V-Varen vs Vissel Kobe Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
V-Varen Nagasaki
8 Αγώνες
Vissel Kobe
1 Νίκη
2 Σχεδιάζω
5 Νίκη
13%
25%
63%
1ο ημίχρονο
2 Νίκη
3 Σχεδιάζω
3 Νίκη
25%
38%
38%
2ο ημίχρονο
0 Νίκη
4 Σχεδιάζω
4 Νίκη
50%
50%
06.10.18
J.LeagueVissel Kobe
1
V-Varen Nagasaki
-
-
-
-
11
14
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
11
14
-
-
18.07.18
J.LeagueV-Varen Nagasaki
Vissel Kobe
-
-
-
-
9
16
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
9
16
-
-
18.04.18
J. League CupV-Varen Nagasaki
Vissel Kobe
-
-
-
-
7
20
-
-
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
7
20
-
-
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
20
6
14
Σύνολο αγώνων
3
Περισσότερο - 38%
5
63% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.5
0.75
1.75
Μέσος χρόνος ανά γκολ
36'
120'
51'
V-Varen Nagasaki
1
0-15'
3
16-30'
2
31-45'
0
0-15'
3
16-30'
4
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
2
46-60'
4
61-75'
3
76-90'
Vissel Kobe
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 22
2.75
14
8
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 1
0.13
0
1
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


V-Varen NagasakiΙαπωνία
Vissel KobeΙαπωνία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
V-Varen Nagasaki - Vissel Kobe Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
21.08.26
J1 LeagueKashiwa Reysol
V-Varen Nagasaki
1.48
0.5
8
2
7
6
1
0
4
2
1
0
3
2
1.48
0.5
8
2
7
6
1
0
Νικώ
15.08.26
J1 LeagueFagiano Okayama
V-Varen Nagasaki
1.34
0.27
5
1
12
10
0
1
1
0
0
0
1
0
1.34
0.27
5
1
12
10
0
1
Νικώ
09.08.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Kyoto Sanga
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
2
1
2
0
0
1
1.31
1.13
7
4
10
13
1
3
Γουόν
17.07.26
Club Friendly GamesUtrecht
V-Varen Nagasaki
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
14.07.26
Club Friendly GamesNEC Nijmegen
V-Varen Nagasaki
-
-
9
2
-
-
0
0
3
1
1
0
2
1
-
-
9
2
-
-
0
0
Νικώ
06.06.26
J1 LeagueMito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
-
-
7
0
6
10
0
0
0
1
0
1
0
0
-
-
7
0
6
10
0
0
Γουόν
30.05.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Mito Hollyhock
-
-
0
7
6
11
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
0
7
6
11
0
0
Γουόν
Αγώνες
22.08.26
J1 LeagueYokohama Marinos
Vissel Kobe
0.64
0.74
6
2
21
19
4
2
1
0
1
0
0
0
0.64
0.74
6
2
21
19
4
2
Νικώ
15.08.26
J1 LeagueVissel Kobe
Tokyo
1.99
1.93
7
4
8
10
0
0
2
2
1
1
1
1
1.99
1.93
7
4
8
10
0
0
Εφιστά
08.08.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Vissel Kobe
0.59
0.97
3
1
22
5
2
1
0
1
0
1
0
0
0.59
0.97
3
1
22
5
2
1
Γουόν
22.07.26
Club Friendly GamesVissel Kobe
Imabari
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
06.06.26
J1 LeagueKashima Antlers
Vissel Kobe
-
-
8
7
11
7
3
0
2
0
0
0
2
0
-
-
8
7
11
7
3
0
Νικώ
30.05.26
J1 LeagueVissel Kobe
Kashima Antlers
-
-
3
2
9
14
1
1
5
0
1
0
4
0
-
-
3
2
9
14
1
1
Γουόν
23.05.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Vissel Kobe
-
-
6
1
9
6
3
0
0
1
0
1
0
0
-
-
6
1
9
6
3
0
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
5 Νίκη
1 Σχεδιάζω
4 Νικώ
50%
10%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
10%
50%
40%
20%
Νικώ
50%
·10 Αγώνες ·Vissel Kobe
6 Νίκη
1 Σχεδιάζω
3 Βλάβες
60%
10%
30%
1 μισός
2 μισός
50%
30%
40%
60%
10%
Νικώ
10%
Στεγνός Νίκη
5
Στεγνός Νικώ
2
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
13
16
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
7
Γκολ στο 2ο ημίχρονο8
5
Σκόραρε πρώτος7
3
Δεν σκοράραμε2
V-Varen Nagasaki
23%
3
15%
2
8%
1
31%
4
8%
1
15%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vissel Kobe
0%
0
25%
4
25%
4
13%
2
19%
3
19%
3
16
8
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο4
11
Γκολ στο 2ο ημίχρονο4
5
Χάθηκε πρώτα3
2
Δεν έχασαν5
V-Varen Nagasaki
13%
2
6%
1
19%
3
38%
6
19%
3
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vissel Kobe
13%
1
50%
4
50%
4
25%
2
38%
3
0%
0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.4
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
56'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Vissel Kobe
2.9
Όλο το ματς2.4
1.1
1ο ημίχρονο1.2
1.8
2ο ημίχρονο1.2
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
V-Varen Nagasaki - Vissel Kobe Στατιστικά αγώνα
V-Varen Nagasaki
Vissel Kobe
43.8%
49.7%
Φάουλ
-
-
Γωνία
36
44
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
9
9
Κόκκινες κάρτες
0
0
Αποτελέσματα αγώνων
1:0
3 ώρα30%
2:2
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
0:1
2 ώρα20%
1:0
2 ώρα20%
2:2
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
1
4 ώρα40%
4
2 ώρα20%
3
2 ώρα20%
5
1 ώρα10%
1 Γκολ
4 Γκολ
3 Γκολ
5 Γκολ
2 Γκολ
1
4 ώρα40%
4
2 ώρα20%
3
1 ώρα10%
5
1 ώρα10%
2
2 ώρα20%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Regionalliga
Favoritner
Leobendorf
4 Σεπ
17:10
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier Division
Lommel
Club Brugge
4 Σεπ
18:45
Δείτε στατιστικά στοιχεία
NPL, South Australia
Adelaide City
Playford City
5 Σεπ
09:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Regionalliga
Schwaben Augsburg
Memmingen
5 Σεπ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Championship
Warrenpoint Town
Newington Yc
5 Σεπ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
USL Championship
Tampa Bay Rowdies
Brooklyn FC
5 Σεπ
23:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία