Grasshopper vs Young Boys H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Grasshoppers Zürich
47 mérkőzés
Young Boys
13 Győzelem
10 Döntetlen
24 Győzelem
28%
21%
51%
1. Félidőben
11 Győzelem
18 Döntetlen
18 Győzelem
23%
38%
38%
2. Félidőben
15 Győzelem
11 Döntetlen
21 Győzelem
32%
23%
45%
Gólok
Összes gól
146
59
87
Meccs végeredmény
27
Felett - 57%
20
43% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.11
1.26
1.85
Átlagos idő egy gólra
29'
71'
48'
Grasshoppers Zürich
5
0-15'
8
16-30'
8
31-45'
4
0-15'
12
16-30'
12
31-45'
HT
9
46-60'
6
61-75'
17
76-90'
12
46-60'
15
61-75'
19
76-90'
Young Boys
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Grasshoppers ZürichSvájc
Young BoysSvájc

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Grasshoppers Zürich - Young Boys Utolsó mérkőzések
Meccsek
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekGrasshoppers Zürich
Yverdon-Sport
-
-
8
2
-
-
0
0
2
3
0
0
2
3
-
-
8
2
-
-
0
0
V
24.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekGrasshoppers Zürich
Aarau
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
4
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
19.09.26
Super LeagueLuzern
Grasshoppers Zürich
4.07
1.83
5
9
13
5
2
2
5
1
2
0
3
1
4.07
1.83
5
9
13
5
2
2
V
15.09.26
Super LeagueGrasshoppers Zürich
Sion
1.18
2.94
1
5
16
10
3
3
2
5
1
1
1
4
1.18
2.94
1
5
16
10
3
3
V
12.09.26
Super LeagueThun
1
Grasshoppers Zürich
2.06
2.64
10
5
15
17
3
3
0
1
0
1
0
0
2.06
2.64
10
5
15
17
3
3
GY
05.09.26
Super LeagueGrasshoppers Zürich
Zürich
3.66
0.72
8
4
11
10
2
6
2
2
0
0
2
2
3.66
0.72
8
4
11
10
2
6
D
02.09.26
Super LeagueGrasshoppers Zürich
St. Gallen 1879
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
2
0
1
0
1
0
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
GY
30.08.26
Super LeagueVaduz
Grasshoppers Zürich
2.27
2.55
5
9
11
12
2
1
5
2
2
2
3
0
2.27
2.55
5
9
11
12
2
1
V
15.08.26
Schweizer CupRegensdorf
Grasshoppers Zürich
-
-
-
-
-
-
-
-
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
Meccsek
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekAarau
Young Boys
-
-
4
4
8
9
0
0
1
2
0
1
1
1
-
-
4
4
8
9
0
0
GY
19.09.26
Super LeagueYoung Boys
Servette
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
3
2
1
2
2
0
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
GY
12.09.26
Super LeagueLugano
Young Boys
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
2
2
1
2
1
0
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
D
05.09.26
Super LeagueYoung Boys
Luzern
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
3
3
1
0
2
3
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
D
01.09.26
Super LeagueZürich
Young Boys
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
2
4
1
2
1
2
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
GY
29.08.26
Super LeagueYoung Boys
Basel 1893
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
3
3
3
2
0
1
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
D
23.08.26
Super LeagueYoung Boys
Vaduz
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
4
2
2
2
2
0
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
GY
15.08.26
Schweizer CupLittau
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
08.08.26
Super LeagueLausanne-Sports
Young Boys
1
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
2
2
0
0
2
2
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
D
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Vereségek
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
40%
20%
50%
20%
10%
Vereségek
60%
·10 mérkőzés ·Young Boys
6 Győzelem
4 Döntetlen
0 Veszítenek
60%
40%
1 idő
2 idő
60%
60%
30%
10%
10%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
17
33
10
Gólok az 1. Félidőben15
7
Gólok a 2. Félidőben18
5
Első pontszerzés7
1
Nem szerzett gólt0
Grasshoppers Zürich
24%
4
12%
2
24%
4
12%
2
12%
2
18%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
18%
6
9%
3
18%
6
21%
7
18%
6
15%
5
25
16
6
Gólok az 1. Félidőben8
19
Gólok a 2. Félidőben8
5
Elhibázott első3
3
Nem hagyta ki3
Grasshoppers Zürich
32%
8
8%
2
12%
3
28%
7
24%
6
36%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
31%
5
31%
5
38%
6
44%
7
44%
7
38%
6
Átlagos gól/meccs
4.9
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
27'
Összes gól a mérkőzésen
Young Boys
4.2
Teljes mérkőzés4.9
1.6
1. Félidőben2.3
2.6
2. Félidőben2.6
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
5
50%
5
50%
1.5
10
100%
0
0%
1
10%
9
90%
2.5
7
70%
3
30%
1
10%
9
90%
3.5
4
40%
6
60%
1
10%
9
90%
4.5
1
10%
9
90%
Grasshoppers Zürich - Young Boys Mérkőzés statisztikái
Sárga lapok
19
21
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:5
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:2
2 egyszer20%
3:3
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
0:6
1 egyszer10%
6
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
7
2 egyszer20%
6 gól
4 gól
2 gól
5 gól
7 gól
6
5 egyszer50%
4
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
1. Divízió
Wexford
University College Dublin
16 okt
18:45
Statisztikák megtekintése
Women's Super League
Antalya Muratpasa (W)
Galatasaray (N)
17 okt
11:00
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Shrewsbury Town
Bristol Rovers
17 okt
11:30
Statisztikák megtekintése
Superligaen
Sonderjyske
Silkeborg
18 okt
12:00
Statisztikák megtekintése
BGL Liga
Atert Bissen
US Hostert
18 okt
14:00
Statisztikák megtekintése
Liga FUTVE
Puerto Cabello
Monagas
18 okt
20:00
Statisztikák megtekintése