Etoile Carouge FC vs Rapperswil Tipp 21 november 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Etoile Carouge és a Rapperswil-Jona csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 19:15 21 november időpontban lesz. A torna mérkőzése a Stade de la Fontenette stadionban kerül megrendezésre a Carouge városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 25 július 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Rapperswil-Jona volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 45% vs 55%-kal;
    • szögletek: 6 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 8-val;
    • sárga lapok: 4 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 3-val.

    📊 A Etoile Carouge és Rapperswil-Jona csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 11;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 4, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 4;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 17 a 11 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.55.

    Egymás elleni statisztikák Etoile Carouge FC - Rapperswil

    40%
    6 Győzelem
    27%
    4 Döntetlen
    33%
    5 Győzelem
    Összes mérkőzés
    15
    Átlag gól/mérkőzés
    2.6
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.47
    Átlag összesen
    1.13
    0.27
    Sárga lapok
    0.53
    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    24.04.26
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    1
    -
    -
    8
    4
    6
    8
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    6
    8
    0
    2
    30.01.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    5
    3
    7
    8
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    7
    8
    0
    2
    21.11.25
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    0.76
    1.93
    10
    6
    9
    9
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.76
    1.93
    10
    6
    9
    9
    1
    2
    25.07.25
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    1.09
    1.03
    6
    5
    8
    8
    4
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.09
    1.03
    6
    5
    8
    8
    4
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Etoile Carouge Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. november 7.-án játszotta a Challenge Liga sorozatban (hazai csapat - Stade Nyonnais, vendégek - Etoile Carouge). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Etoile Carouge vs Stade Nyonnais):

    • labdabirtoklás: 48% vs 52%;
    • szögletek: 6 vs 5;
    • szabálytalanságok: 7 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 2.
    🏆A Challenge Liga szezon során a Etoile Carouge csapat összesen 13 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Challenge Liga bajnokság középmezőnyében található Etoile Carouge csapat, 23% győzelmi aránnyal és 54% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Etoile Carouge csapat összesen 12 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Etoile Carouge csapat összesen 17 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Etoile Carouge

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Challenge League
    Stade Ouchy
    Stade Ouchy
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    0
    5
    11
    12
    3
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    0
    5
    11
    12
    3
    3
    L
    28.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    N
    21.08.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    S
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Collex-Bossy
    Collex-Bossy
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    0
    10
    8
    8
    3
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    0
    10
    8
    8
    3
    1
    N
    07.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Neuchatel Xamax FCS
    Neuchatel Xamax FCS
    -
    -
    3
    7
    9
    13
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    9
    13
    1
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rapperswil-Jona Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. november 7. volt a Challenge Liga tornán (hazai csapat - Rapperswil-Jona, vendégek - Wil). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Rapperswil-Jona vs Wil):

    • labdabirtoklás: 65% vs 35%;
    • szögletek: 5 vs 0;
    • szabálytalanságok: 10 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 6.
    🏆A Challenge Liga szezon során a Rapperswil-Jona csapat összesen 13 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 9 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Challenge Liga bajnokság középmezőnyében található Rapperswil-Jona csapat, 23% győzelmi aránnyal és 69% vereségi aránnyal.

    ⚽A Rapperswil-Jona csapat összesen 13 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Rapperswil-Jona csapat összesen 21 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Rapperswil-Jona

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    1
    Kriens
    Kriens
    -
    -
    8
    6
    11
    16
    4
    5
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    6
    11
    16
    4
    5
    S
    28.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    L
    21.08.26
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    Winterthur
    Winterthur
    -
    -
    2
    7
    9
    14
    2
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    2
    7
    9
    14
    2
    2
    L
    15.08.26
    Schweizer Cup
    YF Juventus Zürich
    YF Juventus Zürich
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    6
    0
    4
    1
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    N
    07.08.26
    Challenge League
    Stade Ouchy
    Stade Ouchy
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    3
    4
    10
    13
    0
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    4
    10
    13
    0
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Etoile Carouge (otthon) vs Rapperswil-Jona (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 6 vs 6;
    • győzelmek száma: 2 (33.33%) vs 2 (33.33%);
    • vereségek száma: 2 (33.33%) vs 2 (33.33%);
    • döntetlenek száma: 2 (33.33%) vs 2 (33.33%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 1.17 vs 1.83;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.67 vs 0.83.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 3;
    • vereségek száma: 3 vs 2;
    • döntetlenek száma: 4 vs 5;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1 (lőtt gólok - 0.5, kapott gólok - 0.5) vs 1.7 (lőtt gólok - 1, kapott gólok - 0.7).
    Trendek
    • A Rapperswil-Jona gólt szerzett és kapott az első félidőben a 5 utolsó 6 mérkőzésén (Challenge Liga).
    👉Tippek: 1. Félidőben, Total gólt Felett (1.5) (szorzói: 2.54)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • hazai győzelmek - 4, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 4.

    Statisztika: Etoile Carouge vs Rapperswil-Jona

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 13 vs 13;
    • győzelmek: 3 vs 3;
    • győzelmi százalék: 23% vs 23%;
    • vereségek: 7 vs 9;
    • döntetlenek: 3 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 3;
    • vereségek: 5 vs 6;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Rapperswil-Jona nem nyert a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Challenge Liga).
    👉Tippek: Etoile Carouge nem fog veszíteni (szorzói: 1.32)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.55, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.55;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 5; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Etoile Carouge vs Rapperswil-Jona

    • átlagos összesített a tornán: 2.23 vs 2.62;
    • átlagos gólok száma: 0.92 vs 1;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.38 vs 0.62;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.54 vs 0.38;
    • Etoile Carouge: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.17;
    • Rapperswil-Jona: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 1.33) vs 1.5 (idegenben - 2).
    Trendek
    • A Rapperswil-Jona kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Etoile Carouge.
    • A Rapperswil-Jona kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Challenge Liga).
    👉Tippek: Rapperswil-Jona Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.42)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Rapperswil-Jona legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Challenge Liga).
    👉Tippek: Szöglet - Rapperswil-Jona Teotal Felett (3,5) (szorzói: 1.77)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 11;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 5 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Etoile Carouge vs Rapperswil-Jona

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 13 vs 13;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 6 vs 8;
    • Etoile Carouge MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (67%);
    • Rapperswil-Jona MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (83%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Etoile Carouge) - 4 (67%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Rapperswil-Jona) - 5 (83%).
    Trendek
    • A Rapperswil-Jona gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Challenge Liga).
    • A Rapperswil-Jona gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Challenge Liga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.65)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Trendek
    • A Rapperswil-Jona 1:2-re veszít minden utolsó 3 mérkőzésén (Challenge Liga).

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Rapperswil-Jona kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Etoile Carouge.
    • A Rapperswil-Jona kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Challenge Liga).

    Rapperswil-Jona Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-250
    Közzétett: 2025.11.19., 19:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Etoile Carouge - Rapperswil-Jona

    A Rapperswil-Jona nem nyert:
    fc-rapperswil-jonaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (Challenge Liga).
    Etoile Carouge nem fog veszíteni
    Everygame
    -312
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    etoile-carouge-fcaz utolsó 12 Etoile Carouge otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    etoile-carouge-fca 11 legutóbbi 12 Etoile Carouge mérkőzések.
    etoile-carouge-fca 9 legutóbbi 10 Etoile Carouge mérkőzések (Challenge Liga).
    fc-rapperswil-jonaaz utolsó 7 Rapperswil-Jona idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    fc-rapperswil-jonaa 6 legutóbbi 7 Rapperswil-Jona mérkőzések (Challenge Liga).
    fc-rapperswil-jonaaz utolsó 5 Rapperswil-Jona idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Challenge Liga).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -400
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    etoile-carouge-fcfc-rapperswil-jonaa 6 legutóbbi 7 Etoile Carouge mérkőzések szemben a Rapperswil-Jona.
    etoile-carouge-fcfc-rapperswil-jonaaz utolsó 5 Etoile Carouge otthon mérkőzésén szemben a Rapperswil-Jona minden alkalommal.
    etoile-carouge-fca 12 legutóbbi 14 Etoile Carouge mérkőzések (Challenge Liga).
    a 9 legutóbbi 10 Deborah Anex mérkőzések.
    az utolsó 8 Deborah Anex mérkőzésén minden alkalommal (a Challenge Liga bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -278
    A Etoile Carouge gólt szerzett:
    etoile-carouge-fca 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    A Rapperswil-Jona gólt kapott:
    fc-rapperswil-jonaa 11 utolsó 12 mérkőzésén (Challenge Liga).
    Etoile Carouge szerez gólt
    Everygame
    -500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Etoile Carouge - Rapperswil-Jona Helyezés a táblázatban

    Challenge League 25/26
    JNSLLKPFORMA
    4.
    Stade Ouchy
    Stade Ouchy
    361481459-5150
    5.
    Neuchatel Xamax FCS
    Neuchatel Xamax FCS
    361471555-5649
    6.
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    361422052-6244
    7.
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    3610101646-5440
    8.
    Wil
    Wil
    3610101639-5540
    9.
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    365131833-6028

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 13
    -2
    -2
    19 - Eltömődött
    21 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    3
    3
    Döntetlen
    1
    4
    Veszítenek
    6
    GK
    11
    Eltömődött
    19
    13
    Hiányzik
    21
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    4
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    1.9
    1.3
    Átlagosan passzoló
    2.1
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    82'
    Pontozott minden, min.
    47'
    Minden statisztika