Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Tipp 28 június 2025

    Izgalmas összecsapás vár ránk a Sanfrecce Hiroshima és a Nagoya Grampus között, amely a J-League 1 egyik kiemelkedő eseményének ígérkezik. Mindkét csapat stabil formát mutat, és eltökéltek abban, hogy javítsanak helyezésükön. A Sanfrecce Hiroshima aktívan küzd a vezető pozíciókért, míg a Nagoya Grampus az alsóházból igyekszik kitörni. Ez a mérkőzés valódi próbája lesz a csapatok taktikai felállásainak és fizikai képességeinek, ahol mind a támadó, mind a védekező stratégiák kulcsszerepet kapnak.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzést a csapatok között 20 április 2025 játszották, és 2:1-es eredménnyel zárult. Íme a találkozó összehasonlító statisztikái (a hazai pályán játszó csapat: Nagoya Grampus):

    • labdabirtoklás százalék: 33% vs 67%;
    • szögletek: 0 vs 8;
    • szabálytalanságok: 18 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 4.

    📊 Statisztikai előzetes a Sanfrecce Hiroshima és a Nagoya Grampus hivatalos találkozóiról:

    • 45 mérkőzést játszottak;
    • a hazai csapat győzelmei - 19, a vendégek győzelmei - 16, döntetlenek száma - 10;
    • gólok száma - 65 a 52 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1.09, a másodiké - 1.51;
    • az átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 2.6.

    Egymás elleni statisztikák Sanfrecce Hiroshima - Nagoya

    43%
    21 Győzelem
    20%
    10 Döntetlen
    37%
    18 Győzelem
    Összes mérkőzés
    49
    Átlag gól/mérkőzés
    2.76
    Mindkét csapat szerzett gólt
    61%
    1.53
    Átlag összesen
    1.22
    0.84
    Sárga lapok
    1.18
    Legutóbbi mérkőzések
    23.05.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    -
    -
    2
    6
    12
    7
    1
    0
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    -
    -
    2
    6
    12
    7
    1
    0
    18.03.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    -
    -
    7
    5
    11
    16
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    5
    11
    16
    1
    2
    27.08.25
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    2
    4
    0
    3
    2
    1
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    28.06.25
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.1
    1.3
    8
    2
    16
    9
    2
    3
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.1
    1.3
    8
    2
    16
    9
    2
    3
    20.04.25
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    0.26
    0.75
    0
    8
    18
    10
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.26
    0.75
    0
    8
    18
    10
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sanfrecce Hiroshima Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a J1 League keretében (hazai pályán Yokohama, vendégként Sanfrecce Hiroshima). A találkozó 0:4-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Sanfrecce Hiroshima vs Yokohama):

    • labdabirtoklás: 41% vs 59%;
    • szögletek: 7 vs 6;
    • szabálytalanságok: 16 vs 9;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 0.

    A Sanfrecce Hiroshima magabiztosan tartja a harmadik helyet a tabellán, köszönhetően kiváló formájuknak - az utóbbi tíz mérkőzésükből hét győzelemmel zárult. A "Lila" csapat erős támadójátékkal büszkélkedhet, átlagosan 1,8 gólt szerezve az utóbbi találkozókon, miközben védekezésük is megbízható, mindössze 0,7 gólt kapva. A labdabirtoklás a kulcsstratégiájuk, ami lehetővé teszi számukra, hogy uralják a pályát és számos helyzetet alakítsanak ki az ellenfél kapuja előtt. Az utolsó találkozón a Nagoya ellen 2:1-es vereséget szenvedtek, ami további motivációt ad számukra, hogy hazai pályán visszavágjanak.

    A mérkőzés eredményei: Sanfrecce Hiroshima

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J1 League
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    0.57
    1.68
    5
    7
    8
    10
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.57
    1.68
    5
    7
    8
    10
    1
    2
    S
    26.08.26
    Emperor Cup
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Okinawa Sv
    Okinawa Sv
    -
    -
    6
    8
    9
    13
    1
    0
    4
    1
    2
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    8
    9
    13
    1
    0
    N
    22.08.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Kawasaki Frontale
    Kawasaki Frontale
    1.06
    1.05
    3
    3
    6
    10
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.06
    1.05
    3
    3
    6
    10
    2
    1
    S
    15.08.26
    J1 League
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    0.34
    3.41
    1
    11
    17
    7
    2
    1
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    0.34
    3.41
    1
    11
    17
    7
    2
    1
    N
    08.08.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Chiba
    Chiba
    3.1
    0.43
    3
    0
    5
    14
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.1
    0.43
    3
    0
    5
    14
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nagoya Grampus Eight Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a J-League 1 keretében (hazai csapat: Nagoya Grampus, vendégcsapat: Shimizu S-Pulse). A találkozó 1:1-es döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Nagoya Grampus vs Shimizu S-Pulse):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 3 vs 6;
    • szabálytalanságok: 17 vs 11;
    • sárga lapok: 4 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 1.

    A Nagoya Grampus jelenleg csak a 14. helyen áll a ligában, de a csapat nem adja fel harc nélkül. A tabellán elfoglalt nehéz helyzetük ellenére a "grampusok" kitartást mutatnak - az elmúlt 10 mérkőzésen aratott 4 győzelem azt jelzi, hogy még a favoritok számára is képesek meglepetéseket okozni. Az átlagos góltermelésük 1,6 gól meccsenként, miközben a védekezésük is viszonylag szilárd, hiszen csak 0,8 gólt kapnak mérkőzésenként. Gyakran alkalmazzák a kontrajátékot, amely már tavasszal is sikert hozott a Sanfrecce ellen.

    A mérkőzés eredményei: Nagoya Grampus Eight

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gainare Tottori
    Gainare Tottori
    1
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    L
    22.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    N
    15.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    L
    08.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Shimizu S-Pulse
    Shimizu S-Pulse
    1
    1.09
    1.13
    13
    7
    5
    14
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.09
    1.13
    13
    7
    5
    14
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Sanfrecce Hiroshima

    A kapus, Keisuke Osako, március 1-je óta térdsérülés miatt kihagyott több mérkőzést, míg a védő, Yuta Nakajima is térdsérülésből lábadozik, ami arra kényszerítette az edzői stábot, hogy változtatásokat eszközöljenek a kezdőcsapatban.

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 45;
    • első félidő győzelmek hazai pályán - 7; vendégként - 4; döntetlenek - 12;
    • átlagos első félidő gólok: 1.09;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.53 gólt szerez, míg a vendégek 0.56-ot.

    Első félidő statisztikák: Sanfrecce Hiroshima (otthon) vs Nagoya Grampus (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések a tornán: 10 vs 11;
    • győzelmek: 1 (10%) vs 2 (18.18%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 4 (36.36%);
    • döntetlenek: 9 (90%) vs 5 (45.45%);
    • átlagos szerzett gólok: 0.3 vs 0.82;
    • átlagos kapott gólok: 0.1 vs 0.55.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 6 vs 1;
    • vereségek: 0 vs 1;
    • döntetlenek: 4 vs 8;
    • átlagos első félidő gólok: 1 (szerzett - 0.9, kapott - 0.1) vs 0.5 (szerzett - 0.2, kapott - 0.3).
    Trendek
    • A Sanfrecce Hiroshima az első félidőt döntetlennel zárja otthon a legutóbbi 10 mérkőzéséből 9 alkalommal (J-League 1).
    • A Nagoya Grampus az első félidőt döntetlennel zárja a legutóbbi 8 mérkőzéséből 7 alkalommal.
    • A Nagoya Grampus az első félidőt döntetlennel zárja a legutóbbi 7 mérkőzéséből 6 alkalommal (J-League 1).
    👉Előrejelzés: 1. Félidőben Nyakkendő(odds: 1.98)

    Kimenetel előrejelzés

    Közvetlen összecsapások:

    • összecsapások száma - 45;
    • hazai győzelmek - 19, vendég győzelmek - 16, döntetlenek - 10.

    Statisztika: Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus

    • lejátszott mérkőzések a bajnokságban: 20 vs 21;
    • győzelmek: 11 vs 6;
    • győzelmi arány: 55% vs 29%;
    • vereségek: 6 vs 9;
    • döntetlenek: 3 vs 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 7 vs 4;
    • vereségek: 2 vs 2;
    • döntetlenek: 1 vs 4.
    Trends
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer a két csapat utolsó 12 közvetlen találkozójából 11 alkalommal.
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer az utolsó 21 mérkőzéséből 20 alkalommal.
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer az utolsó 18 J-League 1 mérkőzéséből 17 alkalommal.
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer idegenben az utolsó 11 mérkőzéséből 10 alkalommal.
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer idegenben az utolsó 9 J-League 1 mérkőzéséből 8 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Nagoya Grampus Eight Hendikepes (+1,5)(odds: 1.24)

    Gólok előrejelzése

    Közvetlen összecsapások:

    • a mai hazai csapat átlagos gólja - 1.44, vendégek - 1.16;
    • átlagos gólok száma közvetlen összecsapásokon - 2.6;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 26 alkalommal; hazai pályán - 12 alkalommal.

    Statisztika: Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus

    • átlagos gólok a bajnokságban: 2 vs 2.62;
    • átlagos szerzett gólok: 1.25 vs 1.24;
    • átlagos gólok az első félidőben: 0.4 vs 0.33;
    • átlagos gólok a második félidőben: 0.85 vs 0.9;
    • Sanfrecce Hiroshima: átlagos hazai gólok a bajnokságban - 1.1;
    • Nagoya Grampus: átlagos idegenbeli gólok a bajnokságban - 0.91;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos gólok): 1.8 (otthon - 2) vs 1.6 (idegenben - 1.5).
    Trends
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 19 közvetlen összecsapásból 17 alkalommal a hazai pályán.
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 14 közvetlen összecsapásból 12 alkalommal a hazai pályán (J-League 1).
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 8 Sanfrecce Hiroshima mérkőzésből 7 alkalommal.
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 5 Sanfrecce Hiroshima mérkőzésen zsinórban (J-League 1).
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 14 Nagoya Grampus idegenbeli mérkőzésből 13 alkalommal.
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 12 Nagoya Grampus idegenbeli mérkőzésből 11 alkalommal (J-League 1).
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 7 Nagoya Grampus mérkőzésen zsinórban.
    • A több mint 1.5 gól esett az utolsó 6 Nagoya Grampus mérkőzésen zsinórban (J-League 1).
    👉Előrejelzés: Total gólt Felett (1,5)(odds: 1.41)

    Szögletek előrejelzése

    Sanfrecce Hiroshima: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a bajnokságban - 5.65; hazai pályán - 5.4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 5.3; hazai pályán - 5.75.

    Nagoya Grampus: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a bajnokságban - 4.05, idegenben - 3.45;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 5.3; idegenben - 3.25.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Total Alatt (9,5)(odds: 1.89)

    Kártyák előrejelzése

    Közvetlen összecsapások

    • átlagos sárga lapok száma közvetlen összecsapásokon - 1.52 (0.76 - hazaiaknál és 0.76 - vendégeknél);
    • átlagos sárga lapok száma hazai pályán - 1.87 (0.87 - hazaiaknál és 1 - vendégeknél).

    Sanfrecce Hiroshima: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a bajnokságban - 1.1; hazai pályán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok - 1.2; hazai pályán - 0.75.

    Nagoya Grampus: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a bajnokságban - 1.29, idegenben - 1.36;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok - 1; idegenben - 1.25.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (2,5)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzése

    Közvetlen összecsapások:

    • összecsapások száma - 45;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 26 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 12 alkalommal.

    Statisztika: Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus

    • lejátszott mérkőzések a bajnokságban: 20 vs 21;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): Sanfrecce Hiroshima -9, Nagoya Grampus -14;
    • Sanfrecce Hiroshima BTTS hazai pályán -5 (50%);
    • Nagoya Grampus BTTS idegenben -7 (64%).

    Utolsó tíz mérkőzés:

    • BTTS mérkőzések száma: Sanfrecce Hiroshima -5, Nagoya Grampus -6;
    • Sanfrecce Hiroshima BTTS hazai pályán -4 (100%);
    • Nagoya Grampus BTTS idegenben -3 (75%).
    Trends
    • Sanfrecce Hiroshima mindkét csapat gólt szerez az utolsó kilenc közvetlen találkozóból nyolc alkalommal.
    • Sanfrecce Hiroshima mindkét csapat gólt szerez öt egymást követő közvetlen találkozón (J-League 1).
    • Sanfrecce Hiroshima mindkét csapat gólt szerez otthon öt egymást követő mérkőzésen.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(odds: 2.11)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A mérkőzés intenzívnek ígérkezik, tekintve mindkét csapat támadópotenciálját és az idénybeli céljaikat. Bár a Sanfrecce Hiroshima favoritnak tűnik a tabellán elfoglalt magasabb helyezésük és a közelmúltbeli formájuk miatt, a Nagoya Grampus képes meglepni ellenfeleit a kontratámadásaikkal. Figyelembe véve a két csapat közötti történelmi head-to-head adatokat és a szögletek számának trendjeit, a 9.5 szöglet fölötti összesítés fogadása megalapozottnak tűnik - ez megfelel mindkét klub jelenlegi játékstílusának.

    Szöglet - Total Felett (9,5)
    Közzétett: 2025.06.26., 15:33

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Eight

    A Sanfrecce Hiroshima döntetlent játszik az első félidőben:
    sanfrecce-hiroshimaa 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (J1 League).
    A Nagoya Grampus döntetlent játszik az első félidőben:
    nagoya-grampusa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    nagoya-grampusa 6 utolsó 7 mérkőzésén (J1 League).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +120
    A Nagoya Grampus nem vesztett:
    nagoya-grampusa 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    nagoya-grampusa 7 utolsó 8 mérkőzésén (J1 League).
    Nagoya Grampus Eight nem fog veszíteni
    Everygame
    -110
    A Sanfrecce Hiroshima nem vesztett:
    sanfrecce-hiroshimaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (J1 League).
    A Nagoya Grampus nem nyert:
    nagoya-grampusa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    nagoya-grampusa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Sanfrecce Hiroshima nem fog veszíteni
    Everygame
    -476
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusa 19 legutóbbi 21 Sanfrecce Hiroshima mérkőzések szemben a Nagoya Grampus.
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusa 16 legutóbbi 18 Sanfrecce Hiroshima mérkőzések szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    sanfrecce-hiroshimaa 22 legutóbbi 24 Sanfrecce Hiroshima mérkőzések.
    sanfrecce-hiroshimaa 19 legutóbbi 20 Sanfrecce Hiroshima mérkőzések (J1 League).
    sanfrecce-hiroshimaa 12 legutóbbi 13 Sanfrecce Hiroshima otthon mérkőzések.
    sanfrecce-hiroshimaaz utolsó 10 Sanfrecce Hiroshima otthon mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    nagoya-grampusaz utolsó 21 Nagoya Grampus mérkőzésén minden alkalommal.
    nagoya-grampusaz utolsó 18 Nagoya Grampus mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    nagoya-grampusaz utolsó 11 Nagoya Grampus idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    nagoya-grampusaz utolsó 9 Nagoya Grampus idegenben mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Eight Helyezés a táblázatban

    J.League 2025
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Kiotó Sanga
    Kiotó Sanga
    381911862-4068
    4.
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    382081046-2868
    5.
    Vissel Kobe
    Vissel Kobe
    3818101046-3364
    15.
    Yokohama Marinos
    Yokohama Marinos
    381271946-4743
    16.
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    3811101744-5643
    17.
    Tokio Verdy
    Tokio Verdy
    3811101723-4143

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    8 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    0 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 24
    Hiányzik - 6
    +18
    -6
    16 - Eltömődött
    22 - Hiányzik
    8
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    1
    0
    Veszítenek
    6
    GK
    24
    Eltömődött
    16
    6
    Hiányzik
    22
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.8
    2.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.6
    0.6
    Átlagosan passzoló
    2.2
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    38'
    Pontozott minden, min.
    58'
    Minden statisztika