Sydney vs Adelaide H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Sydney
50 mérkőzés
Adelaide United
20 Győzelem
12 Döntetlen
18 Győzelem
40%
24%
36%
Gólok
Összes gól
158
83
75
Meccs végeredmény
37
Felett - 74%
13
26% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.16
1.66
1.5
Átlagos idő egy gólra
29'
55'
61'
Sydney
10
0-15'
13
16-30'
13
31-45'
7
0-15'
11
16-30'
11
31-45'
HT
14
46-60'
8
61-75'
18
76-90'
14
46-60'
12
61-75'
17
76-90'
Adelaide United
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 176
3.52
83
93
Piros lapok
Összesen: 9
0.18
3
6
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


SydneyAusztrália
Adelaide UnitedAusztrália

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Sydney - Adelaide United Utolsó mérkőzések
Sydney
Meccsek
09.09.26
FFA CupSydney
Melbourne Victory
-
-
5
4
6
10
2
2
0
2
0
1
0
1
-
-
5
4
6
10
2
2
V
18.08.26
FFA CupSD Raiders FC
Sydney
-
-
2
3
8
8
1
1
0
1
0
1
0
0
-
-
2
3
8
8
1
1
GY
09.08.26
FFA CupBrisbane Roar
Sydney
-
-
10
2
7
17
3
4
2
4
1
3
1
1
-
-
10
2
7
17
3
4
GY
29.07.26
Club Friendly GamesTottenham Hotspur
Sydney
-
-
7
0
-
-
0
1
1
1
1
0
0
1
-
-
7
0
-
-
0
1
D
21.07.26
FFA CupBayswater City
Sydney
-
-
6
5
9
7
1
1
1
5
1
2
0
3
-
-
6
5
9
7
1
1
GY
23.05.26
A-LeagueAuckland FC
Sydney
0.33
0.51
4
2
12
8
5
1
1
0
0
0
1
0
0.33
0.51
4
2
12
8
5
1
V
16.05.26
A-LeagueNewcastle United Jets
Sydney
1.55
2.16
8
5
18
20
6
4
1
1
0
0
1
1
0
0
2
4
1.55
2.16
8
5
18
20
6
4
GY
09.05.26
A-LeagueSydney
Newcastle United Jets
1.97
2.17
5
3
6
15
1
1
1
1
0
0
1
1
1.97
2.17
5
3
6
15
1
1
D
02.05.26
A-LeagueMelbourne Victory
Sydney
1.02
0.45
10
6
7
12
0
4
0
1
0
0
0
1
1.02
0.45
10
6
7
12
0
4
GY
26.04.26
A-LeagueSydney
Auckland FC
2.53
1.14
4
6
10
8
1
1
2
2
0
0
2
2
2.53
1.14
4
6
10
8
1
1
D
Meccsek
03.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekPerth Glory
Adelaide United
-
-
8
1
18
7
1
1
1
3
0
1
1
2
-
-
8
1
18
7
1
1
GY
27.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekPerth Glory
Adelaide United
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
17.09.26
AFC CupAdelaide United
Wofoo Tai Po
-
-
12
3
17
8
1
2
3
0
1
0
2
0
-
-
12
3
17
8
1
2
GY
11.08.26
AFC Champions LeagueAdelaide United
Cong An Nhan Dan
-
-
1
3
-
-
2
3
0
2
0
1
0
1
-
-
1
3
-
-
2
3
V
30.07.26
FFA CupSouth Melbourne
Adelaide United
-
-
7
0
10
10
0
2
2
1
1
1
1
0
-
-
7
0
10
10
0
2
V
20.07.26
Club Friendly GamesPlayford City
Adelaide United
-
-
1
6
-
-
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
1
6
-
-
0
0
GY
14.07.26
Club Friendly GamesThe Cove FC
Adelaide United
-
-
1
9
-
-
0
0
0
5
0
4
0
1
-
-
1
9
-
-
0
0
GY
15.05.26
A-LeagueAdelaide United
Auckland FC
1.15
2.31
6
4
4
14
1
2
0
3
0
1
0
2
1.15
2.31
6
4
4
14
1
2
V
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
3 Döntetlen
2 Vereségek
50%
30%
20%
1 idő
2 idő
30%
20%
60%
60%
10%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·Adelaide United
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
50%
30%
10%
50%
Vereségek
40%
Kapott gól nélküli győzelmek
1
Gól nélküli vereségek
2
Fordításos győzelmek
3
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
15
14
6
Gólok az 1. Félidőben4
9
Gólok a 2. Félidőben10
7
Első pontszerzés4
3
Nem szerzett gólt2
Sydney
7%
1
13%
2
20%
3
20%
3
20%
3
20%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Adelaide United
14%
2
14%
2
0%
0
7%
1
36%
5
29%
4
10
13
3
Gólok az 1. Félidőben7
7
Gólok a 2. Félidőben6
2
Elhibázott első6
3
Nem hagyta ki1
Sydney
20%
2
20%
2
50%
5
30%
3
60%
6
40%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Adelaide United
31%
4
15%
2
23%
3
15%
2
31%
4
38%
5
Átlagos gól/meccs
2.7
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
64'
Összes gól a mérkőzésen
Adelaide United
2.5
Teljes mérkőzés2.7
0.9
1. Félidőben1.1
1.6
2. Félidőben1.6
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
4
40%
6
60%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Sydney - Adelaide United Mérkőzés statisztikái
Sydney
Adelaide United
58.8%
51.5%
Faulok
-
-
Szögletek
41
59
Les
-
-
Sárga lapok
21
20
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
0:1
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
3 egyszer30%
1:2
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
1
3 egyszer30%
6
2 egyszer20%
2 gól
4 gól
3 gól
1 gól
6 gól
2
4 egyszer40%
4
1 egyszer10%
3
5 egyszer50%
Más csapatok H2H statisztikái
A-League
Auckland FC
Melbourne City
17 okt
04:00
Statisztikák megtekintése
A-League
Macarthur
Perth Glory
17 okt
06:00
Statisztikák megtekintése
A-League
Central Coast Mariners
Newcastle United Jets
17 okt
08:40
Statisztikák megtekintése
A-League
Wellington Phoenix
Melbourne Victory
18 okt
02:00
Statisztikák megtekintése
Division 1
Gulf United
Emirates Club
16 okt
13:00
Statisztikák megtekintése
Southern Football League,Premier Division Central
Bury Town
Stourbridge
17 okt
14:00
Statisztikák megtekintése