V-Varen vs Vissel Kobe H2H Statisztikák
Személyes találkozók
V-Varen Nagaszaki
8 mérkőzés
Vissel Kobe
1 Győzelem
2 Döntetlen
5 Győzelem
13%
25%
63%
1. Félidőben
2 Győzelem
3 Döntetlen
3 Győzelem
25%
38%
38%
2. Félidőben
0 Győzelem
4 Döntetlen
4 Győzelem
50%
50%
06.10.18
J.LeagueVissel Kobe
1
V-Varen Nagasaki
-
-
-
-
11
14
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
11
14
-
-
18.07.18
J.LeagueV-Varen Nagasaki
Vissel Kobe
-
-
-
-
9
16
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
9
16
-
-
18.04.18
J. League CupV-Varen Nagasaki
Vissel Kobe
-
-
-
-
7
20
-
-
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
7
20
-
-
Célok
Összes gól
20
6
14
Meccs végeredmény
3
További - 38%
5
63% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.5
0.75
1.75
Átlagos idő egy gólra
36'
120'
51'
V-Varen Nagaszaki
1
0-15'
3
16-30'
2
31-45'
0
0-15'
3
16-30'
4
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
2
46-60'
4
61-75'
3
76-90'
Vissel Kobe
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 22
2.75
14
8
Piros lapok
Összesen: 1
0.13
0
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


V-Varen NagaszakiJapán
Vissel KobeJapán

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
V-Varen Nagaszaki - Vissel Kobe Utolsó mérkőzések
Meccsek
21.08.26
J1 LeagueKashiwa Reysol
V-Varen Nagaszaki
1.48
0.5
8
2
7
6
1
0
4
2
1
0
3
2
1.48
0.5
8
2
7
6
1
0
L
15.08.26
J1 LeagueFagiano Okayama
V-Varen Nagaszaki
1.34
0.27
5
1
12
10
0
1
1
0
0
0
1
0
1.34
0.27
5
1
12
10
0
1
L
09.08.26
J1 LeagueV-Varen Nagaszaki
Kiotó Sanga
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
2
1
2
0
0
1
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
N
17.07.26
Club Friendly GamesUtrecht
V-Varen Nagaszaki
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
14.07.26
Club Friendly GamesNijmegen
V-Varen Nagaszaki
-
-
9
2
-
-
0
0
3
1
1
0
2
1
-
-
9
2
-
-
0
0
L
06.06.26
J1 LeagueMito Hollyhock
V-Varen Nagaszaki
-
-
7
0
6
10
0
0
0
1
0
1
0
0
-
-
7
0
6
10
0
0
N
30.05.26
J1 LeagueV-Varen Nagaszaki
Mito Hollyhock
-
-
0
7
6
11
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
0
7
6
11
0
0
N
Meccsek
22.08.26
J1 LeagueYokohama Marinos
Vissel Kobe
0.64
0.74
6
2
21
19
4
2
1
0
1
0
0
0
0.64
0.74
6
2
21
19
4
2
L
15.08.26
J1 LeagueVissel Kobe
Tokyo
1.99
1.93
7
4
8
10
0
0
2
2
1
1
1
1
1.99
1.93
7
4
8
10
0
0
S
08.08.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Vissel Kobe
0.59
0.97
3
1
22
5
2
1
0
1
0
1
0
0
0.59
0.97
3
1
22
5
2
1
N
22.07.26
Club Friendly GamesVissel Kobe
Imabari
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
06.06.26
J1 LeagueKashima Antlers
Vissel Kobe
-
-
8
7
11
7
3
0
2
0
0
0
2
0
-
-
8
7
11
7
3
0
L
30.05.26
J1 LeagueVissel Kobe
Kashima Antlers
-
-
3
2
9
14
1
1
5
0
1
0
4
0
-
-
3
2
9
14
1
1
N
23.05.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Vissel Kobe
-
-
6
1
9
6
3
0
0
1
0
1
0
0
-
-
6
1
9
6
3
0
N
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
1 Döntetlen
4 Legyőzi
50%
10%
40%
1 idő
2 idő
30%
10%
50%
40%
20%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Vissel Kobe
6 Győzelem
1 Döntetlen
3 Veszítenek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
50%
30%
40%
60%
10%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
5
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
13
16
6
Gólok az 1. Félidőben8
7
Gólok a 2. Félidőben8
5
Első pontszerzés7
3
Nem szerzett pontot2
V-Varen Nagaszaki
23%
3
15%
2
8%
1
31%
4
8%
1
15%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vissel Kobe
0%
0
25%
4
25%
4
13%
2
19%
3
19%
3
16
8
5
Gólok az 1. Félidőben4
11
Gólok a 2. Félidőben4
5
Elhibázott első3
2
Nem hagyta ki5
V-Varen Nagaszaki
13%
2
6%
1
19%
3
38%
6
19%
3
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vissel Kobe
13%
1
50%
4
50%
4
25%
2
38%
3
0%
0
Átlagos gól/mérkőzés
2.4
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Vissel Kobe
2.9
Teljes mérkőzés2.4
1.1
1. Félidőben1.2
1.8
2. Félidőben1.2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
V-Varen Nagaszaki - Vissel Kobe Mérkőzés statisztikái
V-Varen Nagaszaki
Vissel Kobe
43.8%
49.7%
Faulok
-
-
Sarok
36
44
Les
-
-
Sárga lapok
9
9
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:0
3 egyszer30%
2:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
0:1
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
1
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
1 cél
4 célok
3 célok
5 célok
2 célok
1
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Coppa Italia Serie C
Novara Calcio
Livorno
3 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
National League
Vysocina Jihlava
Arsenal Ceska Lipa
4 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
3rd Division
Brönshöj
Helsingor
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
National
La Roche-sur-Yon
US Quevilly-Rouen Metropole
5 sze
12:45
Statisztikák megtekintése
CFL
Pribram B
Bohemians Praha 1905 B
5 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Prva Liga, Rep of Srpska
Rudar Prijedor
Velez Nevesinje
5 sze
14:30
Statisztikák megtekintése