Kirovo-Chepetsk vs Zauralye Πρόβλεψη 24 Δεκέμβριος 2025

    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Zauralye
    Zauralye
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    1
    2

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 24 Δεκέμβριος στις 4:00 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Kirovo-Chepetsk και Zauralye . Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Οι ομάδες Kirovo-Chepetsk και Zauralye έχουν τρία παιχνίδια στο αρχείο τους. Οι στατιστικές είναι οι εξής:

    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου) για την ομάδα του γηπέδου - 1, για την εκτός έδρας ομάδα - 2;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 9 εναντίον 11;
    • μέση συνολική απόδοση αγώνα - 6.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Kirovo-Chepetsk - Zauralye

    25%
    1 Νίκη
    75%
    3 Νίκες
    24.12.25
    VHL
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Zauralye
    Zauralye
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    17.11.25
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    28.02.25
    VHL
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Zauralye Kurgan
    Zauralye Kurgan
    2
    4
    2
    3
    0
    0
    0
    1
    22.09.24
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    5
    4
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    2
    3
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Kirovo-Chepetsk Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Kirovo-Chepetsk έχει συμμετάσχει σε 36 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 15 νίκες,
    • 21 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Kirovo-Chepetsk έχει ποσοστό νίκης 42%, με το 58% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.25, σκοράροντας μέσο όρο 1.94 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.64 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Kirovo-Chepetsk έχει σκοράρει 70 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 45.71% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.36 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Kirovo-Chepetsk έχει δεχθεί 95 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 33.33% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.36 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Kirovo-Chepetsk

    13.10.26
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    1
    4
    0
    2
    0
    0
    1
    2
    Ν
    11.10.26
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    Η
    09.10.26
    VHL
    Sokol
    Sokol
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    3
    4
    1
    1
    2
    1
    0
    2
    Ν
    06.10.26
    VHL
    Norilsk
    Norilsk
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    3
    2
    1
    0
    2
    0
    0
    2
    Η
    01.10.26
    VHL
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    HC Kaluga
    HC Kaluga
    2
    3
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Zauralye Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Zauralye έχει λάβει μέρος σε 36 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 16 νίκες, 20 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Zauralye είναι 44%, με το 56% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.58, με 2.47 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.42 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Zauralye έχει καταφέρει να σκοράρει 89 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 38.2% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.06.

    🥅Στην άμυνα, η Zauralye έχει δεχθεί 87 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 35.14% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.31 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Zauralye

    15.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Kristall Saratov
    Kristall Saratov
    2
    4
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    Η
    13.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Dizel
    Dizel
    4
    3
    1
    0
    1
    2
    2
    1
    Ν
    11.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Tambov
    Tambov
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    Η
    09.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Buran
    Buran
    2
    3
    0
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    Η
    01.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Rubin
    Rubin
    2
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    Αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 2.67;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.33, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 1.33.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Kirovo-Chepetsk (εντός) vs Zauralye (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 16;
    • αριθμός νικών: 5 (35.71%) vs 5 (31.25%);
    • αριθμός ηττών: 6 (42.86%) vs 6 (37.5%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 (21.43%) vs 5 (31.25%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.43 vs 0.63;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.5 vs 0.75.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 3 vs 5;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 0;
    • αριθμός ισοπαλιών: 4 vs 5;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.6 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.9) vs 1.7 (σκοράρισμα - 1.2, δεχόμενα - 0.5).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 14 της τελευταίας 15 Kirovo-Chepetsk σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (1,5)(aποδόσεις: 1.53)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • Νίκες γηπεδούχου - 1, νίκες φιλοξενούμενου - 2.

    Στατιστικά: Kirovo-Chepetsk vs Zauralye

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 36 vs 36;
    • Νίκες: 15 (42%) vs 16 (44%);
    • Ήττες: 21 (58%) vs 20 (56%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 7;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 7 vs 3;
    • Ήττες: 3 vs 7;
    • Νίκες εντός έδρας: 3;
    • Νίκες εκτός έδρας: 1.
    Τάσεις
    • Kirovo-Chepetsk δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    • Kirovo-Chepetsk δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    • Zauralye δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: Kirovo-Chepetsk δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.58)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3.67;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 6;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 2 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 1 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 1 φορά.

    Στατιστικά: Kirovo-Chepetsk vs Zauralye

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.25 vs 4.58;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 1.94 vs 2.47;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.64 vs 2.42;
    • Kirovo-Chepetsk: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.36;
    • Zauralye : μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.06;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.8 (εντός έδρας - 2.8) vs 1.9 (εκτός έδρας - 1.2).
    Τάσεις
    • Kirovo-Chepetsk Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: Kirovo-Chepetsk Άντερ πακς πάνω από (1,5)(aποδόσεις: 1.5)
    Kirovo-Chepetsk δεν θα χάσει
    συντελεστής-172
    Δημοσιεύθηκε: 23/12/2025, 3:28 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Kirovo-Chepetsk - Zauralye

    Kirovo-Chepetsk δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    kirovo-chepetskσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (VHL).
    kirovo-chepetskσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια (VHL).
    Zauralye δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    zauralye-kurgan-3σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (VHL).
    Kirovo-Chepetsk δεν θα χάσει
    -152
    Zauralye δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    zauralye-kurgan-3σε κάθε ένα από τα τελευταία 13 παιχνίδια (VHL).
    zauralye-kurgan-3σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (VHL).
    1η περίοδος Zauralye δεν θα χάσει
    -385
    Kirovo-Chepetsk δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    kirovo-chepetskσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια (VHL).
    3η περίοδος Zauralye δεν θα χάσει
    -357
    Zauralye δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    zauralye-kurgan-3σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (VHL).
    2η περίοδος Zauralye δεν θα χάσει
    -357
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Kirovo-Chepetsk - Zauralye Θέση στον πίνακα

    VHL 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    18.
    Toros Neftekamsk
    Toros Neftekamsk
    622933144-15368
    19.
    Zauralye Kurgan
    Zauralye Kurgan
    622933147-15366
    20.
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    622834137-15062
    22.
    Ska-Neva Saint Petersburg
    Ska-Neva Saint Petersburg
    622735128-15362
    23.
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    622636114-15661
    24.
    HC Akm Tula
    HC Akm Tula
    622636139-17460