UCV FC vs Est. Merida Tipp 14 március 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Ucv és a Estudiantes Merida csapatok. A mérkőzés kezdete 21:30 -kor várható. A Liga FUTVE bajnoki mérkőzést a Caracas városban a Estadio Olimpico de la UCV stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Ucv csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 23 július 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Estudiantes Merida volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 7 vs 11-val;
    • szabálytalanságok: 15 vs 11-val;
    • sárga lapok: 6 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 5-val.

    📊 Ucv és Estudiantes Merida csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 8;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 4, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 10 a 11 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.75, a 2. félidőé - 1.88;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.63.

    Egymás elleni statisztikák UCV FC - Est. Merida

    44%
    4 Győzelem
    22%
    2 Döntetlen
    33%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    9
    Átlag gól/mérkőzés
    2.56
    Mindkét csapat szerzett gólt
    56%
    1.22
    Átlag összesen
    1.33
    Legutóbbi mérkőzések
    14.03.26
    FUTVE
    Ucv
    Ucv
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    -
    -
    8
    3
    16
    16
    3
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    3
    16
    16
    3
    1
    23.07.25
    FUTVE
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    Ucv
    Ucv
    1.55
    0.95
    7
    11
    15
    11
    6
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.55
    0.95
    7
    11
    15
    11
    6
    1
    14.02.25
    Primera Division
    Ucv
    Ucv
    Estudiantes de Merida
    Estudiantes de Merida
    2.12
    1.68
    5
    4
    8
    5
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.12
    1.68
    5
    4
    8
    5
    1
    2
    14.09.24
    FUTVE
    Ucv
    Ucv
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    19.03.24
    Primera Division
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    Ucv
    Ucv
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ucv Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. március 8.-án játszotta a Liga FUTVE sorozatban (hazai csapat - Rayo Zuliano, vendégek - Ucv). A mérkőzés végeredménye 1:5 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Ucv vs Rayo Zuliano):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 1 vs 8;
    • szabálytalanságok: 5 vs 10;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 2.
    🏆A Liga FUTVE szezon során a Ucv csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 0 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga FUTVE bajnokság középmezőnyében található Ucv csapat, 100% győzelmi aránnyal és 0% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Ucv csapat összesen 17 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Ucv csapat összesen 5 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Ucv

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    FUTVE
    Ucv
    Ucv
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    1
    -
    -
    6
    4
    7
    15
    3
    5
    4
    1
    0
    1
    4
    0
    -
    -
    6
    4
    7
    15
    3
    5
    N
    22.08.26
    FUTVE
    Zamora
    Zamora
    Ucv
    Ucv
    -
    -
    3
    11
    20
    18
    4
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    20
    18
    4
    1
    L
    15.08.26
    FUTVE
    Ucv
    Ucv
    Caracas
    Caracas
    1
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    L
    09.08.26
    FUTVE
    Metropolitanos
    Metropolitanos
    Ucv
    Ucv
    -
    -
    1
    4
    17
    10
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    1
    4
    17
    10
    3
    2
    L
    04.08.26
    FUTVE
    Ucv
    Ucv
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    6
    2
    13
    8
    2
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    2
    13
    8
    2
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Estudiantes Merida Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. március 6. volt a Liga FUTVE tornán (hazai csapat - Estudiantes Merida, vendégek - Deportivo La Guaira). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Estudiantes Merida vs Deportivo La Guaira):

    • labdabirtoklás: 39% vs 61%;
    • szögletek: 4 vs 5;
    • szabálytalanságok: 12 vs 14;
    • sárga lapok: 4 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 2.
    🏆A Liga FUTVE szezon során a Estudiantes Merida csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga FUTVE bajnokság középmezőnyében található Estudiantes Merida csapat, 33% győzelmi aránnyal és 50% vereségi aránnyal.

    ⚽A Estudiantes Merida csapat összesen 10 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Estudiantes Merida csapat összesen 9 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Estudiantes Merida

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    FUTVE
    Deportivo La Guaira
    Deportivo La Guaira
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    -
    -
    1
    2
    16
    14
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    1
    2
    16
    14
    2
    2
    N
    22.08.26
    FUTVE
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    3
    4
    17
    10
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    4
    17
    10
    4
    2
    S
    15.08.26
    FUTVE
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    Academia Anzoategui
    Academia Anzoategui
    1
    -
    -
    6
    0
    19
    19
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    0
    19
    19
    3
    2
    N
    10.08.26
    FUTVE
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    1
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    1
    -
    -
    7
    6
    23
    10
    4
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    23
    10
    4
    2
    L
    06.08.26
    FUTVE
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    Zamora
    Zamora
    -
    -
    5
    7
    14
    22
    2
    6
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    7
    14
    22
    2
    6
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 8;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 2; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 0;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.75;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.38 gólt szerez, míg a vendégek 0.38 gólt.

    Első félidő statisztika: Ucv (otthon) vs Estudiantes Merida (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 3 vs 3;
    • győzelmek: 2 (66.67%) vs 1 (33.33%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek: 1 (33.33%) vs 2 (66.67%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.67 vs 2.67;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.33 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 7 vs 3;
    • vereségek: 0 vs 0;
    • döntetlenek: 3 vs 7;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.7 (szerzett - 1.4, kapott - 0.3) vs 1.4 (szerzett - 0.9, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Ucv gólt szerzett az első félidőben a 10 utolsó 11 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    • A Ucv gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 6 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. félidőben, Ucv szerez gólt (szorzói: 1.8)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 8;
    • hazai győzelmek - 4, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Ucv vs Estudiantes Merida

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 6 vs 6;
    • győzelmek: 6 vs 2;
    • győzelmi százalék: 100% vs 33%;
    • vereségek: 0 vs 3;
    • döntetlenek: 0 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 9 vs 4;
    • vereségek: 0 vs 5;
    • döntetlenek: 1 vs 1.
    Trendek
    • A Ucv nyert minden utolsó 7 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    👉Tippek: Ucv Győzelem (szorzói: 1.75)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.25, a vendégek - 1.38;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.63;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 4.

    Statisztikák: Ucv vs Estudiantes Merida

    • átlagos összesített a tornán: 3.67 vs 3.17;
    • átlagos gólok száma: 2.83 vs 1.67;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.83 vs 1.17;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1 vs 0.5;
    • Ucv: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.33;
    • Estudiantes Merida: átlagos összesített vendégként a tornán - 2.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.5 (otthon - 2) vs 1.4 (idegenben - 1.8).
    Trendek
    • A Ucv legalább 1.5 gólt szerzett minden utolsó 7 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    👉Tippek: Ucv Total gólt Felett (1,5) (szorzói: 1.85)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 8;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: Ucv vs Estudiantes Merida

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 4;
    • Ucv MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (67%);
    • Estudiantes Merida MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Ucv) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Estudiantes Merida) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.84)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (6/42, 14.3%);
    • Ucv hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 2:0 , 2:1 , 3:2 (1/3, 33.3%);
    • Estudiantes Merida idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:3 , 1:2 , 3:2 (1/3, 33.3%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 11.52% (szorzói 5.8)
    2:1 - 9.33% (szorzói 7.8)
    1:0 - 8.9% (szorzói 6.6)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Ucv nyert minden utolsó 7 mérkőzésén (Liga FUTVE).

    Ucv Győzelem
    Bovada
    Tegyen fogadást-130
    Közzétett: 2026.03.12., 22:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Ucv - Estudiantes Merida

    A UCV nyert:
    ucv-fc-3minden utolsó 7 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    Ucv Győzelem
    Bovada
    -132
    A UCV nem vesztett:
    ucv-fc-3minden utolsó 12 mérkőzésén.
    ucv-fc-3minden utolsó 10 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    ucv-fc-3minden utolsó 6 otthon mérkőzésén.
    Ucv nem fog veszíteni
    -455
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    ucv-fc-3a 13 legutóbbi 14 UCV mérkőzések (Liga FUTVE).
    ucv-fc-3a 9 legutóbbi 10 UCV mérkőzések.
    ucv-fc-3a 7 legutóbbi 8 UCV otthon mérkőzések.
    ucv-fc-3az utolsó 6 UCV otthon mérkőzésén minden alkalommal (Liga FUTVE).
    estudiantes-de-merida-fca 8 legutóbbi 9 Estudiantes Merida mérkőzések (Liga FUTVE).
    Total gólt Felett (1,5)
    -323
    A UCV gólt szerzett:
    ucv-fc-3a 18 utolsó 20 otthon mérkőzésén.
    ucv-fc-3a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén (Liga FUTVE).
    ucv-fc-3minden utolsó 11 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    ucv-fc-3minden utolsó 8 mérkőzésén.
    Ucv szerez gólt
    -588
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Ucv - Estudiantes Merida Helyezés a táblázatban

    Primera Division 2026
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1373317-1224
    4.
    Ucv
    Ucv
    1372424-2023
    5.
    Portuguesa FC
    Portuguesa FC
    1355320-1220
    6.
    Estudiantes de Merida
    Estudiantes de Merida
    1362521-1820
    7.
    Carabobo FC
    Carabobo FC
    1347223-1419

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    0 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 20
    -7
    -5
    7 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    3
    0
    Döntetlen
    2
    7
    Veszítenek
    5
    GK
    13
    Eltömődött
    7
    20
    Hiányzik
    12
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.9
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    0.7
    2
    Átlagosan passzoló
    1.2
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    69'
    Pontozott minden, min.
    129'
    Minden statisztika