Rodovre Mighty Bulls vs Frederikshavn White Hawks Előrejelzés 24 február 2026
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Rodovre Mighty Bulls és Frederikshavn White Hawks csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 24 február-án 18:30-kor lesz az "AL-Bank Liga" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Rodovre Mighty Bulls csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A Rodovre Mighty Bulls és az Frederikshavn White Hawks csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 70 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 22 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 45;
- lőtt gólok: 161 ellen 221;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.6, 2. - 2.03, 3. - 1.64;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.26.
A csapatok legutóbbi találkozója 21 január 2026-án volt az Frederikshavn White Hawks csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 2:3 volt.
Egymás elleni statisztikák Rodovre - Frederikshavn

Rodovre Mighty Bulls Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Rodovre Mighty Bulls részt vett 42 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 12 győzelem,
- 30 vereség.
📈Ebben a szezonban a Rodovre Mighty Bulls 29% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 71% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.93, meccsenként átlagosan 2.38 gólt szerezve és átlagosan 3.62 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Rodovre Mighty Bulls összesen 100 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 40% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.86 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Rodovre Mighty Bulls összesen 152 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 40.3% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.86 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Rodovre Mighty Bulls

Frederikshavn White Hawks Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Frederikshavn White Hawks részt vett 44 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 7 győzelem, 36 vereség.
📈Ebben a szezonban Frederikshavn White Hawks győzelmi aránya 18%, a mérkőzések 82%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 6.2, meccsenként átlagosan 2.23 gólt szerez és átlagosan 4.11 gólt kap.
🏒Eddig a Frederikshavn White Hawks 98 gólt szerzett:
- A 2 időszak különösen sikeres volt, 42.86%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.82.
🥅Védekezés terén a Frederikshavn White Hawks ebben a szezonban összesen 181 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.71%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.45 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Frederikshavn White Hawks
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 70;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 11; vendégeknek (idegenben) - 12;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.6;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.77 gólt szerez, míg a vendégek 0.83-t.
Első harmad statisztika: Rodovre Mighty Bulls (otthon) vs Frederikshavn White Hawks (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 22 vs 22;
- győzelmek száma: 5 (22.73%) vs 3 (13.64%);
- vereségek száma: 8 (36.36%) vs 11 (50%);
- döntetlenek száma: 9 (40.91%) vs 8 (36.36%).
- átlagos szerzett gólok: 0.5 vs 0.5;
- átlagos kapott gólok: 0.64 vs 1.45.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 2;
- vereségek száma: 4 vs 5;
- döntetlenek száma: 4 vs 3;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.5 (szerzett - 0.6, kapott - 0.9) vs 2 (szerzett - 0.5, kapott - 1.5).
- A Rodovre Mighty Bulls az 1. harmadban kevesebb mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Frederikshavn White Hawks (AL-Bank Liga).
- A Rodovre Mighty Bulls az 1. harmadban kevesebb mint 1.5 gólt szerzett a 17 utolsó 19 otthon mérkőzésén (AL-Bank Liga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 70;
- Hazai győzelmek száma - 22, vendég győzelmek száma - 45.
Statisztika: Rodovre Mighty Bulls vs Frederikshavn White Hawks
- A tornán játszott mérkőzések száma: 42 vs 44;
- Győzelmek száma: 12 (29%) vs 8 (18%);
- Vereségek száma: 30 (71%) vs 36 (82%);
- Hazai győzelmek a tornán: 9;
- Vendég győzelmek a tornán: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 3 vs 1;
- Vereségek: 7 vs 9;
- Hazai győzelmek: 2;
- Vendég győzelmek: 0.
- A Rodovre Mighty Bulls nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Frederikshavn White Hawks (AL-Bank Liga).
- A Frederikshavn White Hawks vesztett (a rendes játékidőben) a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (AL-Bank Liga).
- A Frederikshavn White Hawks vesztett (a rendes játékidőben) a 12 utolsó 13 mérkőzésén (AL-Bank Liga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.3, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.16;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.26;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 22 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 27 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 20 egyszer.
Statisztika: Rodovre Mighty Bulls vs Frederikshavn White Hawks
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.93 vs 6.2;
- átlagos szerzett gólok: 2.38 vs 2.23;
- átlagos kapott gólok: 3.62 vs 4.11;
- Rodovre Mighty Bulls: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.86;
- Frederikshavn White Hawks: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.82;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.3 (hazai pályán - 3.2) vs 1.7 (idegenben - 1.2).
- Volt összesen kevesebb mint 6.5 gól a 6 legutóbbi 7 Rodovre Mighty Bulls otthon mérkőzések szemben a Frederikshavn White Hawks (AL-Bank Liga).
Szerkesztői előrejelzés
- A Rodovre Mighty Bulls nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Frederikshavn White Hawks (AL-Bank Liga).
- A Frederikshavn White Hawks vesztett (a rendes játékidőben) a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (AL-Bank Liga).
- A Frederikshavn White Hawks vesztett (a rendes játékidőben) a 12 utolsó 13 mérkőzésén (AL-Bank Liga).