Lausanne vs Basel Tipp 1 március 2026

    ⚽️ A közelgő mérkőzésen a Lausanne Sports és a Basel feszültséggel teli küzdelemben csapnak össze a pontokért. Mindkét csapat rendelkezik erősségekkel, de védelmi problémákkal is szembesülnek. A Lausanne a 9. helyen áll, és igyekszik elkerülni a kiesés veszélyét, míg a Basel az 5. helyen áll, és célja, hogy megszilárdítsa helyét a bajnoki csoportban. Figyelembe véve a csapatok jelenlegi formáját, aktív játékra számíthatunk, sok gólszerzési lehetőséggel.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 14 december 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Basel 1893 volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 70% vs 30%-kal;
    • szögletek: 9 vs 1-val;
    • szabálytalanságok: 12 vs 10-val;
    • sárga lapok: 2 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 4-val.

    📊Lausanne-Sports és Basel 1893 csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 42;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 6, a vendégcsapaté - 25, döntetlenek száma - 11;
    • gólok száma - 52 a 93 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.38, a 2. félidőé - 2.07;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.45.

    Egymás elleni statisztikák Lausanne - Basel

    16%
    7 Győzelem
    25%
    11 Döntetlen
    59%
    26 Győzelem
    Összes mérkőzés
    44
    Átlag gól/mérkőzés
    3.39
    Mindkét csapat szerzett gólt
    68%
    1.23
    Átlag összesen
    2.16
    2.41
    Sárga lapok
    1.39
    Legutóbbi mérkőzések
    01.08.26
    Super League
    Basel 1893
    Basel 1893
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    01.03.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Basel 1893
    Basel 1893
    0.92
    1
    5
    6
    13
    8
    0
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.92
    1
    5
    6
    13
    8
    0
    2
    14.12.25
    Super League
    Basel 1893
    Basel 1893
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    2
    1.26
    0.1
    9
    1
    12
    10
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.26
    0.1
    9
    1
    12
    10
    2
    2
    26.10.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Basel 1893
    Basel 1893
    3.54
    1.66
    4
    4
    15
    11
    1
    3
    5
    1
    3
    0
    2
    1
    3.54
    1.66
    4
    4
    15
    11
    1
    3
    14.05.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Basel 1893
    Basel 1893
    1.77
    1.73
    5
    4
    14
    13
    0
    0
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    1.77
    1.73
    5
    4
    14
    13
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Lausanne-Sports Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Konferencia Liga keretében, ahol a Lausanne Sports volt a házigazda, míg a vendégek a Sigma voltak. A mérkőzés 1:2-es eredménnyel zárult.

    A meccs statisztikái (Lausanne Sports vs Sigma):

    • labdabirtoklás: 67% vs 33%;
    • szögletek: 7 vs 5;
    • szabálytalanságok: 11 vs 17;
    • sárga lapok: 1 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 3.

    A Lausanne Sports mostanában nehézségekkel küzd a teljesítmény terén. Az utolsó öt mérkőzésükön egyszer sem tudtak győzni, sőt, hármat el is veszítettek. Ez tükröződik az átlagos lőtt góljaik számában is - 1,52 gólt szereznek meccsenként, miközben 1,64-et kapnak. Az eredmények ellenére a csapat karaktert mutat, és igyekszik javítani a helyzeten a szurkolóik előtt.

    A mérkőzés eredményei: Lausanne-Sports

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Zürich
    Zürich
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    L
    22.08.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    L
    14.08.26
    Schweizer Cup
    Kosova Neuchatel
    Kosova Neuchatel
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    -
    -
    0
    8
    7
    14
    0
    2
    0
    6
    0
    2
    0
    4
    -
    -
    0
    8
    7
    14
    0
    2
    N
    08.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    1
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    S
    01.08.26
    Super League
    Basel 1893
    Basel 1893
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Basel 1893 Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Szuperliga keretében (a hazai csapat Luzern volt, a vendégek pedig Basel). A mérkőzés végeredménye 4:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Basel vs Luzern):

    • labdabirtoklás: 56% vs 44%;
    • szögletek: 5 vs 7;
    • szabálytalanságok: 8 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 10.

    A Basel mostanában vegyes eredményeket mutat, és az 5. helyen áll a tabellán. A csapat támadási potenciálja jelentős, hiszen átlagosan 1,48 gólt szereznek meccsenként, de a védelem instabilitása továbbra is problémát jelent - az utóbbi tíz mérkőzésen átlagosan 2 gólt kaptak. Azonban az idegenbeli formájuk bizakodásra ad okot a találkozó pozitív kimenetelét illetően.

    A mérkőzés eredményei: Basel 1893

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    Basel 1893
    Basel 1893
    2.11
    1.32
    9
    3
    14
    7
    3
    2
    3
    3
    3
    2
    0
    1
    2.11
    1.32
    9
    3
    14
    7
    3
    2
    S
    22.08.26
    Super League
    Zürich
    Zürich
    Basel 1893
    Basel 1893
    1.48
    1.79
    4
    6
    16
    15
    5
    6
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.48
    1.79
    4
    6
    16
    15
    5
    6
    N
    16.08.26
    Club Friendly Games
    Basel 1893
    Basel 1893
    Barcelona
    Barcelona
    -
    -
    1
    8
    12
    7
    2
    0
    2
    5
    1
    1
    1
    4
    -
    -
    1
    8
    12
    7
    2
    0
    L
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Courtetelle
    Courtetelle
    Basel 1893
    Basel 1893
    -
    -
    0
    3
    -
    -
    1
    0
    1
    6
    0
    4
    1
    2
    -
    -
    0
    3
    -
    -
    1
    0
    N
    09.08.26
    Super League
    Basel 1893
    Basel 1893
    Thun
    Thun
    1.23
    0.96
    2
    5
    10
    15
    1
    3
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    1.23
    0.96
    2
    5
    10
    15
    1
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 42;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 5; vendégeknél (idegenben) - 7; döntetlenek száma - 8;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.38;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.55 gólt szerez, míg a vendégek 0.83 gólt.

    Első félidő statisztika: Lausanne-Sports (otthon) vs Basel 1893 (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 13;
    • győzelmek: 4 (33.33%) vs 5 (38.46%);
    • vereségek: 1 (8.33%) vs 3 (23.08%);
    • döntetlenek: 7 (58.33%) vs 5 (38.46%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.42 vs 1.62;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.42 vs 0.77.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 6;
    • döntetlenek: 3 vs 2;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.7 (szerzett - 0.8, kapott - 0.9) vs 1.6 (szerzett - 0.5, kapott - 1.1).
    Trendek
    • A Basel 1893 gólt kapott az első félidőben a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    • A Basel 1893 gólt kapott az első félidőben minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. félidőben, Lausanne-Sports szerez gólt(szorzói: 1.82)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 42;
    • hazai győzelmek - 6, vendég győzelmek - 25, döntetlenek - 11.

    Statisztika: Lausanne-Sports vs Basel 1893

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 26 vs 26;
    • győzelmek: 7 vs 10;
    • győzelmi százalék: 28% vs 40%;
    • vereségek: 10 vs 8;
    • döntetlenek: 8 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 6;
    • döntetlenek: 4 vs 2.
    Trendek
    • A Basel 1893 +1.5 hendikep nyer a 18 utolsó 20 idegenben mérkőzésén szemben a Lausanne-Sport.
    • A Basel 1893 +1.5 hendikep nyer a 14 utolsó 16 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    👉Tippek: Basel 1893 Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.23)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.24, a vendégek - 2.21;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.45;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 29; a hazai csapat pályáján - 15.

    Statisztikák: Lausanne-Sports vs Basel 1893

    • átlagos összesített a tornán: 3.16 vs 2.8;
    • átlagos gólok száma: 1.52 vs 1.48;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.64 vs 0.76;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.88 vs 0.72;
    • Lausanne-Sports: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Basel 1893: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.62;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.5) vs 1.3 (idegenben - 1.6).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Basel 1893 idegenben mérkőzések.
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5)(szorzói: 1.54)

    Tippekszöglet

    Lausanne-Sports: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.16; otthoni pályán - 6.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.8; otthoni pályán - 6.25.

    Basel 1893: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6, idegenben - 5.54;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.1; idegenben - 4.8.
    Trendek
    • A Basel 1893 legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a Lausanne-Sport (Axpo Superliga).
    • A Basel 1893 legalább 3.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 19 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    👉Tippek: Szöglet - Basel 1893 Teotal Felett (3,5)(szorzói: 1.48)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 42;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 29 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 15 alkalommal.

    Statisztika: Lausanne-Sports vs Basel 1893

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 26 vs 26;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 18 vs 16;
    • Lausanne-Sports MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 9 (75%);
    • Basel 1893 MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (69%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 9 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Lausanne-Sports) - 4 (100%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Basel 1893) - 4 (80%).
    Trendek
    • A Lausanne-Sport gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Basel 1893.
    • A Lausanne-Sport gólt szerzett és kapott minden utolsó 9 mérkőzésén.
    • A Lausanne-Sport gólt szerzett és kapott minden utolsó 7 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    • A Basel 1893 gólt szerzett és kapott a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    • A Basel 1893 gólt szerzett és kapott a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.45)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (16/149, 10.7%);
    • Lausanne-Sports hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:2 (2/12, 16.7%);
    • Basel 1893 idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:2 (2/13, 15.4%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 10.04% (szorzói 7)
    2:1 - 7.98% (szorzói 8.5)
    1:2 - 7.44% (szorzói 9)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 7)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A statisztikák alapján eredményes mérkőzésre számíthatunk. A Basel idegenbeli mérkőzésein szinte mindig sok gól esik - az utolsó kilenc idegenbeli találkozóból nyolc alkalommal a gólok száma meghaladta a 2.5-et. A közelgő mérkőzés forgatókönyve is nyílt játékot ígér: mindkét csapat aktívan támad, és nem jeleskedik a védekezésben. Mindez arra utal, hogy nagy valószínűséggel látványos összecsapás lesz, ahol a 2.5 vagy annál több gól várható.

    Total gólt Felett (2,5)
    Közzétett: 2026.02.28., 11:38

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Lausanne-Sports - Basel 1893

    A Lausanne-Sport nem vesztett:
    fc-lausanne-sportfc-basel-1a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Basel 1893 (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sportfc-basel-1a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Basel 1893 (Axpo Superliga).
    Lausanne-Sports nem fog veszíteni
    Everygame
    -227
    A Lausanne-Sport nem nyert:
    fc-lausanne-sportminden utolsó 8 mérkőzésén.
    fc-lausanne-sportminden utolsó 6 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sportminden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Basel 1893 nem fog veszíteni
    Everygame
    -189
    A Lausanne-Sport gólt szerzett:
    fc-lausanne-sporta 22 utolsó 24 otthon mérkőzésén.
    fc-lausanne-sportminden utolsó 10 mérkőzésén.
    fc-lausanne-sportminden utolsó 8 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    A Basel 1893 gólt kapott:
    fc-basel-1minden utolsó 12 mérkőzésén.
    fc-basel-1minden utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    fc-basel-1minden utolsó 9 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Lausanne-Sports szerez gólt
    Everygame
    -556
    A Lausanne-Sport gólt kapott:
    fc-lausanne-sportminden utolsó 9 mérkőzésén.
    fc-lausanne-sporta 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sportminden utolsó 7 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    A Basel 1893 gólt szerzett:
    fc-basel-1a 15 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (Axpo Superliga).
    fc-basel-1a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    fc-basel-1a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Basel 1893 szerez gólt
    Everygame
    -500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Lausanne-Sports - Basel 1893 Helyezés a táblázatban

    Championship Group
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Thun
    Thun
    382431180-5275
    2.
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    382010872-4770
    3.
    Lugano
    Lugano
    381910959-4267
    4.
    Sion
    Sion
    381615763-4063
    5.
    Basel 1893
    Basel 1893
    381681455-5856
    6.
    Young Boys
    Young Boys
    3815101380-6955

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 17
    -2
    +1
    20 - Eltömődött
    19 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    5
    2
    Döntetlen
    1
    6
    Veszítenek
    4
    GK
    15
    Eltömődött
    20
    17
    Hiányzik
    19
    3.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.9
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    2
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.9
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    60'
    Pontozott minden, min.
    45'
    Minden statisztika