Irbis Kazan vs Reaktor Nizhnekamsk Előrejelzés 27 január 2026

    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Irbis Kazan és Reaktor Nizhnekamsk csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 27 január-án 15:30-kor lesz az "OLIMPBET MHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Irbis Kazan csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Irbis Kazan és az Reaktor Nizhnekamsk csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 38 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 18 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 18;
    • lőtt gólok: 114 ellen 102;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.74, 2. - 1.63, 3. - 2.13;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.45.

    A csapatok legutóbbi találkozója 11 március 2025-án volt az Irbis Kazan csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák Irbis - Reaktor

    50%
    20 Győzelem
    45%
    18 Győzelem
    15.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    7
    1
    4
    1
    2
    0
    1
    0
    22.02.26
    MHL
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    2
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    27.01.26
    MHL
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    11.03.25
    MHL
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    18.01.25
    MHL
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    0
    8
    0
    2
    0
    4
    0
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Irbis Kazan Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Irbis Kazan részt vett 42 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 31 győzelem,
    • 11 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Irbis Kazan 74% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 26% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.43, meccsenként átlagosan 3.55 gólt szerezve és átlagosan 2.05 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Irbis Kazan összesen 149 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 38.26% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.67 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Irbis Kazan összesen 86 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 41.46% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.67 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Irbis Kazan

    26.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    1
    1
    N
    25.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    JHC Molot
    JHC Molot
    8
    2
    1
    1
    2
    0
    5
    1
    N
    24.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    L
    19.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Chaika Nizhny Nov.
    Chaika Nizhny Nov.
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    1
    N
    18.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Ska-1946
    Ska-1946
    5
    1
    0
    0
    3
    1
    2
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Reaktor Nizhnekamsk Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Reaktor Nizhnekamsk részt vett 42 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 22 győzelem, 20 vereség.

    📈Ebben a szezonban Reaktor Nizhnekamsk győzelmi aránya 52%, a mérkőzések 48%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 6.17, meccsenként átlagosan 3.31 gólt szerez és átlagosan 3.07 gólt kap.

    🏒Eddig a Reaktor Nizhnekamsk 139 gólt szerzett:

    • A 3 időszak különösen sikeres volt, 33.81%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.16.

    🥅Védekezés terén a Reaktor Nizhnekamsk ebben a szezonban összesen 129 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.59%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.11 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Reaktor Nizhnekamsk

    19.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    1
    L
    18.08.26
    Club Friendlies
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    Avto Yekaterinburg
    Avto Yekaterinburg
    3
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    2
    1
    0
    N
    16.08.26
    Club Friendlies
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    Ska-1946
    Ska-1946
    1
    3
    0
    0
    1
    1
    0
    2
    L
    15.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    7
    1
    4
    1
    2
    0
    1
    0
    L
    14.08.26
    Club Friendlies
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    Chaika Nizhny Nov.
    Chaika Nizhny Nov.
    4
    3
    0
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 38;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 5; vendégeknek (idegenben) - 8;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.74;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.74 gólt szerez, míg a vendégek 1-t.

    Első harmad statisztika: Irbis Kazan (otthon) vs Reaktor Nizhnekamsk (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 21 vs 19;
    • győzelmek száma: 8 (38.1%) vs 9 (47.37%);
    • vereségek száma: 8 (38.1%) vs 4 (21.05%);
    • döntetlenek száma: 5 (23.81%) vs 6 (31.58%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.9 vs 1;
    • átlagos kapott gólok: 0.81 vs 0.84.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 7;
    • vereségek száma: 3 vs 3;
    • döntetlenek száma: 5 vs 0;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.3 (szerzett - 0.6, kapott - 0.7) vs 2.3 (szerzett - 1.6, kapott - 0.7).
    Trendek
    • A Irbis Kazan az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    • A Irbis Kazan az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Irbis Kazan Total korongok Felett (0,5) (szorzói: 1.3)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 38;
    • Hazai győzelmek száma - 18, vendég győzelmek száma - 18.

    Statisztika: Irbis Kazan vs Reaktor Nizhnekamsk

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 42 vs 42;
    • Győzelmek száma: 31 (74%) vs 22 (52%);
    • Vereségek száma: 11 (26%) vs 20 (48%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 16;
    • Vendég győzelmek a tornán: 9.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 7 vs 5;
    • Vereségek: 3 vs 5;
    • Hazai győzelmek: 4;
    • Vendég győzelmek: 2.
    Trendek
    • A Reaktor Nizhnekamsk handicap +2.5 előnnyel nyer a 18 utolsó 19 idegenben mérkőzésén szemben a Irbis Kazan (OLIMPBET MHL).
    • A Reaktor Nizhnekamsk handicap +2.5 előnnyel nyer a 16 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    👉Tippek: Reaktor Nizhnekamsk Hendikepes (+2,5)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.68;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.45;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 13 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 9 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 14 egyszer.

    Statisztika: Irbis Kazan vs Reaktor Nizhnekamsk

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.43 vs 6.17;
    • átlagos szerzett gólok: 3.55 vs 3.31;
    • átlagos kapott gólok: 2.05 vs 3.07;
    • Irbis Kazan: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.67;
    • Reaktor Nizhnekamsk: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.16;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.1 (hazai pályán - 3.75) vs 3.6 (idegenben - 2.33).

    Trendek
    • A Reaktor Nizhnekamsk több mint 1.5 gólt szerzett a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén szemben a Irbis Kazan (OLIMPBET MHL).
    • A Reaktor Nizhnekamsk több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 15 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    👉Tippek: Reaktor Nizhnekamsk Total korongok Felett (1,5) (szorzói: 1.48)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Reaktor Nizhnekamsk handicap +2.5 előnnyel nyer a 18 utolsó 19 idegenben mérkőzésén szemben a Irbis Kazan (OLIMPBET MHL).
    • A Reaktor Nizhnekamsk handicap +2.5 előnnyel nyer a 16 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).

    Reaktor Nizhnekamsk Hendikepes (+2,5)
    Közzétett: 2026.01.25., 16:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Irbis Kazan - Reaktor Nizhnekamsk

    A Irbis Kazan nyert (a rendes játékidőben):
    irbis-kazan-5a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    Irbis Kazan Győzelem
    -244
    A Reaktor Nizhnekamsk megnyerte az 1. harmadot:
    reaktor-nizhnekamsk-3a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    1. időszak Reaktor Nizhnekamsk Győzelem
    +330
    A Irbis Kazan megnyerte a 2. harmadot:
    irbis-kazan-5reaktor-nizhnekamsk-3a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Reaktor Nizhnekamsk (OLIMPBET MHL).
    2. időszak Irbis Kazan Győzelem
    -120
    A Irbis Kazan nem vesztette el a 3. harmadot:
    irbis-kazan-5a 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    3. időszak Irbis Kazan nem fog veszíteni
    -625
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Irbis Kazan - Reaktor Nizhnekamsk Helyezés a táblázatban

    Eastern, Gold Division
    JNLPPFORMA
    1.
    Omskie Yastreby
    Omskie Yastreby
    584018219-11386
    2.
    Stalnye Lisy
    Stalnye Lisy
    583919215-14183
    3.
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    583820180-11981
    4.
    Tolpar UFA
    Tolpar UFA
    583325213-15577
    6.
    Chaika Nizhny Novgorod
    Chaika Nizhny Novgorod
    583424170-15274