Saint Louis vs Vancouver H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Saint Louis City
7 mérkőzés
Vancouver Whitecaps
1 Győzelem
2 Döntetlen
4 Győzelem
14%
29%
57%
Célok
Összes gól
24
9
15
Meccs végeredmény
5
További - 71%
2
29% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.43
1.29
2.14
Átlagos idő egy gólra
26'
70'
42'
Saint Louis City
4
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
3
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
2
76-90'
2
46-60'
2
61-75'
7
76-90'
Vancouver Whitecaps
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 25
3.57
12
13
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Saint Louis CityUSA
Vancouver WhitecapsKanada

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Saint Louis City - Vancouver Whitecaps Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
mlsSaint-Louis City
Houston Dynamo
1.38
1.38
1
5
18
10
4
3
2
1
1
0
1
1
1.38
1.38
1
5
18
10
4
3
N
20.08.26
mlsSporting Kansas-City
Saint-Louis City
2.1
0.52
9
2
12
11
2
2
1
1
0
1
1
0
2.1
0.52
9
2
12
11
2
2
S
16.08.26
mlsSan-Jose Earthquakes
Saint-Louis City
0.3
2.49
4
5
16
17
1
2
1
3
0
2
1
1
0.3
2.49
4
5
16
17
1
2
N
02.08.26
mlsSaint-Louis City
Real Salt-Lake
1.57
0.96
9
4
12
10
3
3
1
1
0
0
1
1
1.57
0.96
9
4
12
10
3
3
S
26.07.26
mlsSaint-Louis City
Colorado Rapids
1
1.25
0.13
10
1
22
9
1
3
1
0
0
0
1
0
1.25
0.13
10
1
22
9
1
3
N
23.07.26
mlsLos Angeles Galaxy
1
Saint-Louis City
1.2
1.21
4
7
11
16
3
1
1
3
0
2
1
1
1.2
1.21
4
7
11
16
3
1
N
17.07.26
mlsSaint-Louis City
Sporting Kansas-City
3.52
1.18
5
6
15
11
2
1
3
2
2
1
1
1
3.52
1.18
5
6
15
11
2
1
N
23.05.26
MLSSaint-Louis City
Austin
1.11
0.48
2
2
19
9
1
1
3
0
1
0
2
0
1.11
0.48
2
2
19
9
1
1
N
20.05.26
US Open CupSaint-Louis City
Houston Dynamo
1
-
-
2
4
9
15
2
3
2
2
1
2
1
0
0
0
4
2
-
-
2
4
9
15
2
3
N
Meccsek
23.08.26
mlsVancouver Whitecaps
Dallas
1.48
0.45
9
3
12
9
1
4
5
0
4
0
1
0
1.48
0.45
9
3
12
9
1
4
N
20.08.26
mlsVancouver Whitecaps
Houston Dynamo
1.26
0.63
8
2
13
12
1
2
0
1
0
1
0
0
1.26
0.63
8
2
13
12
1
2
L
17.08.26
mlsSeattle Sounders
Vancouver Whitecaps
0.84
1.47
1
8
16
11
3
0
0
2
0
0
0
2
0.84
1.47
1
8
16
11
3
0
N
12.08.26
Leagues CupTigres UANL
2
Vancouver Whitecaps
-
-
2
5
15
13
2
2
1
1
1
0
0
1
5
4
-
-
2
5
15
13
2
2
L
08.08.26
Leagues CupVancouver Whitecaps
Juarez
-
-
8
1
9
9
1
3
1
3
1
1
0
2
-
-
8
1
9
9
1
3
L
05.08.26
Leagues CupVancouver Whitecaps
Atlante FC
-
-
8
2
14
16
0
1
0
1
0
1
0
0
-
-
8
2
14
16
0
1
L
01.08.26
mlsVancouver Whitecaps
Los Angeles
2.37
0.25
11
1
14
10
1
1
1
1
0
1
1
0
2.37
0.25
11
1
14
10
1
1
S
26.07.26
mlsMinnesota United
Vancouver Whitecaps
1.29
0.6
5
2
7
13
2
1
0
0
0
0
0
0
1.29
0.6
5
2
7
13
2
1
S
22.07.26
mlsCincinnati
Vancouver Whitecaps
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
4
3
3
2
1
1
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
L
A mérkőzés eredményei
7 Győzelem
3 Döntetlen
0 Legyőzi
70%
30%
1 idő
2 idő
70%
30%
20%
50%
10%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Vancouver Whitecaps
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
20%
50%
30%
40%
50%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
22
16
12
Gólok az 1. Félidőben8
10
Gólok a 2. Félidőben8
9
Első pontszerzés4
0
Nem szerzett pontot3
Saint Louis City
14%
3
14%
3
27%
6
14%
3
14%
3
18%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vancouver Whitecaps
19%
3
13%
2
19%
3
13%
2
6%
1
31%
5
12
11
4
Gólok az 1. Félidőben8
8
Gólok a 2. Félidőben3
1
Elhibázott első5
2
Nem hagyta ki4
Saint Louis City
17%
2
17%
2
42%
5
33%
4
17%
2
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vancouver Whitecaps
18%
2
27%
3
55%
6
27%
3
9%
1
45%
5
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Vancouver Whitecaps
3.4
Teljes mérkőzés2.7
1.6
1. Félidőben1.6
1.8
2. Félidőben1.1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
10
100%
0
0
0.5
7
70%
3
30%
7
70%
3
30%
1.5
4
40%
6
60%
5
50%
5
50%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Saint Louis City - Vancouver Whitecaps Mérkőzés statisztikái
Saint Louis City
Vancouver Whitecaps
54.1%
62.5%
Faulok
147
132
Sarok
49
66
Les
16
16
Sárga lapok
21
14
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
1:3
2 egyszer20%
1:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
0:1
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
4
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2 célok
4 célok
1 cél
3 célok
5 célok
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
League One
Bromley
Leyton Orient
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
U21 Premier League International Cup
Everton U21
Milan Futuro
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Dundee
St. Johnstone
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
U20 AFC Asian Cup
Malaysia U20
Ausztrália U20
3 sze
09:00
Statisztikák megtekintése
Jordániai Kupa
Kufer Soom
Jerash
3 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
Danmarksserien
Boldklubben 1909
SFB Oure FA
4 sze
16:00
Statisztikák megtekintése