Willem II vs Waalwijk Tipp 8 február 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Willem 2 Tilburg és a Waalwijk csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 13:30 8 február időpontban lesz. A torna mérkőzése a Koning Willem II Stadion stadionban kerül megrendezésre a Tilburg városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 17 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:3 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Waalwijk volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 56% vs 44%-kal;
    • szögletek: 8 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 11-val;
    • sárga lapok: 0 vs 0-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 4-val.

    📊 Willem 2 Tilburg és Waalwijk csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 30;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 17, a vendégcsapaté - 9, döntetlenek száma - 4;
    • gólok száma - 46 a 30 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.2, a 2. félidőé - 1.33;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.53.

    Egymás elleni statisztikák Willem II - Waalwijk

    58%
    19 Győzelem
    15%
    5 Döntetlen
    27%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    33
    Átlag gól/mérkőzés
    2.48
    Mindkét csapat szerzett gólt
    52%
    1.52
    Átlag összesen
    0.97
    1.06
    Sárga lapok
    1.36
    Legutóbbi mérkőzések
    09.05.26
    Eerste Divisie
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    Waalwijk
    Waalwijk
    -
    -
    2
    2
    12
    12
    2
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    2
    12
    12
    2
    4
    05.05.26
    Eerste Divisie
    Waalwijk
    Waalwijk
    1
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    -
    -
    3
    5
    15
    12
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    5
    15
    12
    2
    1
    08.02.26
    Eerste Divisie
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    Waalwijk
    Waalwijk
    1.56
    0.99
    10
    2
    19
    15
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.56
    0.99
    10
    2
    19
    15
    2
    2
    17.10.25
    Eerste Divisie
    Waalwijk
    Waalwijk
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    3.02
    0.7
    8
    6
    8
    11
    0
    0
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    3.02
    0.7
    8
    6
    8
    11
    0
    0
    26.01.25
    Eredivisie
    Waalwijk
    Waalwijk
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    0.52
    0.42
    10
    3
    12
    11
    3
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.52
    0.42
    10
    3
    12
    11
    3
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Willem 2 Tilburg Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. február 2.-án játszotta a Eerste Divisie sorozatban (hazai csapat - Jong Ajax, vendégek - Willem 2 Tilburg). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Willem 2 Tilburg vs Jong Ajax):

    • labdabirtoklás: 41% vs 59%;
    • szögletek: 4 vs 4;
    • szabálytalanságok: 13 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 5.
    🏆A Eerste Divisie szezon során a Willem 2 Tilburg csapat összesen 24 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 8 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a Eerste Divisie bajnokság középmezőnyében található Willem 2 Tilburg csapat, 42% győzelmi aránnyal és 33% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Willem 2 Tilburg csapat összesen 32 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Willem 2 Tilburg csapat összesen 33 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Willem 2 Tilburg

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    eredivisie
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    Heerenveen
    Heerenveen
    1.69
    1.83
    9
    7
    9
    5
    0
    0
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.69
    1.83
    9
    7
    9
    5
    0
    0
    S
    15.08.26
    eredivisie
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    Nijmegen
    Nijmegen
    1.42
    2.78
    1
    2
    10
    14
    1
    0
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    1.42
    2.78
    1
    2
    10
    14
    1
    0
    L
    08.08.26
    eredivisie
    Go Ahead Eagles
    Go Ahead Eagles
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    2.43
    1.6
    6
    2
    6
    14
    2
    1
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    2.43
    1.6
    6
    2
    6
    14
    2
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    OFI Kréta
    OFI Kréta
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    0
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    0
    0
    N
    25.07.26
    Club Friendly Games
    Willem 2 Tilburg
    Willem 2 Tilburg
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    -
    -
    4
    9
    -
    -
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    9
    -
    -
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Waalwijk Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. január 30. volt a Eerste Divisie tornán (hazai csapat - Waalwijk, vendégek - Oss). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Waalwijk vs Oss):

    • labdabirtoklás: 59% vs 41%;
    • szögletek: 6 vs 7;
    • szabálytalanságok: 12 vs 11;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.
    🏆A Eerste Divisie szezon során a Waalwijk csapat összesen 25 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 8 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Eerste Divisie bajnokság középmezőnyében található Waalwijk csapat, 40% győzelmi aránnyal és 32% vereségi aránnyal.

    ⚽A Waalwijk csapat összesen 42 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Waalwijk csapat összesen 38 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Waalwijk

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Eerste Divisie
    Waalwijk
    Waalwijk
    Jong PSV
    Jong PSV
    1
    1.65
    2
    5
    8
    11
    1
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1
    1.65
    2
    5
    8
    11
    1
    1
    S
    21.08.26
    Eerste Divisie
    Helmond Sport
    Helmond Sport
    Waalwijk
    Waalwijk
    0.68
    0.98
    3
    4
    20
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.68
    0.98
    3
    4
    20
    8
    3
    1
    S
    14.08.26
    Eerste Divisie
    Waalwijk
    Waalwijk
    Dordrecht
    Dordrecht
    1.06
    0.89
    4
    5
    12
    11
    1
    4
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    1.06
    0.89
    4
    5
    12
    11
    1
    4
    S
    07.08.26
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1
    Waalwijk
    Waalwijk
    2.1
    1.71
    6
    2
    9
    14
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.1
    1.71
    6
    2
    9
    14
    2
    3
    S
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Waalwijk
    Waalwijk
    Kifisia
    Kifisia
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 30;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 8; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 5;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.2;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.8 gólt szerez, míg a vendégek 0.4 gólt.

    Első félidő statisztika: Willem 2 Tilburg (otthon) vs Waalwijk (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 12;
    • győzelmek: 3 (27.27%) vs 5 (41.67%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 4 (33.33%);
    • döntetlenek: 8 (72.73%) vs 3 (25%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0.64 vs 1.33;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.18 vs 0.58.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 4;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 5 vs 3;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.1 (szerzett - 0.6, kapott - 0.5) vs 1.5 (szerzett - 1.1, kapott - 0.4).
    Trendek
    • A Willem 2 Tilburg döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Eerste Divisie).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 2.31)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 30;
    • hazai győzelmek - 17, vendég győzelmek - 9, döntetlenek - 4.

    Statisztika: Willem 2 Tilburg vs Waalwijk

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 24 vs 25;
    • győzelmek: 10 vs 10;
    • győzelmi százalék: 42% vs 40%;
    • vereségek: 8 vs 8;
    • döntetlenek: 6 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 4;
    • vereségek: 4 vs 4;
    • döntetlenek: 2 vs 2.
    Trendek
    • A Willem 2 Tilburg nem vesztett minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Waalwijk.
    👉Tippek: Willem 2 Tilburg nem fog veszíteni (szorzói: 1.36)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.53, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.53;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 15; a hazai csapat pályáján - 8.

    Statisztikák: Willem 2 Tilburg vs Waalwijk

    • átlagos összesített a tornán: 2.71 vs 3.2;
    • átlagos gólok száma: 1.33 vs 1.68;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.67 vs 0.8;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.67 vs 0.88;
    • Willem 2 Tilburg: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.18;
    • Waalwijk: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.75;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.2) vs 2.4 (idegenben - 3).
    Trendek
    • A Waalwijk kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén szemben a Willem 2 Tilburg.
    👉Tippek: Waalwijk Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.55)

    Tippekszöglet

    Willem 2 Tilburg: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.46; otthoni pályán - 6.18;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.3; otthoni pályán - 5.

    Waalwijk: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.44, idegenben - 5.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.4; idegenben - 4.33.
    Trendek
    • A Waalwijk legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Willem 2 Tilburg.
    👉Tippek: Szöglet - Waalwijk Teotal Felett (3,5) (szorzói: 1.56)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 30;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 15 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 8 alkalommal.

    Statisztika: Willem 2 Tilburg vs Waalwijk

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 24 vs 25;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 15 vs 18;
    • Willem 2 Tilburg MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (55%);
    • Waalwijk MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Willem 2 Tilburg) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Waalwijk) - 4 (67%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.48)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:2 (22/245, 9%);
    • Willem 2 Tilburg hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:1 , 1:0 , 1:1 , 2:1 (2/11, 18.2%);
    • Waalwijk idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 2:2 (2/12, 16.7%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 11.16% (szorzói 6.4)
    2:1 - 8.72% (szorzói 8)
    1:2 - 7.74% (szorzói 9.2)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Waalwijk kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén szemben a Willem 2 Tilburg.

    Waalwijk Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-167
    Közzétett: 2026.02.06., 14:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Willem 2 Tilburg - Waalwijk

    A Willem 2 Tilburg nyert:
    willem-ii-tilburgrkc-waalwijk-1minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a RKC Waalwijk.
    Willem 2 Tilburg Győzelem
    Everygame
    +105
    A Willem 2 Tilburg döntetlent játszik az első félidőben:
    willem-ii-tilburga 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Eerste Divisie).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +130
    A Willem 2 Tilburg nem vesztett:
    willem-ii-tilburgrkc-waalwijk-1minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a RKC Waalwijk.
    Willem 2 Tilburg nem fog veszíteni
    Everygame
    -294
    A RKC Waalwijk kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    willem-ii-tilburgrkc-waalwijk-1a 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén szemben a Willem 2 Tilburg.
    Waalwijk Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -189
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Willem 2 Tilburg - Waalwijk Helyezés a táblázatban

    Eerste Divisie 25/26
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Cambuur
    Cambuur
    38239675-4878
    3.
    Willem II Tilburg
    Willem II Tilburg
    382081059-4268
    4.
    De Graafschap
    De Graafschap
    381891174-5863
    5.
    Almere City
    Almere City
    381841678-6358
    6.
    Waalwijk
    Waalwijk
    3816101271-5958
    7.
    Jong PSV Eindhoven
    Jong PSV Eindhoven
    381751666-6456

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 6
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 15
    -1
    -2
    14 - Eltömődött
    16 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    6
    3
    Veszítenek
    2
    GK
    14
    Eltömődött
    14
    15
    Hiányzik
    16
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    1.5
    Átlagosan passzoló
    1.6
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    66'
    Pontozott minden, min.
    66'
    Minden statisztika