Macarthur Sydney vs Brisbane H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Macarthur
13 mérkőzés
Brisbane Roar
7 Győzelem
3 Döntetlen
3 Győzelem
54%
23%
23%
1. Félidőben
4 Győzelem
5 Döntetlen
4 Győzelem
31%
38%
31%
2. Félidőben
5 Győzelem
7 Döntetlen
1 Győzelem
38%
54%
8%
Gólok
Összes gól
44
26
18
Meccs végeredmény
9
Felett - 69%
4
31% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.38
2
1.38
Átlagos idő egy gólra
26'
45'
65'
Macarthur
1
0-15'
2
16-30'
4
31-45'
4
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
HT
5
46-60'
6
61-75'
8
76-90'
3
46-60'
3
61-75'
5
76-90'
Brisbane Roar
Statisztikák a mérkőzésről
Macarthur
Brisbane Roar
46.31%
Labdabirtoklás
53.69%
Faulok
Összesen: 277
21.31
123
154
Szögletek
Összesen: 150
11.54
57
93
Les
Összesen: 48
3.69
12
36
Sárga lapok
Összesen: 51
3.92
29
22
Piros lapok
Összesen: 3
0.23
0
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


MacarthurAusztrália
Brisbane RoarAusztrália

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Macarthur - Brisbane Roar Utolsó mérkőzések
Meccsek
24.10.26
A-LeagueNewcastle United Jets
Macarthur
1.51
0.74
7
5
16
8
2
1
1
1
1
0
0
1
1.51
0.74
7
5
16
8
2
1
D
17.10.26
A-LeagueMacarthur
Perth Glory
1.42
1.18
4
2
11
19
3
1
2
1
0
0
2
1
1.42
1.18
4
2
11
19
3
1
GY
22.08.26
Club Friendly GamesWestern Sydney
Macarthur
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
11.08.26
FFA CupSD Raiders FC
Macarthur
-
-
4
3
21
20
1
3
1
1
0
0
0
0
1
1
5
3
-
-
4
3
21
20
1
3
V
22.07.26
FFA CupUniversity Azzurri FC
Macarthur
-
-
0
21
10
10
2
0
0
3
0
1
0
2
-
-
0
21
10
10
2
0
GY
24.04.26
A-LeagueMacarthur
Wellington Phoenix
2.54
1.16
8
6
10
16
2
2
4
0
3
0
1
0
2.54
1.16
8
6
10
16
2
2
GY
19.04.26
A-LeagueAdelaide United
Macarthur
2.08
0.79
12
3
10
15
0
3
3
1
0
1
3
0
2.08
0.79
12
3
10
15
0
3
V
12.04.26
A-LeaguePerth Glory
Macarthur
1.47
1.07
2
1
9
5
3
3
3
1
0
0
3
1
1.47
1.07
2
1
9
5
3
3
V
02.04.26
A-LeagueMacarthur
Newcastle United Jets
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
3
2
2
2
1
0
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
GY
Meccsek
23.10.26
A-LeagueBrisbane Roar
Perth Glory
1.57
0.79
5
2
16
7
4
1
2
1
2
0
0
1
1.57
0.79
5
2
16
7
4
1
GY
11.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekBrisbane Roar
Broadmeadow Magic
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
04.09.26
Club Friendly GamesBrisbane Olympic United FC
Brisbane Roar
-
-
-
-
-
-
-
-
3
4
1
2
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
29.08.26
Club Friendly GamesPersija Dzsakarta
Brisbane Roar
-
-
-
-
-
-
0
0
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
0
0
V
27.08.26
Club Friendly GamesDewa United
Brisbane Roar
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
09.08.26
FFA CupBrisbane Roar
Sydney
-
-
10
2
7
17
3
4
2
4
1
3
1
1
-
-
10
2
7
17
3
4
V
30.07.26
FFA CupOlympic Sharks
Brisbane Roar
-
-
6
7
6
13
1
1
0
3
0
0
0
3
-
-
6
7
6
13
1
1
GY
22.07.26
Club Friendly GamesIpswich
Brisbane Roar
-
-
0
3
-
-
0
0
0
5
0
1
0
4
-
-
0
3
-
-
0
0
GY
15.07.26
Club Friendly GamesCaboolture
Brisbane Roar
-
-
3
8
-
-
0
2
0
3
0
2
0
1
-
-
3
8
-
-
0
2
GY
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Vereségek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
40%
50%
50%
20%
10%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Brisbane Roar
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Veszítenek
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
30%
30%
30%
30%
40%
Vereségek
40%
Kapott gól nélküli győzelmek
1
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
18
16
9
Gólok az 1. Félidőben7
9
Gólok a 2. Félidőben9
5
Első pontszerzés6
1
Nem szerzett gólt1
Macarthur
28%
5
11%
2
11%
2
0%
0
22%
4
28%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Brisbane Roar
19%
3
6%
1
19%
3
0%
0
31%
5
25%
4
12
17
3
Gólok az 1. Félidőben8
9
Gólok a 2. Félidőben9
4
Elhibázott első3
3
Nem hagyta ki2
Macarthur
42%
5
0%
0
17%
2
17%
2
42%
5
58%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Brisbane Roar
24%
4
6%
1
24%
4
18%
3
29%
5
35%
6
Átlagos gól/meccs
3.3
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Brisbane Roar
3
Teljes mérkőzés3.3
1.2
1. Félidőben1.5
1.8
2. Félidőben1.8
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Macarthur - Brisbane Roar Mérkőzés statisztikái
Macarthur
Brisbane Roar
50%
55.4%
Faulok
109
108
Szögletek
66
64
Les
16
12
Sárga lapok
21
22
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
4
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
3 gól
4 gól
2 gól
5 gól
6 gól
3
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
6
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Liga Alef
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
Holon Yirmiyahu
2 nov
17:15
Statisztikák megtekintése
AFC Bajnokok Ligája
Vissel Kobe
Ratchaburi
3 nov
10:00
Statisztikák megtekintése
Ligakupa
Mamelodi Sundowns
Lamontville Golden Arrows
3 nov
17:00
Statisztikák megtekintése
League Cup
Ayutthaya FC
DP Kanchanaburi
4 nov
08:00
Statisztikák megtekintése
Football Cup
Fethiyespor
Eyupspor
4 nov
10:00
Statisztikák megtekintése
Women's Cup
B.93 (N)
Broendby (N)
4 nov
17:00
Statisztikák megtekintése