Frederikshavn White Hawks vs Rodovre Mighty Bulls Előrejelzés 21 január 2026
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Frederikshavn White Hawks és Rodovre Mighty Bulls csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 21 január-án 18:00-kor lesz az "AL-Bank Liga" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Frederikshavn White Hawks csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A Frederikshavn White Hawks és az Rodovre Mighty Bulls csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 69 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 45 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 21;
- lőtt gólok: 219 ellen 158;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.59, 2. - 2.03, 3. - 1.65;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.26.
A csapatok legutóbbi találkozója 17 november 2025-án volt az Rodovre Mighty Bulls csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:1 volt.
Egymás elleni statisztikák Frederikshavn - Rodovre

Frederikshavn White Hawks Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Frederikshavn White Hawks részt vett 36 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 7 győzelem,
- 28 vereség.
📈Ebben a szezonban a Frederikshavn White Hawks 22% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 78% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 6.19, meccsenként átlagosan 2.39 gólt szerezve és átlagosan 3.97 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Frederikshavn White Hawks összesen 86 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 41.86% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.78 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Frederikshavn White Hawks összesen 143 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 33.33% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.78 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Frederikshavn White Hawks

Rodovre Mighty Bulls Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Rodovre Mighty Bulls részt vett 35 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 10 győzelem, 25 vereség.
📈Ebben a szezonban Rodovre Mighty Bulls győzelmi aránya 29%, a mérkőzések 71%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 5.91, meccsenként átlagosan 2.34 gólt szerez és átlagosan 3.66 gólt kap.
🏒Eddig a Rodovre Mighty Bulls 82 gólt szerzett:
- A 1 időszak különösen sikeres volt, 39.02%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.94.
🥅Védekezés terén a Rodovre Mighty Bulls ebben a szezonban összesen 128 gólt engedett be.
- A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 43.48%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.31 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Rodovre Mighty Bulls
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 69;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 14; vendégeknek (idegenben) - 11;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.59;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.84 gólt szerez, míg a vendégek 0.75-t.
Első harmad statisztika: Frederikshavn White Hawks (otthon) vs Rodovre Mighty Bulls (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 18 vs 16;
- győzelmek száma: 4 (22.22%) vs 5 (31.25%);
- vereségek száma: 8 (44.44%) vs 6 (37.5%);
- döntetlenek száma: 6 (33.33%) vs 5 (31.25%).
- átlagos szerzett gólok: 0.78 vs 0.69;
- átlagos kapott gólok: 1.17 vs 1.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 1 vs 4;
- vereségek száma: 6 vs 3;
- döntetlenek száma: 3 vs 3;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.7 (szerzett - 0.4, kapott - 1.3) vs 1.5 (szerzett - 0.8, kapott - 0.7).
- Volt az 1. harmad összesen több mint 1.5 gól a 6 legutóbbi 7 Frederikshavn White Hawks otthon mérkőzések szemben a Rodovre Mighty Bulls (AL-Bank Liga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 69;
- Hazai győzelmek száma - 45, vendég győzelmek száma - 21.
Statisztika: Frederikshavn White Hawks vs Rodovre Mighty Bulls
- A tornán játszott mérkőzések száma: 36 vs 35;
- Győzelmek száma: 8 (22%) vs 10 (29%);
- Vereségek száma: 28 (78%) vs 25 (71%);
- Hazai győzelmek a tornán: 6;
- Vendég győzelmek a tornán: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 1 vs 2;
- Vereségek: 9 vs 8;
- Hazai győzelmek: 1;
- Vendég győzelmek: 0.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.17, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.29;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.26;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 22 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 27 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 20 egyszer.
Statisztika: Frederikshavn White Hawks vs Rodovre Mighty Bulls
- átlagos összesített eredmény a tornán: 6.19 vs 5.91;
- átlagos szerzett gólok: 2.39 vs 2.34;
- átlagos kapott gólok: 3.97 vs 3.66;
- Frederikshavn White Hawks: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.78;
- Rodovre Mighty Bulls: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.94;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.8 (hazai pályán - 1.6) vs 2 (idegenben - 1.6).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt összesen kevesebb mint 6.5 gól a 7 legutóbbi 8 Rodovre Mighty Bulls mérkőzések (AL-Bank Liga).