Energie Cottbus
Németország
Németország
Energie Cottbus
Összetétel
Statisztika

Energie Cottbus

Menetrendje

22.11.26
2nd Bundesliga
Energie Cottbus
Energie Cottbus
Hertha BSC
Hertha BSC
-
-
28.11.26
2nd Bundesliga
Magdeburg
Magdeburg
Energie Cottbus
Energie Cottbus
-
-
05.12.26
2nd Bundesliga
Energie Cottbus
Energie Cottbus
VfL 1899 Osnabrück
VfL 1899 Osnabrück
-
-
12.12.26
2nd Bundesliga
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
Energie Cottbus
Energie Cottbus
-
-
19.12.26
2nd Bundesliga
Energie Cottbus
Energie Cottbus
Holstein Kiel
Holstein Kiel
-
-
Empty
Nincsenek mérkőzések
Nincs adat ezen a lapon

Eredmények

Meccsek
06.11.26
2nd Bundesliga
Eintracht Braunschweig
Eintracht Braunschweig
Energie Cottbus
Energie Cottbus
0.77
0.6
5
4
14
16
1
1
0
0
0
0
0
0
0.77
0.6
5
4
14
16
1
1
D
30.10.26
2nd Bundesliga
Energie Cottbus
Energie Cottbus
Bochum
Bochum
1.45
1.39
5
4
2
19
1
4
1
2
1
0
0
2
1.45
1.39
5
4
2
19
1
4
V
24.10.26
2nd Bundesliga
Heidenheim
Heidenheim
Energie Cottbus
Energie Cottbus
3.2
0.42
15
2
6
7
2
2
1
1
0
1
1
0
3.2
0.42
15
2
6
7
2
2
D
16.10.26
2nd Bundesliga
Energie Cottbus
Energie Cottbus
Nürnberg
Nürnberg
1.66
2.06
2
8
9
12
3
2
1
1
0
0
1
1
1.66
2.06
2
8
9
12
3
2
D
10.10.26
2nd Bundesliga
Darmstadt
Darmstadt
Energie Cottbus
Energie Cottbus
2.01
0.91
7
8
12
10
3
3
3
1
1
1
2
0
2.01
0.91
7
8
12
10
3
3
V
Empty
Nincsenek mérkőzések
Nincs adat ezen a lapon
Empty
Egyelőre nincs itt semmi
Nincs adat ezen a lapon

Vezetőedző: Claus-Dieter Wollitz

Hazai stadion: „Stadion der Freundschaft”

Város: Cottbus

Becenév: „Luzsicsiak”

Főszponzor: LEAG

Klublegendák: Detlef Irrgang, Petrik Sander, Maik Polenz és mások.

A Scores24 minden szükséges információt biztosít a csapatról: korábbi mérkőzések eredményei, a közelgő meccsek időpontjai, kulcsfontosságú statisztikák, játékosok adatai és sok más.

Aktuális Tornák

A mai napig Energie Cottbus a következő tornákon vesz részt: DFB Kupa; 2. Bundesliga; Klubbarátságos mérkőzések.

Előző mérkőzés

Az utolsó találkozóra 30 október 2026-án került sor Bochum ellen, a 2nd Bundesliga tornán belül. A Energie Cottbus - Bochum mérkőzés 1:2-al zárult.

A Scores24-en mindig megtalálhatók a csapat legutóbbi mérkőzéseinek története (statisztikák, eredmények) egy adott tornán belül vagy az összes tornán. Az infografikánk segít megérteni, hogyan teljesít a csapat a pályán egy adott időszakban, mennyit szerez és kap, és sok más részletet.

Következő mérkőzés

Energie Cottbus következő mérkőzése away lesz a Eintracht Braunschweig ellen, a 2nd Bundesliga tornán belül. A Eintracht Braunschweig - Energie Cottbus mérkőzés 06 november 2026-án kerül megrendezésre.

Ha érdekel egy adott mérkőzés, mindig hozzáadhatod a Kedvencekhez (kattints a csengő ikonra), és követheted az eseményeket élőben. Szöveges vagy grafikus közvetítéseket biztosítunk, és lehetőség szerint videó közvetítéseket is igyekszünk biztosítani, hogy a kedvenc csapatod megfigyelése még kényelmesebb legyen.

A csapat helyzete a tornán

A csapat 38 mérkőzést játszott a 3rd Liga tornán, és a 4-ik helyen áll a tabellán. A csapat 62 ponttal rendelkezik: 18 győzelem (győzelmi arány – 47.4%), 8 döntetlen és 12 vereség (vereségi arány – 31.6%).

Statisztikák

Az „Statisztika” fülön számos különböző statisztikát találhatsz, amelyek intuitív és könnyen használható infografikában vannak elhelyezve.

Szezon statisztikák

A jelenlegi szezonban a csapat 64 gólt szerzett, és 54 gólt kaptak. Átlagosan Energie Cottbus 1.68 gólt szerez, 1.42 gólt kap, a mérkőzés átlagos gólszáma 3.11.

Hazai mérkőzéseken a csapat átlagosan 1.95 gólt szerez (kapott gólt – 1.32), míg idegenbeli mérkőzéseken 1.42 gólt szerez (kapott gólt – 1.53). Megjegyzendő, hogy az 1. félidőben átlagosan 0.87 gólt szereznek, míg kapott gólt 0.68; a 2. félidőben 0.82 gólt szereznek, míg kapott gólt 0.74.

Statisztikák az utolsó 10 mérkőzésről

Ebben az időszakban a csapat 1 alkalommal nyert, 4 döntetlent játszott, és 5 vereséget szenvedett. Gólstatisztika: szerzett gólok – 15; kapott gólok – 21; átlagos szerzett gólok – 1.5; átlagos kapott gólok – 2.1. Otthoni átlag: szerzett – 1.2, kapott – 2; idegenben: szerzett – 1.8, kapott – 2.2.

Statisztikák a DFB Kupa tornán

A DFB Kupa tornán a csapat 0 gólt szerzett és 2 gólt kapott. Átlagosan a Energie Cottbus csapat 0 gólt szerez meccsenként és 2 gólt kap, az összesített gólátlag 2. Hazai mérkőzéseken az átlagosan szerzett gólok száma 0, a kapott góloké pedig 2. Idegenben a csapat átlagosan 0 gólt szerez meccsenként, és 0 gólt kap.

Statisztikák a 2nd Bundesliga tornán

A 2nd Bundesliga tornán a csapat 18 gólt szerzett és 20 gólt kapott. Átlagosan a Energie Cottbus csapat 1.8 gólt szerez meccsenként és 2 gólt kap, az összesített gólátlag 3.8. Hazai mérkőzéseken az átlagosan szerzett gólok száma 1.8, a kapott góloké pedig 1.8. Idegenben a csapat átlagosan 1.8 gólt szerez meccsenként, és 2.2 gólt kap.