Sturm vs GAK H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Sturm Graz
6 mérkőzés
Grazer AK 1902
6 Győzelem
0 Döntetlen
0 Győzelem
100%
1. Félidőben
3 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
50%
33%
17%
2. Félidőben
5 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
83%
17%
Gólok
Összes gól
22
16
6
Meccs végeredmény
5
Felett - 83%
1
17% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.67
2.67
1
Átlagos idő egy gólra
24'
33'
90'
Sturm Graz
1
0-15'
0
16-30'
3
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
4
61-75'
4
76-90'
2
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Grazer AK 1902
Statisztikák a mérkőzésről
Faulok
Összesen: -
-
-
-
Szögletek
Összesen: 57
9.5
37
20
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 32
5.33
14
18
Piros lapok
Összesen: 3
0.5
0
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Sturm GrazAusztria
Grazer AK 1902Ausztria

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Sturm Graz - Grazer AK 1902 Utolsó mérkőzések
Meccsek
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekSturm Graz
FAC Wien
-
-
3
4
-
-
0
0
3
1
2
1
1
0
-
-
3
4
-
-
0
0
GY
20.09.26
BundesligaSalzburg
Sturm Graz
1
1.24
0.58
3
8
11
14
0
1
3
0
0
0
3
0
1.24
0.58
3
8
11
14
0
1
V
16.09.26
UELSturm Graz
Rennes
0.8
1.81
5
4
12
6
2
0
0
0
0
0
0
0
0.8
1.81
5
4
12
6
2
0
D
13.09.26
BundesligaSturm Graz
LASK
2.14
2.34
3
6
12
7
3
2
2
1
1
1
1
0
2.14
2.34
3
6
12
7
3
2
GY
05.09.26
OFB CupVoitsberg
Sturm Graz
-
-
9
5
10
10
1
2
1
4
0
1
1
3
-
-
9
5
10
10
1
2
GY
30.08.26
BundesligaRapid Wien
Sturm Graz
1
2.16
0.77
6
4
5
11
2
3
3
1
2
1
1
0
2.16
0.77
6
4
5
11
2
3
V
22.08.26
BundesligaSturm Graz
Austria Lustenau
1
1.9
1.6
10
8
10
10
3
3
1
1
0
1
1
0
1.9
1.6
10
8
10
10
3
3
D
15.08.26
BundesligaSturm Graz
SCR Altach
0.89
1.41
12
7
6
8
0
2
1
0
0
0
1
0
0.89
1.41
12
7
6
8
0
2
GY
11.08.26
UCLSturm Graz
Fenerbahce
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
0
1
0
0
0
1
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
V
Meccsek
30.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekKalsdorf
Grazer AK 1902
-
-
1
7
-
-
2
0
1
5
1
2
0
3
-
-
1
7
-
-
2
0
GY
19.09.26
BundesligaGrazer AK 1902
Austria Wien
0.91
1.08
2
4
12
9
5
3
2
2
1
1
1
1
0.91
1.08
2
4
12
9
5
3
D
12.09.26
BundesligaSCR Altach
Grazer AK 1902
1.26
0.44
6
2
5
21
1
1
1
2
1
2
0
0
1.26
0.44
6
2
5
21
1
1
GY
06.09.26
OFB CupKitzbühel
Grazer AK 1902
-
-
1
10
13
8
2
0
0
2
0
1
0
1
-
-
1
10
13
8
2
0
GY
29.08.26
BundesligaGrazer AK 1902
Wolfsberger
1
1.67
0.16
11
4
14
12
3
3
0
0
0
0
0
0
1.67
0.16
11
4
14
12
3
3
D
21.08.26
BundesligaRied
Grazer AK 1902
1.76
0.87
7
4
15
10
3
4
1
0
1
0
0
0
1.76
0.87
7
4
15
10
3
4
V
16.08.26
BundesligaRapid Wien
Grazer AK 1902
5.72
0.6
8
1
5
19
0
4
8
0
5
0
3
0
5.72
0.6
8
1
5
19
0
4
V
08.08.26
BundesligaGrazer AK 1902
Austria Lustenau
1.18
0.64
5
6
12
5
1
2
2
1
1
0
1
1
1.18
0.64
5
6
12
5
1
2
GY
31.07.26
BundesligaLASK
Grazer AK 1902
2.38
0.56
6
2
12
12
0
2
3
0
2
0
1
0
2.38
0.56
6
2
12
12
0
2
V
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Vereségek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
20%
60%
60%
10%
20%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Grazer AK 1902
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
40%
20%
30%
60%
30%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
3
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
13
12
4
Gólok az 1. Félidőben6
9
Gólok a 2. Félidőben6
5
Első pontszerzés5
3
Nem szerzett gólt5
Sturm Graz
8%
1
8%
1
15%
2
15%
2
31%
4
23%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Grazer AK 1902
25%
3
8%
1
17%
2
17%
2
8%
1
25%
3
10
16
4
Gólok az 1. Félidőben10
6
Gólok a 2. Félidőben6
4
Elhibázott első3
4
Nem hagyta ki4
Sturm Graz
30%
3
20%
2
20%
2
10%
1
50%
5
60%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Grazer AK 1902
31%
5
19%
3
38%
6
19%
3
6%
1
38%
6
Átlagos gól/meccs
2.8
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
75'
Összes gól a mérkőzésen
Grazer AK 1902
2.3
Teljes mérkőzés2.8
0.8
1. Félidőben1.6
1.5
2. Félidőben1.2
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Sturm Graz - Grazer AK 1902 Mérkőzés statisztikái
Sturm Graz
Grazer AK 1902
47.6%
48.3%
Faulok
114
129
Szögletek
72
44
Les
19
16
Sárga lapok
20
21
Piros lapok
2
0
A mérkőzés eredményei
0:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
2
3 egyszer30%
1
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
3 gól
2 gól
1 gól
4 gól
5 gól
3
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Bundesliga
Rapid Wien
Hartberg
16 okt
17:30
Statisztikák megtekintése
Division 3
Förde
Djerv 1919
17 okt
11:00
Statisztikák megtekintése
Second League
Baltika-Bfu Kaliningrad
Yenisey-M Krasnoyarsk
17 okt
12:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
ASV Neumarkt
Eintracht Bamberg
17 okt
13:00
Statisztikák megtekintése
Primera Divízió
Banfield
Argentinos Juniors
17 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
2. Bundesliga
Hannover 96
St. Pauli
17 okt
18:30
Statisztikák megtekintése