Vitesse vs De Graafschap Tipp 16 február 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Vitesse Arnhem és De Graafschap csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Eerste Divisie torna összecsapása 11:15 -kor, 16 február napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    📊 Vitesse Arnhem és De Graafschap csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 5;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 2, a vendégcsapaté - 1, döntetlenek száma - 2;
    • gólok száma - 13 a 8 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.6, a 2. félidőé - 2.6;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 4.2.

    Egymás elleni statisztikák Vitesse - De Graafschap

    50%
    4 Győzelmek
    25%
    2 Döntetlen
    25%
    2 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    8
    Átlag gól/mérkőzés
    3.88
    Mindkét csapat szerzett gólt
    75%
    2.5
    Átlagos gólszám
    1.38
    2
    Sárga lapok
    1.75
    Legutóbbi mérkőzések
    08.03.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3.03
    1.43
    3
    2
    11
    17
    1
    2
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    3.03
    1.43
    3
    2
    11
    17
    1
    2
    04.12.25
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.05
    2.47
    8
    9
    8
    18
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.05
    2.47
    8
    9
    8
    18
    0
    3
    16.02.25
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    De Graafschap
    De Graafschap
    0.5
    0.87
    3
    4
    7
    12
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.5
    0.87
    3
    4
    7
    12
    1
    3
    29.09.24
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    29.10.19
    KNVB beker
    Vitesse
    Vitesse
    De Graafschap
    De Graafschap
    -
    -
    -
    -
    13
    9
    -
    -
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    13
    9
    -
    -
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Vitesse Arnhem Csapat áttekintése

    🏆A Eerste Divisie szezon során a Vitesse Arnhem csapat összesen 25 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Eerste Divisie bajnokság középmezőnyében található Vitesse Arnhem csapat, 24% győzelmi aránnyal és 48% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Vitesse Arnhem csapat összesen 34 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Vitesse Arnhem csapat összesen 57 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Vitesse Arnhem

    Legutóbbi mérkőzések
    02.11.26
    Eerste Divisie
    Jong Ajax
    Jong Ajax
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.87
    1.12
    4
    3
    20
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.87
    1.12
    4
    3
    20
    8
    3
    1
    D
    28.10.26
    knvb cup
    Venlo
    Venlo
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1
    -
    -
    8
    4
    16
    14
    4
    5
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    8
    4
    16
    14
    4
    5
    GY
    23.10.26
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    Emmen
    Emmen
    1.37
    2.69
    9
    7
    8
    15
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.37
    2.69
    9
    7
    8
    15
    0
    2
    V
    16.10.26
    Eerste Divisie
    Eindhoven
    Eindhoven
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.86
    0.32
    2
    5
    19
    20
    4
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.86
    0.32
    2
    5
    19
    20
    4
    3
    GY
    09.10.26
    Eerste Divisie
    Volendam
    Volendam
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1.79
    1.34
    3
    8
    13
    13
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.79
    1.34
    3
    8
    13
    13
    2
    3
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    De Graafschap Csapat áttekintése

    🏆A Eerste Divisie szezon során a De Graafschap csapat összesen 25 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 11 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Eerste Divisie bajnokság középmezőnyében található De Graafschap csapat, 44% győzelmi aránnyal és 28% vereségi aránnyal.

    ⚽A De Graafschap csapat összesen 49 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a De Graafschap csapat összesen 36 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: De Graafschap

    Legutóbbi mérkőzések
    30.10.26
    Eerste Divisie
    Volendam
    Volendam
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.81
    1.62
    6
    8
    14
    13
    1
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.81
    1.62
    6
    8
    14
    13
    1
    0
    GY
    27.10.26
    knvb cup
    Roda JC Kerkrade
    Roda JC Kerkrade
    De Graafschap
    De Graafschap
    -
    -
    8
    4
    12
    20
    0
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    20
    0
    5
    V
    23.10.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Waalwijk
    Waalwijk
    1.13
    1.98
    5
    8
    13
    15
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.13
    1.98
    5
    8
    13
    15
    0
    1
    D
    19.10.26
    Eerste Divisie
    Jong Ajax
    Jong Ajax
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.95
    1.05
    5
    5
    17
    10
    2
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.95
    1.05
    5
    5
    17
    10
    2
    1
    V
    09.10.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    1.26
    1.94
    6
    5
    10
    20
    2
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.26
    1.94
    6
    5
    10
    20
    2
    1
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Vitesse Arnhem vs De Graafschap

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 25 vs 25;
    • győzelmek: 6 vs 11;
    • győzelmi százalék: 24% vs 44%;
    • vereségek: 12 vs 7;
    • döntetlenek: 7 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 5 vs 5;
    • döntetlenek: 1 vs 2.
    👉Tippek: Vitesse Arnhem Hendikep (+1) (szorzói: 1.67)

    Tipp a gólszámra

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2.6, a vendégek - 1.6;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 4.2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Vitesse Arnhem vs De Graafschap

    • átlagos összesített a tornán: 3.64 vs 3.4;
    • átlagos gólok száma: 1.36 vs 1.96;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.4 vs 1;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.96 vs 0.96;
    • Vitesse Arnhem: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.15;
    • De Graafschap: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.6 (otthon - 1.4) vs 1.3 (idegenben - 0.75).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 7 De Graafschap idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Eerste Divisie).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5) (szorzói: 1.6)

    Tipp a szögletekre

    Trendek
    • Volt Felett 8.5 szöglet a 9 legutóbbi 10 Vitesse Arnhem mérkőzések (Eerste Divisie).
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (8,5) (szorzói: 1.28)

    Tipp arra, hogy mindkét csapat szerez gólt

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Vitesse Arnhem vs De Graafschap

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 25 vs 25;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 16 vs 17;
    • Vitesse Arnhem MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 9 (69%);
    • De Graafschap MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (75%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Vitesse Arnhem) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (De Graafschap) - 3 (75%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (szorzói: 1.45)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Vitesse Arnhem gólt szerzett a második félidőben minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a De Graafschap.

    2. félidőben, Vitesse Arnhem szerez gólt
    Tényező-167
    Közzétett: 2025.02.15., 17:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Vitesse Arnhem - De Graafschap

    A De Graafschap nem nyert:
    de-graafschap-1a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    Vitesse Arnhem nem fog veszíteni
    Everygame
    -149
    A Vitesse Arnhem gólt szerzett a második félidőben:
    vitesse-arnhem-1de-graafschap-1minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a De Graafschap.
    2. félidőben, Vitesse Arnhem szerez gólt
    -145
    A Vitesse Arnhem kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    vitesse-arnhem-1a 25 utolsó 26 otthon mérkőzésén.
    vitesse-arnhem-1a 18 utolsó 20 mérkőzésén.
    vitesse-arnhem-1a 17 utolsó 19 mérkőzésén (Eerste Divisie).
    vitesse-arnhem-1minden utolsó 13 otthon mérkőzésén (Eerste Divisie).
    Vitesse Arnhem Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -625
    A Vitesse Arnhem gólt kapott:
    vitesse-arnhem-1a 20 utolsó 22 otthon mérkőzésén.
    vitesse-arnhem-1a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Eerste Divisie).
    De Graafschap szerez gólt
    Everygame
    -714
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Vitesse Arnhem - De Graafschap Helyezés a táblázatban

    Eerste Divisie
    MGYDVGPForma
    1.
    Willem II Tilburg
    Willem II Tilburg
    382310577-3579
    2.
    Groningen
    Groningen
    38229771-3075
    3.
    Roda JC Kerkrade
    Roda JC Kerkrade
    382112569-3475
    5.
    ADO Den Haag
    ADO Den Haag
    381712972-5063
    6.
    De Graafschap
    De Graafschap
    381961361-5263
    7.
    Emmen
    Emmen
    381761559-6057

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    4 - Győzelmek
    2 - Döntetlen
    4 - Vereségek
    Győzelmek - 4
    Döntetlen - 2
    Vereségek - 4
    10 mérkőzés
    Szerzett - 11
    Kapott - 12
    -1
    -4
    12 - Szerzett
    16 - Kapott
    4
    Győzelmek
    4
    2
    Döntetlen
    2
    4
    Vereségek
    4
    Gólkülönbség
    11
    Szerzett
    12
    12
    Kapott
    16
    2.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.8
    1.1
    Átlagosan szerzett gólok
    1.2
    1.2
    Átlagosan kapott gólok
    1.6
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    82'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika