Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Tipp 23 május 2026

    🔊 A Sanfrecce Hiroshima jelenleg a negyedik helyen áll Nyugaton, és az alapszakasz utolsó fordulójában a konferenciaelsőségért küzdő Nagoya Grampus látogat hozzájuk. A Nagoya Grampus formája összességében meggyőzőbb, bár az előző fordulóban elszenvedett súlyos vereség komoly mentális kihívás elé állíthatja őket. Mindkét együttes eredményes támadójátékkal rukkol elő az idény során, de a védekezésük nem mindig makulátlan. Az összecsapás kulcsfontosságú tényezője az lesz, hogy melyik csapat találja meg jobban az egyensúlyt támadóereje és hátsó alakzatának sebezhetősége között.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 18 március 2026 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Nagoya Grampus Eight volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 44% vs 56%-kal;
    • szögletek: 7 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 11 vs 16-val;
    • sárga lapok: 1 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 3-val.

    📊Sanfrecce Hiroshima és Nagoya Grampus Eight csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 48;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 20, a vendégcsapaté - 18, döntetlenek száma - 10;
    • gólok száma - 71 a 58 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.15, a 2. félidőé - 1.54;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.69.

    Egymás elleni statisztikák Sanfrecce Hiroshima - Nagoya

    43%
    21 Győzelem
    20%
    10 Döntetlen
    37%
    18 Győzelem
    Összes mérkőzés
    49
    Átlag gól/mérkőzés
    2.76
    Mindkét csapat szerzett gólt
    61%
    1.53
    Átlag összesen
    1.22
    0.84
    Sárga lapok
    1.18
    Legutóbbi mérkőzések
    23.05.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    -
    -
    2
    6
    12
    7
    1
    0
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    -
    -
    2
    6
    12
    7
    1
    0
    18.03.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    -
    -
    7
    5
    11
    16
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    5
    11
    16
    1
    2
    27.08.25
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    2
    4
    0
    3
    2
    1
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    28.06.25
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.1
    1.3
    8
    2
    16
    9
    2
    3
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.1
    1.3
    8
    2
    16
    9
    2
    3
    20.04.25
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    0.26
    0.75
    0
    8
    18
    10
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.26
    0.75
    0
    8
    18
    10
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sanfrecce Hiroshima Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a J1 League sorozatban (hazai csapat - Kiotó Sanga, vendégek - Sanfrecce Hiroshima). A mérkőzés végeredménye 0:4 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Sanfrecce Hiroshima vs Kiotó Sanga):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 10 vs 1;
    • szabálytalanságok: 14 vs 6;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 8 vs 2.

    A Sanfrecce Hiroshima az elmúlt öt fordulóban kétszer diadalmaskodott, háromszor viszont vereséget szenvedett - a két győzelem ráadásul a legutóbbi mérkőzéseken született. Az elmúlt tíz találkozójukon öt alkalommal nyertek, ugyanennyiszer viszont alulmaradtak, ami egyértelműen a hullámzó formára utal hosszabb távon. Átlagban 1,47 gólt szereznek meccsenként, miközben 1,12-t kapnak - ez alapján legalább egy hazai találat joggal várható. A Hiroshima motivációja kifejezetten erős: akár a top 3-ba is felugorhatnak, ugyanakkor egy rossz eredménnyel visszacsúszhatnak a hatodik helyre is.

    A mérkőzés eredményei: Sanfrecce Hiroshima

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J1 League
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    0.57
    1.68
    5
    7
    8
    10
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.57
    1.68
    5
    7
    8
    10
    1
    2
    S
    26.08.26
    Emperor Cup
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Okinawa Sv
    Okinawa Sv
    -
    -
    6
    8
    9
    13
    1
    0
    4
    1
    2
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    8
    9
    13
    1
    0
    N
    22.08.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Kawasaki Frontale
    Kawasaki Frontale
    1.06
    1.05
    3
    3
    6
    10
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.06
    1.05
    3
    3
    6
    10
    2
    1
    S
    15.08.26
    J1 League
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    0.34
    3.41
    1
    11
    17
    7
    2
    1
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    0.34
    3.41
    1
    11
    17
    7
    2
    1
    N
    08.08.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Chiba
    Chiba
    3.1
    0.43
    3
    0
    5
    14
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.1
    0.43
    3
    0
    5
    14
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nagoya Grampus Eight Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a J1 League tornán (hazai csapat - Cerezo Oszaka, vendégek - Nagoya Grampus Eight). A mérkőzés végeredménye 6:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Nagoya Grampus Eight vs Cerezo Oszaka):

    • labdabirtoklás: 58% vs 42%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 5 vs 12;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 9.

    A Nagoya Grampus jelenleg a második helyet tartja, elsősorban erőteljes támadójátékának köszönhetően: a csapat átlagosan 1,71 gólt szerez meccsenként a szezon során, az utóbbi tíz fordulóban pedig ez a mutató 1,9-re emelkedett - ez kimagasló teljesítmény. Ugyanakkor a védelem sebezhetőnek tűnik, hiszen átlagosan 1,41 gólt kapnak mérkőzésenként. Ez különösen a legutóbbi fordulóban vált szembetűnővé, amikor Mihajlo Petrović együttese hat gólt engedett be a Cerezo Osaka ellen, és ezzel elveszítette a vezető pozícióját Vissel Kobe javára.

    A mérkőzés eredményei: Nagoya Grampus Eight

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gainare Tottori
    Gainare Tottori
    1
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    L
    22.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    N
    15.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    L
    08.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Shimizu S-Pulse
    Shimizu S-Pulse
    1
    1.09
    1.13
    13
    7
    5
    14
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.09
    1.13
    13
    7
    5
    14
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kimenetelre vonatkozó előrejelzés

    Head-to-head mérkőzések:

    • lejátszott találkozók - 48;
    • hazai győzelmek - 20, vendégsikerek - 18, döntetlenek - 10.

    Statisztika: Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus

    • meccsek a bajnokságban: 17 vs 17;
    • győzelmek: 9 vs 10;
    • győzelmi arány: 53% vs 59%;
    • vereségek: 8 vs 7;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Legutóbbi 10 találkozó:

    • győzelmek: 5 vs 6;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 0 vs 0.
    Trendek
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer az egymás elleni meccsek közül 8-ból 7 alkalommal.
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel győzött a legutóbbi 11 bajnoki találkozóból 10-szer (J1 League).
    • Nagoya Grampus idegenben +1.5 hendikeppel nyert a legutóbbi 8 bajnokijából 7 alkalommal (J1 League).
    👉Előrejelzés: Nagoya Grampus Eight Hendikepes (+1,5) (odds: 1.38)

    Gólok összesített számára vonatkozó előrejelzés

    Head-to-head meccsek (átlagos gólok):

    • hazaiaknál - 1.48, vendégeknél - 1.21;
    • összesen az egymás elleni meccseken - 2.69;
    • mindkét csapat betalált: összesen 29 alkalommal, a hazai pályán - 13-szor.

    Átlagos gólstatisztika: Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus

    • a bajnokságban: 2.59 vs 3.12;
    • lőtt gólok: 1.47 vs 1.71;
    • az első félidőben: 0.53 vs 0.76;
    • a második félidőben: 0.94 vs 0.94;
    • Sanfrecce Hiroshima: hazai pályán a bajnokságban - 1.25;
    • Nagoya Grampus: idegenben a bajnokságban - 1.75;
    • utolsó 10 meccs: 1.4 (otthon - 1.2) szemben 1.9 (idegenben - 1.6).
    Trendek
    • A több mint 2,5 gól opció bejött az utolsó 12 egymás elleni meccsből 11 alkalommal.
    • A több mint 2,5 gól opció sorozatban hét egymás elleni bajnokin is igaznak bizonyult (J1 League).
    • A több mint 2,5 gól opció öt egymás elleni hazai találkozón is folyamatosan bejött.
    👉Előrejelzés: Total gólt Felett (2,5) (odds: 1.65)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzés

    Head-to-head mérkőzések:

    • lejátszott találkozók - 48;
    • mindkét csapat betalált összesen - 29 alkalommal;
    • a hazai pályán - 13-szor.

    Statisztika: Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus

    • meccsek a bajnokságban: 17 vs 17;
    • szezonbeli meccsek, ahol mindkét csapat gólt szerzett (BTTS): 11 vs 11;
    • Sanfrecce Hiroshima: BTTS otthon - 5 (63%);
    • Nagoya Grampus: BTTS idegenben - 6 (75%).

    Legutóbbi 10 mérkőzés:

    • BTTS meccsek: 5 vs 7;
    • Sanfrecce Hiroshima: BTTS otthon - 3 (60%);
    • Nagoya Grampus: BTTS idegenben - 4 (80%).
    Trendek
    • Sanfrecce Hiroshima mindkét oldalon betalált az utolsó 12 egymás elleni meccsből 11 alkalommal.
    • Sanfrecce Hiroshima zsinórban hét egymás elleni bajnokin szerzett és kapott gólt (J1 League).
    • Sanfrecce Hiroshima öt egymás elleni hazai találkozón is mindkét oldalon betalált.
    • Nagoya Grampus idegenben a legutóbbi hét bajnokiból hatszor szerzett és kapott gólt is (J1 League).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (odds: 1.65)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A találkozó izgalmasnak ígérkezik, hiszen mindkét csapat idén kiemelkedően eredményes, és rendszerint nyílt támadófocit játszanak. A felek head-to-head mérkőzései szinte mindig gólgazdag összecsapásokat hoznak. Szerkesztőségünk a 2,5 gólnál többre teszi a voksát, reális esélyt látva arra, hogy a vendégek 2-1-re nyernek.

    Total gólt Felett (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-149
    Közzétett: 2026.05.21., 22:29

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Eight

    A Sanfrecce Hiroshima nem vesztett:
    sanfrecce-hiroshimaa 18 utolsó 20 otthon mérkőzésén.
    sanfrecce-hiroshimaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (J1 League).
    Sanfrecce Hiroshima nem fog veszíteni
    -400
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusa 19 legutóbbi 20 Sanfrecce Hiroshima mérkőzések szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusa 11 legutóbbi 12 Sanfrecce Hiroshima otthon mérkőzések szemben a Nagoya Grampus.
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusa 9 legutóbbi 10 Sanfrecce Hiroshima otthon mérkőzések szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    sanfrecce-hiroshimaaz utolsó 40 Sanfrecce Hiroshima mérkőzésén minden alkalommal.
    sanfrecce-hiroshimaaz utolsó 32 Sanfrecce Hiroshima mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    nagoya-grampusa 6 legutóbbi 7 Nagoya Grampus mérkőzések (J1 League).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -500
    A Sanfrecce Hiroshima gólt szerzett:
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusminden utolsó 19 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus.
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusminden utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusminden utolsó 12 mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus.
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusminden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    sanfrecce-hiroshimaa 23 utolsó 25 mérkőzésén.
    sanfrecce-hiroshimaa 18 utolsó 20 mérkőzésén (J1 League).
    sanfrecce-hiroshimaa 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    sanfrecce-hiroshimaa 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (J1 League).
    Sanfrecce Hiroshima szerez gólt
    Everygame
    -833
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    sanfrecce-hiroshimanagoya-grampusa 6 legutóbbi 7 Sanfrecce Hiroshima mérkőzések szemben a Nagoya Grampus.
    sanfrecce-hiroshimaaz utolsó 19 Sanfrecce Hiroshima otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    sanfrecce-hiroshimaaz utolsó 16 Sanfrecce Hiroshima otthon mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -182
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus Eight Helyezés a táblázatban

    West
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Vissel Kobe
    Vissel Kobe
    1896327-2135
    2.
    Cerezo Oszaka
    Cerezo Oszaka
    1876526-1931
    3.
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1885531-2831
    4.
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    1884629-2130
    5.
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1858526-2228
    6.
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1866624-2526

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    8 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    0 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 24
    Hiányzik - 6
    +18
    -6
    16 - Eltömődött
    22 - Hiányzik
    8
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    1
    0
    Veszítenek
    6
    GK
    24
    Eltömődött
    16
    6
    Hiányzik
    22
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.8
    2.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.6
    0.6
    Átlagosan passzoló
    2.2
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    38'
    Pontozott minden, min.
    58'
    Minden statisztika