Sundsvall vs Ostersunds Tipp 27 június 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a GIF Sundsvall és a Östersunds csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 15:00 27 június időpontban lesz. A torna mérkőzése a NP3 Arena stadionban kerül megrendezésre a Sundsvall városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    📊 GIF Sundsvall és Östersunds csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 19;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 6, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma - 30 a 26 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.05, a 2. félidőé - 1.89;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.95.

    Egymás elleni statisztikák Sundsvall - Ostersunds

    38%
    8 Győzelem
    24%
    5 Döntetlen
    38%
    8 Győzelem
    Összes mérkőzés
    21
    Átlag gól/mérkőzés
    2.81
    Mindkét csapat szerzett gólt
    52%
    1.43
    Átlag összesen
    1.38
    1.62
    Sárga lapok
    1.62
    Legutóbbi mérkőzések
    07.08.26
    Superettan
    Östersunds
    Östersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    27.06.26
    Superettan
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    Östersunds
    Östersunds
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    15.02.26
    Club Friendly Games
    Östersunds
    Östersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    16.08.25
    Superettan
    Östersunds
    Östersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    9
    1
    0
    0
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    9
    1
    0
    0
    1
    1
    28.06.25
    Superettan
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    Östersunds
    Östersunds
    -
    -
    8
    2
    0
    0
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    2
    0
    0
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    GIF Sundsvall Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. június 21.-án játszotta a Superettan sorozatban (hazai csapat - Helsingborgs, vendégek - GIF Sundsvall). A mérkőzés végeredménye 5:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (GIF Sundsvall vs Helsingborgs):

    • labdabirtoklás: 35% vs 65%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 6 vs 3;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 7.
    🏆A Superettan szezon során a GIF Sundsvall csapat összesen 13 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a Superettan bajnokság középmezőnyében található GIF Sundsvall csapat, 23% győzelmi aránnyal és 77% vereségi aránnyal.

    ⚽️A GIF Sundsvall csapat összesen 11 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a GIF Sundsvall csapat összesen 29 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: GIF Sundsvall

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Superettan
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    Norrby
    Norrby
    -
    -
    9
    6
    7
    19
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    7
    19
    2
    1
    N
    25.08.26
    Superettan
    Osters
    Osters
    1
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    1
    9
    7
    17
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    1
    9
    7
    17
    2
    4
    L
    19.08.26
    Svenska Cup
    Karlstad
    Karlstad
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    1
    L
    15.08.26
    Superettan
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    Helsingborgs
    Helsingborgs
    -
    -
    6
    5
    -
    -
    1
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    -
    -
    1
    3
    S
    07.08.26
    Superettan
    Östersunds
    Östersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Östersunds Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2026. június 21.-én játszotta a Superettan keretében (hazai csapat - Östersunds, vendégek - Norrköping). A mérkőzés végeredménye 0:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Östersunds vs Norrköping):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 4 vs 2;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kapura lövések: 2 vs 6.
    🏆A Superettan szezon során a Östersunds csapat összesen 13 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a Superettan bajnokság középmezőnyében található Östersunds csapat, 38% győzelmi aránnyal és 31% vereségi aránnyal.

    ⚽A Östersunds csapat összesen 20 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Östersunds csapat összesen 19 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Östersunds

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Superettan
    Landskrona Bois
    Landskrona Bois
    Östersunds
    Östersunds
    -
    -
    4
    3
    11
    11
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    11
    11
    1
    1
    S
    24.08.26
    Superettan
    Östersunds
    Östersunds
    Ljungskile
    Ljungskile
    -
    -
    10
    5
    -
    -
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    5
    -
    -
    2
    0
    S
    20.08.26
    Svenska Cup
    Arlanda
    Arlanda
    1
    Östersunds
    Östersunds
    -
    -
    5
    3
    9
    8
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    3
    9
    8
    3
    2
    N
    16.08.26
    Superettan
    Varnamo
    Varnamo
    Östersunds
    Östersunds
    -
    -
    2
    6
    9
    9
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    6
    9
    9
    2
    2
    S
    07.08.26
    Superettan
    Östersunds
    Östersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 19;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 3; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 4;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.05;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.53 gólt szerez, míg a vendégek 0.53 gólt.

    Első félidő statisztika: GIF Sundsvall (otthon) vs Östersunds (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 7 vs 7;
    • győzelmek: 1 (14.29%) vs 2 (28.57%);
    • vereségek: 6 (85.71%) vs 2 (28.57%);
    • döntetlenek: 0 (0%) vs 3 (42.86%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.43 vs 1.14;
    • átlagos kapott gólok száma: 1.29 vs 0.57.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 1 vs 3;
    • vereségek: 6 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.2 (szerzett - 0.2, kapott - 1) vs 1.2 (szerzett - 0.7, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A GIF Sundsvall elveszítette az első félidőt a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Superettan).
    👉Tippek: 1. Félidőben Östersunds Győzelem (szorzói: 2.58)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 19;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 6, döntetlenek - 5.

    Statisztika: GIF Sundsvall vs Östersunds

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 13 vs 13;
    • győzelmek: 3 vs 5;
    • győzelmi százalék: 23% vs 38%;
    • vereségek: 10 vs 4;
    • döntetlenek: 0 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 4;
    • vereségek: 8 vs 3;
    • döntetlenek: 0 vs 3.
    👉Tippek: Östersunds Hendikepes (0) (szorzói: 1.46)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.58, a vendégek - 1.37;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.95;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 11; a hazai csapat pályáján - 4.

    Statisztikák: GIF Sundsvall vs Östersunds

    • átlagos összesített a tornán: 3.08 vs 3;
    • átlagos gólok száma: 0.85 vs 1.54;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.15 vs 0.69;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.69 vs 0.85;
    • GIF Sundsvall: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.14;
    • Östersunds: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.29;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.7 (otthon - 0.8) vs 1.6 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 7 GIF Sundsvall otthon mérkőzésén minden alkalommal (Superettan).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.88)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 19;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 11 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: GIF Sundsvall vs Östersunds

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 13 vs 13;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 6 vs 10;
    • GIF Sundsvall MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 5 (71%);
    • Östersunds MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (71%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (GIF Sundsvall) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Östersunds) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.69)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (11/104, 10.6%), 2:2 (11/104, 10.6%);
    • GIF Sundsvall hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:3 (2/7, 28.6%);
    • Östersunds idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:0 , 1:1 (2/7, 28.6%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 12.34% (szorzói 5.4)
    0:1 - 9.13% (szorzói 6.6)
    1:2 - 8.8% (szorzói 7.6)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 7 GIF Sundsvall otthon mérkőzésén minden alkalommal (Superettan).

    Total gólt Felett (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-108
    Közzétett: 2026.06.25., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: GIF Sundsvall - Östersunds

    A GIF Sundsvall elveszítette az első félidőt:
    gif-sundsvall-2a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Superettan).
    1. Félidőben Östersunds Győzelem
    Bovada
    +160
    A GIF Sundsvall vesztett:
    gif-sundsvall-2a 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén (Superettan).
    Östersunds Győzelem
    Everygame
    +105
    A Ostersunds nem nyert:
    ostersunds-fka 18 utolsó 20 idegenben mérkőzésén.
    ostersunds-fka 16 utolsó 18 idegenben mérkőzésén (Superettan).
    GIF Sundsvall nem fog veszíteni
    Everygame
    -143
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    ostersunds-fka 8 legutóbbi 9 Ostersunds mérkőzések (Superettan).
    az utolsó 17 Fredrik Oppong mérkőzésén minden alkalommal (a Superettan bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    GIF Sundsvall - Östersunds Helyezés a táblázatban

    Superettan 2026
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Varbergs BoIS
    Varbergs BoIS
    21114638-2737
    4.
    Östersunds
    Östersunds
    2198430-2335
    5.
    Osters
    Osters
    21103832-3033
    14.
    Brage
    Brage
    21561035-4221
    15.
    Örebro
    Örebro
    2047920-3219
    16.
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    21411615-4413

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    8 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 4
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 6
    Hiányzik - 21
    -15
    +5
    12 - Eltömődött
    7 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    5
    1
    Döntetlen
    4
    8
    Veszítenek
    1
    GK
    6
    Eltömődött
    12
    21
    Hiányzik
    7
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.9
    0.6
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    2.1
    Átlagosan passzoló
    0.7
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    150'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika