De Graafschap vs Vitesse H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
De Graafschap
8 mérkőzés
Vitesse Arnhem
2 Győzelmek
2 Döntetlen
4 Győzelmek
25%
25%
50%
1. Félidőben
1 Győzelem
3 Döntetlen
4 Győzelmek
13%
38%
50%
2. Félidőben
2 Győzelmek
2 Döntetlen
4 Győzelmek
25%
25%
50%
29.10.19
KNVB bekerVitesse
De Graafschap
-
-
-
-
13
9
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
13
9
-
-
Gólok
Összes gól
31
11
20
Meccs végeredmény
6
Felett - 75%
2
25% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.88
1.38
2.5
Átlagos idő egy gólra
23'
65'
36'
De Graafschap
1
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
2
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
HT
3
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
2
46-60'
5
61-75'
5
76-90'
Vitesse Arnhem
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 30
3.75
14
16
Piros lapok
Összesen: 2
0.25
0
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


De GraafschapHollandia
Vitesse ArnhemHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
De Graafschap - Vitesse Arnhem Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.10.26
Eerste DivisieDe Graafschap
Waalwijk
1.13
1.98
5
8
13
15
0
1
1
1
1
0
0
1
1.13
1.98
5
8
13
15
0
1
D
19.10.26
Eerste DivisieJong Ajax
De Graafschap
1.95
1.05
5
5
17
10
2
1
2
1
1
1
1
0
1.95
1.05
5
5
17
10
2
1
V
09.10.26
Eerste DivisieDe Graafschap
Jong FC Utrecht
1.26
1.94
6
5
10
20
2
1
2
1
0
1
2
0
1.26
1.94
6
5
10
20
2
1
GY
03.10.26
Eerste DivisieEindhoven
De Graafschap
1.33
1.39
8
8
10
13
2
3
2
2
1
0
1
2
1.33
1.39
8
8
10
13
2
3
D
27.09.26
Eerste DivisieDe Graafschap
Den Bosch
1.87
0.97
3
9
12
15
1
2
1
0
1
0
0
0
1.87
0.97
3
9
12
15
1
2
GY
20.09.26
Eerste DivisieDe Graafschap
1
NAC Breda
0.96
2.38
2
6
13
8
0
2
1
2
1
2
0
0
0.96
2.38
2
6
13
8
0
2
V
11.09.26
Eerste DivisieEmmen
1
De Graafschap
3.21
1.08
13
4
12
10
3
4
1
2
1
1
0
1
3.21
1.08
13
4
12
10
3
4
GY
04.09.26
Eerste DivisieHeracles Almelo
De Graafschap
2.79
0.44
5
1
16
12
2
2
5
0
2
0
3
0
2.79
0.44
5
1
16
12
2
2
V
Meccsek
23.10.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Emmen
1.37
2.69
9
7
8
15
0
2
0
2
0
0
0
2
1.37
2.69
9
7
8
15
0
2
V
16.10.26
Eerste DivisieEindhoven
Vitesse Arnhem
0.86
0.32
2
5
19
20
4
3
0
1
0
1
0
0
0.86
0.32
2
5
19
20
4
3
GY
09.10.26
Eerste DivisieVolendam
Vitesse Arnhem
1.79
1.34
3
8
13
13
2
3
2
0
1
0
1
0
1.79
1.34
3
8
13
13
2
3
V
03.10.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
NAC Breda
1.34
1.61
8
2
16
11
4
1
2
2
1
2
1
0
1.34
1.61
8
2
16
11
4
1
D
26.09.26
Eerste DivisieHeracles Almelo
Vitesse Arnhem
2.35
0.77
8
4
15
19
2
4
2
0
2
0
0
0
2.35
0.77
8
4
15
19
2
4
V
19.09.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Jong PSV
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
3
1
1
1
2
0
3.15
0.91
6
3
2
11
0
0
GY
12.09.26
Eerste DivisieRoda JC Kerkrade
Vitesse Arnhem
0.84
0.86
4
5
14
20
1
2
1
0
1
0
0
0
0.84
0.86
4
5
14
20
1
2
V
04.09.26
Eerste DivisieVitesse Arnhem
Oss
2.33
0.36
9
1
15
7
1
3
2
1
0
0
2
1
2.33
0.36
9
1
15
7
1
3
GY
A mérkőzés eredményei
4 Győzelmek
2 Döntetlen
4 Vereségek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
20%
40%
30%
20%
50%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Vitesse Arnhem
4 Győzelmek
2 Döntetlen
4 Vereségek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
20%
40%
30%
40%
50%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
4
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
12
11
5
Gólok az 1. Félidőben5
7
Gólok a 2. Félidőben6
3
Első pontszerzés5
2
Nem szerzett gólt4
De Graafschap
8%
1
8%
1
25%
3
17%
2
25%
3
17%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vitesse Arnhem
9%
1
9%
1
27%
3
18%
2
9%
1
27%
3
16
12
9
Gólok az 1. Félidőben8
7
Gólok a 2. Félidőben4
7
Elhibázott első5
1
Nem hagyta ki2
De Graafschap
19%
3
25%
4
25%
4
13%
2
25%
4
38%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vitesse Arnhem
25%
3
8%
1
58%
7
0%
0
17%
2
25%
3
Átlagos gól/meccs
2.3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Vitesse Arnhem
2.8
Teljes mérkőzés2.3
1.4
1. Félidőben1.3
1.4
2. Félidőben1
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
4
40%
6
60%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
De Graafschap - Vitesse Arnhem Mérkőzés statisztikái
De Graafschap
Vitesse Arnhem
52.7%
46.2%
Faulok
126
135
Szögletek
46
61
Les
-
-
Sárga lapok
22
23
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
1:2
3 egyszer30%
1:0
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
0:2
2 egyszer20%
2:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
3
5 egyszer50%
1
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
2 gól
3 gól
1 gól
4 gól
5 gól
2
5 egyszer50%
3
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
U23 Championship
Uniao Leiria U23
Estoril Praia U23
4 nov
15:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Európa Liga
Celta Vigo
Saint-Gilloise
5 nov
20:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
Bremerhaven
Vatan Sport
6 nov
18:00
Statisztikák megtekintése
Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (N)
Puebla (N)
6 nov
23:00
Statisztikák megtekintése
Liga Premier Serie B
Santiagueno
Perolas Negras Rj
7 nov
00:00
Statisztikák megtekintése
National League
Yangpyeong
Dangjin Citizen
7 nov
05:00
Statisztikák megtekintése