Union Santa Fe vs Instituto H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Union de Santa Fe
5 mérkőzés
Instituto Atletico
2 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
40%
40%
20%
1. Félidőben
2 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
40%
40%
20%
2. Félidőben
0 Győzelem
5 Döntetlen
0 Győzelem
100%
Célok
Összes gól
11
7
4
Meccs végeredmény
2
További - 40%
3
60% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.2
1.4
0.8
Átlagos idő egy gólra
41'
64'
112'
Union de Santa Fe
2
0-15'
1
16-30'
3
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
3
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Instituto Atletico
Statisztikák a mérkőzésről
Union de Santa Fe
Instituto Atletico
46.8%
Labdabirtoklás
53.2%
Faulok
Összesen: 103
20.6
47
56
Sarok
Összesen: 49
9.8
27
22
Les
Összesen: 8
1.6
6
2
Sárga lapok
Összesen: 15
3
4
11
Piros lapok
Összesen: 3
0.6
1
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Union de Santa FeArgentína
Instituto AtleticoArgentína

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Union de Santa Fe - Instituto Atletico Utolsó mérkőzések
Meccsek
21.08.26
Primera DivisionAldosivi
Union de Santa Fe
1
0.39
1.34
4
4
6
9
3
1
1
3
1
0
0
3
0.39
1.34
4
4
6
9
3
1
N
15.08.26
Primera DivisionSan Lorenzo de Almagro
Union de Santa Fe
1.23
0.27
4
1
8
21
1
4
1
0
0
0
1
0
1.23
0.27
4
1
8
21
1
4
L
11.08.26
Primera DivisionUnion de Santa Fe
Central Cordoba
2.32
0.84
8
4
16
6
3
4
1
2
1
0
0
2
2.32
0.84
8
4
16
6
3
4
L
06.08.26
Primera DivisionUnion de Santa Fe
Atletico Lanus
0.39
1.31
4
2
6
7
0
3
2
1
0
0
2
1
0.39
1.31
4
2
6
7
0
3
N
01.08.26
Primera DivisionGimnasia Y Esgrima Mendoza
Union de Santa Fe
1.71
1.02
9
5
14
15
2
0
2
0
1
0
1
0
1.71
1.02
9
5
14
15
2
0
L
25.07.26
Primera DivisionPlatense
Union de Santa Fe
1.5
1.3
6
2
12
15
3
2
2
2
1
0
1
2
1.5
1.3
6
2
12
15
3
2
S
22.05.26
Football CupUnion de Santa Fe
1
Independiente
-
-
1
5
14
16
2
4
0
2
0
2
0
0
-
-
1
5
14
16
2
4
L
12.05.26
Primera DivisionBelgrano de Cordoba
Union de Santa Fe
0.97
0.64
4
7
4
8
0
4
2
0
0
0
2
0
0.97
0.64
4
7
4
8
0
4
L
10.05.26
Primera DivisionIndependiente Rivadavia de Mendoza
Union de Santa Fe
-
-
5
6
6
15
1
2
1
2
0
1
1
1
-
-
5
6
6
15
1
2
N
Meccsek
22.08.26
Primera DivisionAtletico Tucuman
Instituto Atletico
0.36
0.51
9
2
8
3
3
2
0
0
0
0
0
0
0.36
0.51
9
2
8
3
3
2
S
16.08.26
Primera DivisionCentral Cordoba
Instituto Atletico
0.64
1.33
4
9
13
10
1
2
0
1
0
0
0
1
0.64
1.33
4
9
13
10
1
2
N
09.08.26
Primera DivisionInstituto Atletico
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
2.65
0.27
4
2
17
12
4
5
1
0
0
0
1
0
2.65
0.27
4
2
17
12
4
5
N
03.08.26
Primera DivisionAtletico Lanus
Instituto Atletico
0.92
1.01
7
7
5
16
1
3
0
1
0
0
0
1
0.92
1.01
7
7
5
16
1
3
N
30.07.26
Primera DivisionInstituto Atletico
Platense
2.25
0.92
5
4
18
12
2
2
2
1
1
0
1
1
2.25
0.92
5
4
18
12
2
2
N
24.07.26
Primera DivisionVelez Sarsfield
Instituto Atletico
0.55
3.07
1
6
7
9
2
2
1
0
1
0
0
0
0.55
3.07
1
6
7
9
2
2
L
30.05.26
Football CupInstituto Atletico
2
Atletico Lanus
3
-
-
4
7
12
10
2
1
2
1
1
0
1
1
-
-
4
7
12
10
2
1
N
05.05.26
Primera DivisionEstudiantes Rio Cuarto
1
Instituto Atletico
0.46
2.6
3
8
6
15
1
1
0
2
0
1
0
1
0.46
2.6
3
8
6
15
1
1
N
26.04.26
Primera DivisionNewell´s Old Boys
1
Instituto Atletico
1.07
0.41
4
3
10
11
5
3
1
1
0
0
1
1
1.07
0.41
4
3
10
11
5
3
S
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Legyőzi
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
30%
40%
30%
20%
40%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Instituto Atletico
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Veszítenek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
40%
40%
50%
50%
10%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
4
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
14
11
3
Gólok az 1. Félidőben4
11
Gólok a 2. Félidőben7
4
Első pontszerzés7
4
Nem szerzett pontot2
Union de Santa Fe
0%
0
14%
2
7%
1
21%
3
36%
5
21%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Instituto Atletico
9%
1
18%
2
9%
1
9%
1
18%
2
36%
4
15
5
5
Gólok az 1. Félidőben1
10
Gólok a 2. Félidőben4
6
Elhibázott első2
0
Nem hagyta ki5
Union de Santa Fe
7%
1
20%
3
13%
2
33%
5
47%
7
27%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Instituto Atletico
0%
0
40%
2
20%
1
20%
1
40%
2
100%
5
Átlagos gól/mérkőzés
1.6
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Instituto Atletico
2.9
Teljes mérkőzés1.6
0.8
1. Félidőben0.5
2.1
2. Félidőben1.1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
3
30%
7
70%
2
20%
8
80%
2.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Union de Santa Fe - Instituto Atletico Mérkőzés statisztikái
Union de Santa Fe
Instituto Atletico
47.2%
46.3%
Faulok
130
115
Sarok
40
53
Les
-
-
Sárga lapok
19
23
Piros lapok
2
2
A mérkőzés eredményei
1:2
2 egyszer20%
2:0
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
0:1
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2 célok
1 cél
3 célok
4 célok
5 célok
2
3 egyszer30%
1
4 egyszer40%
3
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Primera Divízió
Tigre
Barracas Central
1 sze
00:15
Statisztikák megtekintése
Primera Divízió
Instituto Atletico
San Lorenzo de Almagro
1 sze
00:15
Statisztikák megtekintése
Serie B
Fortaleza CE
Operario
31 aug
22:30
Statisztikák megtekintése
Gaucho, Serie A2
GE Bage
Passo Fundo
1 sze
22:30
Statisztikák megtekintése
Copa Uruguay
Montevideo City Torque
Danubio
1 sze
23:15
Statisztikák megtekintése
Kakkonen
VPS Vaasa-J
GBK Kokkola
2 sze
15:30
Statisztikák megtekintése