Ventforet vs Montedio Tipp 2 augusztus 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Ventforet Kofu és Montedio Yamagata csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A J2 League torna összecsapása 9:30 -kor, 2 augusztus napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 25 május 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:4 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Montedio Yamagata volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 47% vs 53%-kal;
    • szögletek: 4 vs 7-val;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0-val;
    • sárga lapok: 0 vs 0-val;
    • kaput eltaláló lövések: 0 vs 3-val.

    📊 Ventforet Kofu és Montedio Yamagata csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 25;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 7, döntetlenek száma - 10;
    • gólok száma - 28 a 24 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.68, a 2. félidőé - 1.4;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.08.

    Egymás elleni statisztikák Ventforet - Montedio

    31%
    8 Győzelem
    38%
    10 Döntetlen
    31%
    8 Győzelem
    Összes mérkőzés
    26
    Átlag gól/mérkőzés
    2.15
    Mindkét csapat szerzett gólt
    54%
    1.12
    Átlag összesen
    1.04
    0.77
    Sárga lapok
    0.42
    Legutóbbi mérkőzések
    02.08.25
    J2 League
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    -
    -
    4
    7
    0
    0
    0
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    -
    -
    4
    7
    0
    0
    0
    2
    25.05.25
    J2 League
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    -
    -
    4
    7
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    0
    0
    0
    4
    -
    -
    4
    7
    0
    0
    0
    0
    28.09.24
    J2 League
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    16.03.24
    J2 League
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    0
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    0
    3
    12.11.23
    J2 League
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    -
    -
    3
    2
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    3
    2
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ventforet Kofu Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. július 16.-án játszotta a Emperor Kupa sorozatban (hazai csapat - Vissel Kobe, vendégek - Ventforet Kofu). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Ventforet Kofu vs Vissel Kobe):

    • labdabirtoklás: 30% vs 70%;
    • szögletek: 4 vs 16;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 3 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 13.
    🏆A J2 League szezon során a Ventforet Kofu csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 8 döntetlen.

    📈Jelenleg a J2 League bajnokság középmezőnyében található Ventforet Kofu csapat, 32% győzelmi aránnyal és 32% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Ventforet Kofu csapat összesen 23 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Ventforet Kofu csapat összesen 20 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Ventforet Kofu

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J2 League
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    Consadole Sapporo
    Consadole Sapporo
    -
    -
    3
    7
    0
    10
    0
    3
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    3
    7
    0
    10
    0
    3
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Consadole Sapporo
    Consadole Sapporo
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    0
    1
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    6
    3
    -
    -
    0
    1
    N
    22.08.26
    J2 League
    Blaublitz Akita
    Blaublitz Akita
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    -
    -
    5
    5
    9
    6
    1
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    5
    9
    6
    1
    3
    L
    15.08.26
    J2 League
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    Tegevajaro Miyazaki
    Tegevajaro Miyazaki
    -
    -
    2
    4
    19
    18
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    19
    18
    2
    1
    S
    08.08.26
    J2 League
    Sagan Tosu
    Sagan Tosu
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    -
    -
    5
    7
    6
    15
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    7
    6
    15
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Montedio Yamagata Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2025. július 27.-én játszotta a Barátságos mérkőzések keretében (hazai csapat - Montedio Yamagata, vendégek - Stade Reims). A mérkőzés végeredménye 1:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Montedio Yamagata vs Stade Reims):

    • labdabirtoklás: 38% vs 62%;
    • szögletek: 1 vs 3;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kapura lövések: 4 vs 2.
    🏆A J2 League szezon során a Montedio Yamagata csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a J2 League bajnokság középmezőnyében található Montedio Yamagata csapat, 27% győzelmi aránnyal és 50% vereségi aránnyal.

    ⚽A Montedio Yamagata csapat összesen 31 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Montedio Yamagata csapat összesen 33 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Montedio Yamagata

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J2 League
    Imabari
    Imabari
    1
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    -
    -
    2
    5
    8
    7
    1
    0
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    -
    -
    2
    5
    8
    7
    1
    0
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    Fujieda
    Fujieda
    -
    -
    3
    9
    17
    17
    5
    1
    3
    5
    3
    2
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    3
    9
    17
    17
    5
    1
    L
    22.08.26
    J2 League
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    Yokohama
    Yokohama
    -
    -
    6
    5
    3
    7
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    5
    3
    7
    0
    1
    N
    15.08.26
    J2 League
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    -
    -
    4
    4
    9
    5
    0
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    9
    5
    0
    2
    L
    09.08.26
    J2 League
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    Tochigi City
    Tochigi City
    1
    -
    -
    6
    6
    15
    7
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    6
    15
    7
    0
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 25;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 3; vendégeknél (idegenben) - 2; döntetlenek száma - 7;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.68;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.32 gólt szerez, míg a vendégek 0.36 gólt.

    Első félidő statisztika: Ventforet Kofu (otthon) vs Montedio Yamagata (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 10 vs 12;
    • győzelmek: 2 (20%) vs 5 (41.67%);
    • vereségek: 1 (10%) vs 3 (25%);
    • döntetlenek: 7 (70%) vs 4 (33.33%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0.9 vs 1.5;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.4 vs 0.67.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 3;
    • vereségek: 1 vs 1;
    • döntetlenek: 6 vs 6;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.5 (szerzett - 0.3, kapott - 0.2) vs 1.4 (szerzett - 0.8, kapott - 0.6).
    Trendek
    • A Montedio Yamagata döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (J2 League).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 2.03)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 25;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 10.

    Statisztika: Ventforet Kofu vs Montedio Yamagata

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 23 vs 23;
    • győzelmek: 7 vs 6;
    • győzelmi százalék: 32% vs 27%;
    • vereségek: 7 vs 11;
    • döntetlenek: 8 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 3;
    • vereségek: 2 vs 6;
    • döntetlenek: 3 vs 1.
    👉Tippek: Ventforet Kofu nem fog veszíteni (szorzói: 1.39)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.12, a vendégek - 0.96;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.08;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 13; a hazai csapat pályáján - 6.

    Statisztikák: Ventforet Kofu vs Montedio Yamagata

    • átlagos összesített a tornán: 1.91 vs 2.86;
    • átlagos gólok száma: 1 vs 1.36;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.32 vs 0.77;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.68 vs 0.59;
    • Ventforet Kofu: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Montedio Yamagata: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.42;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 1) vs 1.4 (idegenben - 1.6).
    Trendek
    • A Ventforet Kofu kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Montedio Yamagata (J2 League).
    • A Ventforet Kofu kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 17 utolsó 19 mérkőzésén (J2 League).
    • A Ventforet Kofu kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Ventforet Kofu Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.51)

    Tippekszöglet

    Ventforet Kofu: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.55; otthoni pályán - 4.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.5; otthoni pályán - 4.2.

    Montedio Yamagata: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.5, idegenben - 4.58;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.9; idegenben - 5.8.
    Trendek
    • A Montedio Yamagata kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Ventforet Kofu (J2 League).
    👉Tippek: Szöglet - Montedio Yamagata Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.9)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 25;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 13 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 6 alkalommal.

    Statisztika: Ventforet Kofu vs Montedio Yamagata

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 23 vs 23;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 8 vs 12;
    • Ventforet Kofu MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 5 (50%);
    • Montedio Yamagata MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Ventforet Kofu) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Montedio Yamagata) - 4 (80%).
    Trendek
    • A Montedio Yamagata gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.85)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Ventforet Kofu kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Montedio Yamagata (J2 League).
    • A Ventforet Kofu kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 17 utolsó 19 mérkőzésén (J2 League).
    • A Ventforet Kofu kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.

    Ventforet Kofu Total gólt Alatt (1,5)
    Közzétett: 2025.07.31., 10:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Ventforet Kofu - Montedio Yamagata

    A Montedio Yamagata döntetlent játszik az első félidőben:
    montedio-yamagataa 6 utolsó 7 mérkőzésén (J2 League).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +102
    A Ventforet Kofu nem vesztett:
    ventforet-kofua 9 utolsó 10 mérkőzésén (J2 League).
    Ventforet Kofu nem fog veszíteni
    Everygame
    -286
    A Ventforet Kofu nem nyert:
    ventforet-kofumontedio-yamagataa 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Montedio Yamagata (J2 League).
    ventforet-kofumontedio-yamagataa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Montedio Yamagata.
    Montedio Yamagata nem fog veszíteni
    Everygame
    -179
    A Ventforet Kofu gólt szerzett:
    ventforet-kofumontedio-yamagataminden utolsó 9 mérkőzésén szemben a Montedio Yamagata (J2 League).
    ventforet-kofua 19 utolsó 21 otthon mérkőzésén (J2 League).
    A Montedio Yamagata gólt kapott:
    montedio-yamagataminden utolsó 11 mérkőzésén.
    montedio-yamagataminden utolsó 9 mérkőzésén (J2 League).
    Ventforet Kofu szerez gólt
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Ventforet Kofu - Montedio Yamagata Helyezés a táblázatban

    J.League 2 2025
    JNSLLKPFORMA
    9.
    Iwaki
    Iwaki
    3815111255-4456
    10.
    Montedio Yamagata
    Montedio Yamagata
    381581558-5453
    11.
    FC Imabari
    FC Imabari
    3813141146-4653
    12.
    Hokkaido Consadole Sapporo
    Hokkaido Consadole Sapporo
    381651750-6353
    13.
    Ventforet Kofu
    Ventforet Kofu
    3811111637-4544
    14.
    Blaublitz Akita
    Blaublitz Akita
    3811101743-5943

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 0
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 13
    -3
    0
    16 - Eltömődött
    16 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    4
    1
    Döntetlen
    0
    5
    Veszítenek
    6
    GK
    10
    Eltömődött
    16
    13
    Hiányzik
    16
    2.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    1
    Átlagosan elért pontszám
    1.6
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.6
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    93'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika