Sundsvall vs Ostersunds Πρόβλεψη 27 Ιούνιος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων GIF Sundsvall και Ostersunds. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 3:00 PM 27 Ιούνιος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο NP3 Arena στην πόλη Sundsvall. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων GIF Sundsvall και Ostersunds:

    • έχουν παιχτεί 19 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 8, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 6, ισοπαλίες - 5;
    • αριθμός γκολ - 30 εναντίον 26;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.05, στο 2ο ημίχρονο - 1.89;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.95.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Sundsvall - Ostersunds

    38%
    8 Νίκη
    24%
    5 Σχεδιάζω
    38%
    8 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    21
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.81
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    52%
    1.43
    Μέσο σύνολο
    1.38
    1.62
    Κίτρινες κάρτες
    1.62
    Τελευταίοι αγώνες
    07.08.26
    Superettan
    Ostersunds
    Ostersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    27.06.26
    Superettan
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    Ostersunds
    Ostersunds
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    15.02.26
    Club Friendly Games
    Ostersunds
    Ostersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    16.08.25
    Superettan
    Ostersunds
    Ostersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    9
    1
    0
    0
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    9
    1
    0
    0
    1
    1
    28.06.25
    Superettan
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    Ostersunds
    Ostersunds
    -
    -
    8
    2
    0
    0
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    2
    0
    0
    1
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    GIF Sundsvall Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 21 Ιούνιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Superettan (γηπεδούχοι - Helsingborgs, φιλοξενούμενοι - GIF Sundsvall). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 5:2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (GIF Sundsvall vs Helsingborgs):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 35% vs 65%;
    • κόρνερ: 4 vs 6;
    • φάουλ: 6 vs 3;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 0;
    • σουτ εντός στόχου: 3 vs 7.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Superettan, η ομάδα GIF Sundsvall έχει συμμετάσχει σε συνολικά 13 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 10 ήττες,
    • 0 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η GIF Sundsvall βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Superettan, με ποσοστό νίκης 23% και ποσοστό ήττας 77%.

    ⚽️Η GIF Sundsvall έχει σκοράρει συνολικά 11 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η GIF Sundsvall έχει δεχθεί συνολικά 29 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: GIF Sundsvall

    Τελευταίοι αγώνες
    25.08.26
    Superettan
    Osters
    Osters
    1
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    1
    9
    7
    17
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    1
    9
    7
    17
    2
    4
    Νικώ
    19.08.26
    Svenska Cup
    Karlstad
    Karlstad
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    1
    Νικώ
    15.08.26
    Superettan
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    Helsingborgs
    Helsingborgs
    -
    -
    6
    5
    -
    -
    1
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    -
    -
    1
    3
    Εφιστά
    07.08.26
    Superettan
    Ostersunds
    Ostersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    Νικώ
    01.08.26
    Superettan
    Sandvikens
    Sandvikens
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    10
    1
    -
    -
    2
    0
    5
    0
    3
    0
    2
    0
    -
    -
    10
    1
    -
    -
    2
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Ostersunds Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 21 Ιούνιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Superettan (γηπεδούχοι - Ostersunds, φιλοξενούμενοι - IFK Norrkoping). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 0:2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Ostersunds vs IFK Norrkoping):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 51% vs 49%;
    • κόρνερ: 4 vs 2;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ εντός στόχου: 2 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Superettan, η ομάδα Ostersunds έχει συμμετάσχει σε συνολικά 13 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 5 νίκες,
    • 4 ήττες,
    • 4 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Ostersunds βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Superettan, με ποσοστό νίκης 38% και ποσοστό ήττας 31%.

    ⚽Η Ostersunds έχει σκοράρει συνολικά 20 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Ostersunds έχει δεχθεί συνολικά 19 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Ostersunds

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Superettan
    Landskrona BoIS
    Landskrona BoIS
    Ostersunds
    Ostersunds
    -
    -
    4
    3
    11
    11
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    11
    11
    1
    1
    Εφιστά
    24.08.26
    Superettan
    Ostersunds
    Ostersunds
    Ljungskille
    Ljungskille
    -
    -
    10
    5
    -
    -
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    5
    -
    -
    2
    0
    Εφιστά
    20.08.26
    Svenska Cup
    Arlanda
    Arlanda
    1
    Ostersunds
    Ostersunds
    -
    -
    5
    3
    9
    8
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    3
    9
    8
    3
    2
    Γουόν
    16.08.26
    Superettan
    IFK Varnamo
    IFK Varnamo
    Ostersunds
    Ostersunds
    -
    -
    2
    6
    9
    9
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    6
    9
    9
    2
    2
    Εφιστά
    07.08.26
    Superettan
    Ostersunds
    Ostersunds
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    9
    16
    1
    3
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 19;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 3; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2; αριθμός ισοπαλιών - 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.05;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.53, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.53.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: GIF Sundsvall (εντός) vs Ostersunds (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 7;
    • νικών: 1 (14.29%) vs 2 (28.57%);
    • ηττών: 6 (85.71%) vs 2 (28.57%);
    • ισοπαλιών: 0 (0%) vs 3 (42.86%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.43 vs 1.14;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 1.29 vs 0.57.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 1 vs 3;
    • ηττών: 6 vs 3;
    • ισοπαλιών: 3 vs 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.2, δεχθέντα - 1) vs 1.2 (σκοράρισμα - 0.7, δεχθέντα - 0.5).
    Τάσεις
    • GIF Sundsvall Χάνει το 1ο ημίχρονο σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Superettan).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Ostersunds Νίκη (aποδόσεις: 2.58)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 19;
    • νίκες γηπεδούχων - 8, νίκες φιλοξενούμενων - 6, ισοπαλίες - 5.

    Στατιστικά: GIF Sundsvall vs Ostersunds

    • αγώνων στο τουρνουά: 13 vs 13;
    • νικών: 3 vs 5;
    • ποσοστό νικών: 23% vs 38%;
    • ηττών: 10 vs 4;
    • ισοπαλιών: 0 vs 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 2 vs 4;
    • ηττών: 8 vs 3;
    • ισοπαλιών: 0 vs 3.
    👉Πρόβλεψη: Ostersunds Χάντικαπ (0) (aποδόσεις: 1.46)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.58, οι φιλοξενούμενοι - 1.37;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.95;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 11; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: GIF Sundsvall vs Ostersunds

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.08 vs 3;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.85 vs 1.54;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.15 vs 0.69;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.69 vs 0.85;
    • GIF Sundsvall: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.14;
    • Ostersunds: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.29;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.7 (εντός - 0.8) vs 1.6 (εκτός - 1.2).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 GIF Sundsvall σπίτι παιχνίδια (Superettan).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (2,5) (aποδόσεις: 1.88)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 19;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 11 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: GIF Sundsvall εναντίον Ostersunds

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 13 vs 13;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 6 vs 10;
    • αριθμός OZ για την ομάδα GIF Sundsvall εντός έδρας - 5 (71%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Ostersunds εκτός έδρας - 5 (71%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 7;
    • OZ εντός έδρας (GIF Sundsvall) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (Ostersunds) - 3 (60%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.69)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (11/104, 10.6%), 2:2 (11/104, 10.6%);
    • η GIF Sundsvall εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:3 (2/7, 28.6%);
    • η Ostersunds εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:0 , 1:1 (2/7, 28.6%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 12.34% (aποδόσεις 5.4)
    0:1 - 9.13% (aποδόσεις 6.6)
    1:2 - 8.8% (aποδόσεις 7.6)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 GIF Sundsvall σπίτι παιχνίδια (Superettan).

    Άντερ γκολ πάνω από (2,5)
    Bovada
    Στοίχημα-108
    Δημοσιεύθηκε: 25/06/2026, 3:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: GIF Sundsvall - Ostersunds

    GIF Sundsvall Χάνει το 1ο ημίχρονο:
    gif-sundsvall-2σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Superettan).
    1ο ημίχρονο Ostersunds Νίκη
    Bovada
    +160
    GIF Sundsvall Χάνει:
    gif-sundsvall-2σε 5 της τελευταίας 6 σπίτι παιχνίδια (Superettan).
    Ostersunds Νίκη
    Everygame
    +105
    Ostersunds δεν κερδίζει:
    ostersunds-fkσε 18 της τελευταίας 20 μακριά παιχνίδια.
    ostersunds-fkσε 16 της τελευταίας 18 μακριά παιχνίδια (Superettan).
    GIF Sundsvall δεν θα χάσει
    Everygame
    -143
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    ostersunds-fkσε 8 της τελευταίας 9 Ostersunds παιχνίδια (Superettan).
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 17 Fredrik Oppong παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -333
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    GIF Sundsvall - Ostersunds Θέση στον πίνακα

    Superettan 2026
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    3.
    Varbergs BoIS
    Varbergs BoIS
    21114638-2737
    4.
    Ostersunds FK
    Ostersunds FK
    2198430-2335
    5.
    Osters IF
    Osters IF
    21103832-3033
    14.
    IK Brage
    IK Brage
    21561035-4221
    15.
    Orebro SK
    Orebro SK
    2047920-3219
    16.
    GIF Sundsvall
    GIF Sundsvall
    20311614-4410

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    0 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    9 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 4
    Νικώ - 1
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 5
    Χάσει - 25
    -20
    +5
    12 - Φραγμένος
    7 - Χάσει
    0
    Νίκη
    5
    1
    Σχεδιάζω
    4
    9
    Βλάβες
    1
    Διαφορά τερμάτων
    5
    Φραγμένος
    12
    25
    Χάσει
    7
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    1.9
    0.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    2.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.7
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    180'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία