Kirovo-Chepetsk vs Zauralye Előrejelzés 24 december 2025

    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Zauralye
    Zauralye
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    1
    2

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 24 december-án 16:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET VHL" torna keretében az Kirovo-Chepetsk és az Zauralye csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊Az Kirovo-Chepetsk és Zauralye csapatoknak mindössze három mérkőzésük van. A statisztika a következő:

    • győzelmek (extra idővel együtt) a hazai csapat számára - 1, a vendég csapat számára - 2;
    • lőtt gólok: 9 ellen 11;
    • átlagos összesített mérkőzés - 6.

    Egymás elleni statisztikák Kirovo-Chepetsk - Zauralye

    25%
    1 Győzelem
    75%
    3 Győzelem
    24.12.25
    VHL
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Zauralye
    Zauralye
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    17.11.25
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    28.02.25
    VHL
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Zauralye Kurgan
    Zauralye Kurgan
    2
    4
    2
    3
    0
    0
    0
    1
    22.09.24
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    5
    4
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    2
    3
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kirovo-Chepetsk Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Kirovo-Chepetsk részt vett 36 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 15 győzelem,
    • 21 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Kirovo-Chepetsk 42% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 58% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4.25, meccsenként átlagosan 1.94 gólt szerezve és átlagosan 2.64 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Kirovo-Chepetsk összesen 70 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 45.71% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.36 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Kirovo-Chepetsk összesen 95 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 33.33% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.36 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Kirovo-Chepetsk

    13.10.26
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    1
    4
    0
    2
    0
    0
    1
    2
    GY
    11.10.26
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    V
    09.10.26
    VHL
    Sokol
    Sokol
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    3
    4
    1
    1
    2
    1
    0
    2
    GY
    06.10.26
    VHL
    Norilsk
    Norilsk
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    3
    2
    1
    0
    2
    0
    0
    2
    V
    01.10.26
    VHL
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    HC Kaluga
    HC Kaluga
    2
    3
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Zauralye Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Zauralye részt vett 36 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 16 győzelem, 20 vereség.

    📈Ebben a szezonban Zauralye győzelmi aránya 44%, a mérkőzések 56%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.58, meccsenként átlagosan 2.47 gólt szerez és átlagosan 2.42 gólt kap.

    🏒Eddig a Zauralye 89 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 38.2%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.06.

    🥅Védekezés terén a Zauralye ebben a szezonban összesen 87 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.14%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.31 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Zauralye

    15.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Kristall Saratov
    Kristall Saratov
    2
    4
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    V
    13.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Dizel
    Dizel
    4
    3
    1
    0
    1
    2
    2
    1
    GY
    11.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Tambov
    Tambov
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    V
    09.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Buran
    Buran
    2
    3
    0
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    V
    01.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Rubin
    Rubin
    2
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 3;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 0; vendégeknek (idegenben) - 1;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 2.67;
    • a mai hazai csapat átlagosan 1.33 gólt szerez, míg a vendégek 1.33-t.

    Első harmad statisztika: Kirovo-Chepetsk (otthon) vs Zauralye (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 16;
    • győzelmek száma: 5 (35.71%) vs 5 (31.25%);
    • vereségek száma: 6 (42.86%) vs 6 (37.5%);
    • döntetlenek száma: 3 (21.43%) vs 5 (31.25%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.43 vs 0.63;
    • átlagos kapott gólok: 0.5 vs 0.75.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 5;
    • vereségek száma: 3 vs 0;
    • döntetlenek száma: 4 vs 5;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.6 (szerzett - 0.7, kapott - 0.9) vs 1.7 (szerzett - 1.2, kapott - 0.5).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól a 14 legutóbbi 15 Kirovo-Chepetsk otthon mérkőzések (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Alatt (1,5)(szorzói: 1.53)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 3;
    • Hazai győzelmek száma - 1, vendég győzelmek száma - 2.

    Statisztika: Kirovo-Chepetsk vs Zauralye

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 36 vs 36;
    • Győzelmek száma: 15 (42%) vs 16 (44%);
    • Vereségek száma: 21 (58%) vs 20 (56%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 7;
    • Vendég győzelmek a tornán: 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 7 vs 3;
    • Vereségek: 3 vs 7;
    • Hazai győzelmek: 3;
    • Vendég győzelmek: 1.
    Trendek
    • A Kirovo-Chepetsk nem vesztett (a rendes játékidőben) a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Kirovo-Chepetsk nem vesztett (a rendes játékidőben) minden utolsó 6 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Zauralye nem nyert (a rendes játékidőben) a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Kirovo-Chepetsk nem fog veszíteni(szorzói: 1.58)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.67;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 6;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 2 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 1 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 1 egyszer.

    Statisztika: Kirovo-Chepetsk vs Zauralye

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 4.25 vs 4.58;
    • átlagos szerzett gólok: 1.94 vs 2.47;
    • átlagos kapott gólok: 2.64 vs 2.42;
    • Kirovo-Chepetsk: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.36;
    • Zauralye : átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.06;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.8 (hazai pályán - 2.8) vs 1.9 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • A Kirovo-Chepetsk több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Kirovo-Chepetsk Total korongok Felett (1,5)(szorzói: 1.5)
    Kirovo-Chepetsk nem fog veszíteni
    Tényező-172
    Közzétett: 2025.12.23., 15:28

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Kirovo-Chepetsk - Zauralye

    A Kirovo-Chepetsk nem vesztett (a rendes játékidőben):
    kirovo-chepetska 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (VHL).
    kirovo-chepetskminden utolsó 6 mérkőzésén (VHL).
    A Zauralye nem nyert (a rendes játékidőben):
    zauralye-kurgan-3a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (VHL).
    Kirovo-Chepetsk nem fog veszíteni
    -152
    A Zauralye nem vesztette el az 1. harmadot:
    zauralye-kurgan-3minden utolsó 13 mérkőzésén (VHL).
    zauralye-kurgan-3minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (VHL).
    1. időszak Zauralye nem fog veszíteni
    -385
    A Kirovo-Chepetsk nem nyerte meg a 3. harmadot:
    kirovo-chepetskminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (VHL).
    3. időszak Zauralye nem fog veszíteni
    -357
    A Zauralye nem vesztette el a 2. harmadot:
    zauralye-kurgan-3a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (VHL).
    2. időszak Zauralye nem fog veszíteni
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Kirovo-Chepetsk - Zauralye Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    MGYVPPForma
    18.
    Toros Neftekamsk
    Toros Neftekamsk
    622933144-15368
    19.
    Zauralye Kurgan
    Zauralye Kurgan
    622933147-15366
    20.
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    622834137-15062
    22.
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    622735128-15362
    23.
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    622636114-15661
    24.
    HC Akm Tula
    HC Akm Tula
    622636139-17460