RW Essen vs Saarbrucken Tipp 26 április 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Essen és a 1. FC Saarbrucken csapatok. A mérkőzés kezdete 14:30 -kor várható. A 3rd Liga bajnoki mérkőzést a Essen városban a Stadion Essen stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Essen csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 29 november 2025-én zajlott, és a végeredmény 2:3 lett. Íme az összehasonlító statisztika arról az összecsapásról (1. FC Saarbrucken volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 51% vs 49%;
    • szögletek száma: 9 vs 3;
    • sárga lapok száma: 2 vs 1.

    📊 Essen és 1. FC Saarbrucken csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 7;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 7 a 11 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.43, a 2. félidőé - 1.14;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.57.

    Egymás elleni statisztikák RW Essen - Saarbrucken

    33%
    3 Győzelem
    11%
    1 Döntetlen
    56%
    5 Győzelem
    Összes mérkőzés
    9
    Átlag gól/mérkőzés
    3.11
    Mindkét csapat szerzett gólt
    56%
    1.11
    Átlag összesen
    2
    3.67
    Sarok
    4.78
    2.89
    Sárga lapok
    2
    Legutóbbi mérkőzések
    09.08.26
    Germany 3rd liga
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    Essen
    Essen
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    5
    2
    2
    2
    3
    0
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    26.04.26
    Germany 3rd liga
    Essen
    Essen
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    1
    -
    -
    10
    7
    7
    9
    4
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    10
    7
    7
    9
    4
    1
    29.11.25
    Germany 3rd liga
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    Essen
    Essen
    -
    -
    9
    3
    -
    -
    2
    1
    2
    3
    0
    0
    2
    3
    -
    -
    9
    3
    -
    -
    2
    1
    26.04.25
    Germany 3rd liga
    Essen
    Essen
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    -
    -
    6
    0
    0
    0
    1
    2
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    6
    0
    0
    0
    1
    2
    01.12.24
    Germany 3rd liga
    Saarbrucken
    Saarbrucken
    Essen
    Essen
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Essen Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. április 19.-án játszotta a 3rd Liga sorozatban (hazai csapat - Energie Cottbus, vendégek - Essen). A mérkőzés végeredménye 5:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Essen vs Energie Cottbus):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 6 vs 8;
    • szabálytalanságok: 11 vs 7;
    • sárga lapok: 2 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 10.
    🏆A 3rd Liga szezon során a Essen csapat összesen 34 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 18 győzelem,
    • 6 vereség,
    • 10 döntetlen.

    📈Jelenleg a 3rd Liga bajnokság középmezőnyében található Essen csapat, 53% győzelmi aránnyal és 18% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Essen csapat összesen 72 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Essen csapat összesen 56 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Essen

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Germany 3rd liga
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    Essen
    Essen
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    S
    23.08.26
    DFB Pokal
    Essen
    Essen
    St. Pauli
    St. Pauli
    1.61
    1.13
    7
    1
    17
    17
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.61
    1.13
    7
    1
    17
    17
    2
    2
    N
    15.08.26
    Germany 3rd liga
    Essen
    Essen
    Havelse
    Havelse
    -
    -
    10
    3
    6
    10
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    10
    3
    6
    10
    3
    1
    N
    09.08.26
    Germany 3rd liga
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    Essen
    Essen
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    5
    2
    2
    2
    3
    0
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Bayer Leverkusen
    Bayer Leverkusen
    Essen
    Essen
    -
    -
    5
    2
    13
    17
    2
    4
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    13
    17
    2
    4
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    1. FC Saarbrucken Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. április 18. volt a 3rd Liga tornán (hazai csapat - 1. FC Saarbrucken, vendégek - 1860 München). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (1. FC Saarbrucken vs 1860 München):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 13 vs 1;
    • szabálytalanságok: 7 vs 11;
    • sárga lapok: 1 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.
    🏆A 3rd Liga szezon során a 1. FC Saarbrucken csapat összesen 34 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 14 döntetlen.

    📈Jelenleg a 3rd Liga bajnokság középmezőnyében található 1. FC Saarbrucken csapat, 24% győzelmi aránnyal és 35% vereségi aránnyal.

    ⚽A 1. FC Saarbrucken csapat összesen 42 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a 1. FC Saarbrucken csapat összesen 49 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: 1. FC Saarbrucken

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Germany 3rd liga
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    Hansa Rostock
    Hansa Rostock
    -
    -
    5
    4
    11
    17
    2
    4
    2
    4
    0
    1
    2
    3
    -
    -
    5
    4
    11
    17
    2
    4
    L
    22.08.26
    DFB Pokal
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    Hertha BSC
    Hertha BSC
    0.19
    2.67
    4
    9
    14
    15
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    2
    4
    0.19
    2.67
    4
    9
    14
    15
    1
    2
    L
    16.08.26
    Germany 3rd liga
    Jahn Regensburg
    Jahn Regensburg
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    -
    -
    4
    10
    12
    8
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    10
    12
    8
    2
    3
    N
    09.08.26
    Germany 3rd liga
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    Essen
    Essen
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    5
    2
    2
    2
    3
    0
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    N
    01.08.26
    Club Friendly Games
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    Thionville Lusitanos
    Thionville Lusitanos
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 7;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 2; vendégeknél (idegenben) - 1; döntetlenek száma - 0;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.43;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.57 gólt szerez, míg a vendégek 0.86 gólt.

    Első félidő statisztika: Essen (otthon) vs 1. FC Saarbrucken (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 17 vs 17;
    • győzelmek: 10 (58.82%) vs 2 (11.76%);
    • vereségek: 2 (11.76%) vs 8 (47.06%);
    • döntetlenek: 5 (29.41%) vs 7 (41.18%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.71 vs 1.35;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.53 vs 0.94.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 6 vs 2;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 5;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.9 (szerzett - 1.3, kapott - 0.6) vs 0.8 (szerzett - 0.3, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Essen gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 8 mérkőzésén (3rd Liga).
    👉Tippek: 1. félidőben, Essen szerez gólt

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Essen vs 1. FC Saarbrucken

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 34 vs 34;
    • győzelmek: 18 vs 8;
    • győzelmi százalék: 53% vs 24%;
    • vereségek: 6 vs 12;
    • döntetlenek: 10 vs 14.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 7 vs 2;
    • vereségek: 3 vs 3;
    • döntetlenek: 0 vs 5.
    Trendek
    • A Essen nyert a 7 utolsó 8 mérkőzésén (3rd Liga).
    • A Essen nyert minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (3rd Liga).
    👉Tippek: Essen Győzelem (szorzói: 1.81)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1, a vendégek - 1.57;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.57;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Essen vs 1. FC Saarbrucken

    • átlagos összesített a tornán: 3.76 vs 2.68;
    • átlagos gólok száma: 2.12 vs 1.24;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.91 vs 0.62;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.21 vs 0.62;
    • Essen: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.18;
    • 1. FC Saarbrucken: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.94;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.4 (otthon - 2.5) vs 1 (idegenben - 1).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Essen mérkőzések (3rd Liga).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Essen vs 1. FC Saarbrucken

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 34 vs 34;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 28 vs 21;
    • Essen MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 13 (76%);
    • 1. FC Saarbrucken MG mérkőzéseinek száma idegenben - 10 (59%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Essen) - 2 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (1. FC Saarbrucken) - 3 (60%).
    Trendek
    • A Essen gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén (3rd Liga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.45)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (37/340, 10.9%);
    • Essen hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:1 (4/17, 23.5%);
    • 1. FC Saarbrucken idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 2:0 (5/17, 29.4%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 9.93% (szorzói 8)
    2:1 - 9.22% (szorzói 7.5)
    1:0 - 7.41% (szorzói 10)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Essen nyert a 7 utolsó 8 mérkőzésén (3rd Liga).
    • A Essen nyert minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (3rd Liga).

    Essen Győzelem
    Bovada
    Tegyen fogadást-135
    Közzétett: 2026.04.24., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Essen - 1. FC Saarbrucken

    A RW Essen nyert:
    rw-essena 7 utolsó 8 mérkőzésén (3rd Liga).
    rw-essenminden utolsó 5 otthon mérkőzésén (3rd Liga).
    Essen Győzelem
    Bovada
    -132
    A RW Essen nem vesztett:
    rw-essena 14 utolsó 15 otthon mérkőzésén (3rd Liga).
    rw-essena 7 utolsó 8 mérkőzésén (3rd Liga).
    A Saarbrucken nem nyert:
    1-fc-saarbrucken-1minden utolsó 14 idegenben mérkőzésén (3rd Liga).
    Essen nem fog veszíteni
    Everygame
    -400
    A RW Essen gólt szerzett:
    rw-essenminden utolsó 18 otthon mérkőzésén (3rd Liga).
    rw-essenminden utolsó 16 otthon mérkőzésén.
    rw-essena 15 utolsó 16 mérkőzésén (3rd Liga).
    A Saarbrucken gólt kapott:
    1-fc-saarbrucken-1a 18 utolsó 19 idegenben mérkőzésén.
    1-fc-saarbrucken-1a 17 utolsó 18 idegenben mérkőzésén (3rd Liga).
    Essen szerez gólt
    Everygame
    -1000
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    1-fc-saarbrucken-1a 15 legutóbbi 16 Saarbrucken idegenben mérkőzések (3rd Liga).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -435
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Essen - 1. FC Saarbrucken Helyezés a táblázatban

    3rd Liga 25/26
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Energie Cottbus
    Energie Cottbus
    38219872-5172
    3.
    Essen
    Essen
    382010878-6670
    4.
    Duisburg
    Duisburg
    381911866-4968
    14.
    VfB Stuttgart II
    VfB Stuttgart II
    381371857-6946
    15.
    1. FC Saarbrucken
    1. FC Saarbrucken
    3810141451-5744
    16.
    TSG Hoffenheim Amatőr
    TSG Hoffenheim Amatőr
    381271965-7143

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 12
    Hiányzik - 17
    -5
    +1
    18 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    4
    1
    Döntetlen
    1
    4
    Veszítenek
    5
    GK
    12
    Eltömődött
    18
    17
    Hiányzik
    17
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.5
    1.2
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.7
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    75'
    Pontozott minden, min.
    52'
    Minden statisztika