Un. Santa Fe vs Instituto Tipp 14 február 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Union de Santa Fe és Instituto Atletico csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Primera Divízió torna összecsapása 1:15 -kor, 14 február napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    📊A Union de Santa Fe és a Instituto Atletico csapatok hivatalosan csak két mérkőzést játszottak. Legutóbbi találkozójuk 18 május 2024 került megrendezésre a Instituto Atletico otthonában, és 1:1 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Un. Santa Fe - Instituto

    40%
    2 Győzelem
    40%
    2 Döntetlen
    20%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    5
    Átlag gól/mérkőzés
    2.2
    Mindkét csapat szerzett gólt
    40%
    1.4
    Átlag összesen
    0.8
    5.4
    Sarok
    4.4
    0.8
    Sárga lapok
    2.2
    9.4
    Szabálytalanságok
    11.2
    Legutóbbi mérkőzések
    01.03.26
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    0.88
    1.06
    5
    2
    11
    11
    4
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.88
    1.06
    5
    2
    11
    11
    4
    1
    15.08.25
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    1
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1.17
    1.05
    7
    6
    10
    9
    3
    2
    0
    4
    0
    4
    0
    0
    1.17
    1.05
    7
    6
    10
    9
    3
    2
    14.02.25
    PRI
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.95
    0.98
    8
    5
    11
    10
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.95
    0.98
    8
    5
    11
    10
    0
    1
    18.05.24
    Primera Division
    Instituto AC Cordoba
    Instituto AC Cordoba
    1
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    -
    -
    5
    6
    9
    8
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    6
    9
    8
    0
    1
    06.02.23
    Primera Division
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    Instituto
    Instituto
    -
    -
    5
    0
    8
    16
    0
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    5
    0
    8
    16
    0
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Union de Santa Fe Csapat áttekintése

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 2 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 2 mérkőzésen döntetlenre állt, és 6 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 0.6, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 1, és az átlagosan kapott gólok száma 1.1.

    A mérkőzés eredményei: Union de Santa Fe

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Primera Division
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    Sarmiento Junin
    Sarmiento Junin
    1.15
    0.66
    2
    4
    11
    11
    1
    2
    4
    1
    1
    0
    3
    1
    1.15
    0.66
    2
    4
    11
    11
    1
    2
    N
    21.08.26
    Primera Division
    Aldosivi
    Aldosivi
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1
    0.39
    1.34
    4
    4
    6
    9
    3
    1
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    0.39
    1.34
    4
    4
    6
    9
    3
    1
    N
    15.08.26
    Primera Division
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1.23
    0.27
    4
    1
    8
    21
    1
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.23
    0.27
    4
    1
    8
    21
    1
    4
    L
    11.08.26
    Primera Division
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    L
    06.08.26
    Primera Division
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    0.39
    1.31
    4
    2
    6
    7
    0
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    0.39
    1.31
    4
    2
    6
    7
    0
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Instituto Atletico Csapat áttekintése

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Instituto Atletico csapat 4 győzelmet szerzett, 1 alkalommal döntetlenre játszott, és 5 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 10;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.1.

    A mérkőzés eredményei: Instituto Atletico

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    N
    28.08.26
    Football Cup
    Platense
    Platense
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    -
    -
    1
    5
    13
    4
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    3
    1
    -
    -
    1
    5
    13
    4
    1
    0
    L
    22.08.26
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.36
    0.51
    9
    2
    8
    3
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.36
    0.51
    9
    2
    8
    3
    3
    2
    S
    16.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    N
    09.08.26
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    2.65
    0.27
    4
    2
    17
    12
    4
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.65
    0.27
    4
    2
    17
    12
    4
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 1.
    👉Tippek: Instituto Atletico Hendikepes (+1) (szorzói: 1.13)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 0.5, a vendégek - 1.5;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 2.21)

    Tippekszöglet

    Union de Santa Fe: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5; otthoni pályán - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.3; otthoni pályán - 6.

    Instituto Atletico: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.75, idegenben - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.2; idegenben - 2.
    👉Tippek: Szöglet 1x2 Union de Santa Fe Győzelem (szorzói: 1.55)

    Sárga lapok előrejelzése

    Union de Santa Fe: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.25; otthon - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.4; otthon - 2.8.

    Instituto Atletico: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.25, idegenben - 1.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.1; idegenben - 2.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.67)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.56)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 9.5 szöglet az utolsó 11 Instituto Atletico mérkőzésén minden alkalommal (Primera Division).

    Szöglet - Total Alatt (9,5)
    Közzétett: 2025.02.12., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Union de Santa Fe - Instituto Atletico

    A Instituto AC Cordoba vesztett:
    instituto-ac-cordobaa 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    Union de Santa Fe Győzelem
    Bovada
    +170
    A Instituto AC Cordoba nem nyert:
    instituto-ac-cordobaminden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    Union de Santa Fe nem fog veszíteni
    Everygame
    -286
    A Union de Santa Fe nem nyert:
    union-de-santa-fea 8 utolsó 9 mérkőzésén (Primera Divízió).
    Instituto Atletico nem fog veszíteni
    Everygame
    -233
    A Instituto AC Cordoba gólt kapott:
    instituto-ac-cordobaa 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    Union de Santa Fe szerez gólt
    Everygame
    -200
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Union de Santa Fe - Instituto Atletico Helyezés a táblázatban

    Apertura Group A
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Argentinos Juniors
    Argentinos Juniors
    1696124-933
    2.
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    16103324-1133
    3.
    Racing Club
    Racing Club
    1691626-1628
    13.
    Aldosivi
    Aldosivi
    1643918-2815
    14.
    CA Banfield
    CA Banfield
    1635814-1914
    15.
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1635811-1714

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 7
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 15
    -1
    +7
    11 - Eltömődött
    4 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    7
    1
    Döntetlen
    1
    5
    Veszítenek
    2
    GK
    14
    Eltömődött
    11
    15
    Hiányzik
    4
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.5
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    1.5
    Átlagosan passzoló
    0.4
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    64'
    Pontozott minden, min.
    82'
    Minden statisztika