
14
1
2
2
5
1
2
1
3
-
-
4
4
10
14
1
2
N
20.08.26
UECL
Lugano
Lugano
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
2
1
1
0
1
1
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
L
16.08.26
League Cup, Premier
Maccabi Netanya
Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
-
-
3
3
5
5
5
2
0
1
0
1
0
0
-
-
3
3
5
5
5
2
N
13.08.26
UEL
CSKA Szófia
CSKA Szófia
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
-
-
2
6
22
12
3
3
1
3
0
1
1
2
-
-
2
6
22
12
3
3
N
06.08.26
UEL
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
CSKA Szófia
CSKA Szófia
-
-
3
2
21
15
3
4
0
3
0
2
0
1
-
-
3
2
21
15
3
4
L
30.07.26
UEL
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
-
-
12
7
9
12
0
2
1
0
1
0
0
0
-
-
12
7
9
12
0
2
N
23.07.26
UEL
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
-
-
4
5
16
9
5
1
0
5
0
2
0
3
-
-
4
5
16
9
5
1
N
16.07.26
Super Cup
Hapoel Beèr Sheva
Hapoel Beèr Sheva
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
1
-
-
6
4
10
12
4
3
1
3
1
1
0
2
-
-
6
4
10
12
4
3
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Porto
Porto
Meccsek
29.08.26
liga portugal
Academico Viseu
Academico Viseu
Porto
Porto
1.32
1.14
1
1
13
19
0
0
0
3
0
3
0
0
1.32
1.14
1
1
13
19
0
0
N
23.08.26
liga portugal
Porto
Porto
Arouca
Arouca
2.72
0.45
12
2
16
8
1
0
2
0
0
0
2
0
2.72
0.45
12
2
16
8
1
0
N
15.08.26
liga portugal
Rio Ave
Rio Ave
Porto
Porto
0.78
1.99
6
6
1
10
0
0
0
2
0
1
0
1
0.78
1.99
6
6
1
10
0
0
N
09.08.26
liga portugal
Porto
Porto
Alverca
Alverca
2.45
1.6
7
9
13
10
0
4
2
0
2
0
0
0
2.45
1.6
7
9
13
10
0
4
N
01.08.26
Szuperkupa
Porto
Porto
SCU
SCU
-
-
4
2
13
9
3
3
1
0
1
0
0
0
-
-
4
2
13
9
3
3
N
25.07.26
Club Friendly Games
Porto
Porto
Aston Villa
Aston Villa
-
-
4
2
18
9
1
1
2
1
2
1
0
0
-
-
4
2
18
9
1
1
N
22.07.26
Club Friendly Games
Gil Vicente
Gil Vicente
Porto
Porto
-
-
8
4
13
10
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
8
4
13
10
0
2
L
19.07.26
Club Friendly Games
Birmingham City
Birmingham City
Porto
Porto
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
16.05.26
Primeira Liga
Porto
Porto
Santa Clara
Santa Clara
1.04
0.59
8
5
11
9
0
0
1
0
0
0
1
0
1.04
0.59
8
5
11
9
0
0
N
10.05.26
Primeira Liga
AVS Futebol Sad
AVS Futebol Sad
Porto
Porto
1
0.56
3.04
3
7
7
9
2
0
3
1
1
0
2
1
0.56
3.04
3
7
7
9
2
0
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv· 10 gyufa
7 Győzelem
1 Döntetlen
2 Legyőzi
70%
10%
20%
1 idő
2 idő
60%
40%
20%
50%
20%
Legyőzi
10%
·10 gyufa ·PortoPorto
8 Győzelem
1 Döntetlen
1 Veszítsen
80%
10%
10%
1 idő
2 idő
60%
30%
30%
50%
10%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
3
7
Száraz elváltozások
1
0
Akarva-akaratlan győzelmek
1
0
Szándékos vereségek
0
0

Gól statisztikák

23
Eltömődött
15
Eltömődött
10
Gólok az 1. Félidőben
10
13
Gólok a 2. Félidőben
5
7
Első pontszerzés
8
1
Nem szerzett pontot
1
Maccabi Tel Aviv
17%
4
17%
4
9%
2
13%
3
39%
9
4%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Porto
20%
3
13%
2
33%
5
7%
1
13%
2
13%
2
11
Hiányzik
4
Hiányzik
5
Gólok az 1. Félidőben
1
6
Gólok a 2. Félidőben
3
3
Elhibázott első
1
3
Nem hagyta ki
8
Maccabi Tel Aviv
55%
6
45%
5
9%
1
36%
4
73%
8
45%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Porto
50%
2
75%
3
50%
2
50%
2
0%
0
75%
3
Átlagos gól/mérkőzés
3.4
1.9
Az első gól átlagos perce
1'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
2
6
Átlagos idő egy gólra
39'
60'

Összes gól a mérkőzésen

Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
Átlag összesen
PortoPorto
3.4
Teljes mérkőzés
1.9
1.5
1. Félidőben
1.1
1.9
2. Félidőben
0.8

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Maccabi Tel Aviv - Porto Mérkőzés statisztikái

Maccabi Tel Aviv
Porto
54.4%
Labdabirtoklás
54.1%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
119
StatisticsChartSlim-left
149
Sarok
StatisticsChartSlim-left
50
StatisticsChartSlim-left
62
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
18
StatisticsChartSlim-left
13
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
2

A mérkőzés eredményei

Maccabi Tel Aviv
Pontos pontszám
Porto
1:3
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
0:5
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:0
3 egyszer
30%
2:0
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
Maccabi Tel Aviv
A fejek pontos száma
Porto
1
2 egyszer
20%
2
1 egyszer
10%
3
2 egyszer
20%
4
3 egyszer
30%
5
1 egyszer
10%
1 cél
2 célok
3 célok
4 célok
5 célok
1
3 egyszer
30%
2
3 egyszer
30%
3
2 egyszer
20%
4
1 egyszer
10%