Spisska Nova Ves vs Presov 07 Előrejelzés 23 január 2026

    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Presov 07
    Presov 07
    6
    3
    1
    2
    3
    1
    1
    1

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Spisska Nova Ves és Presov 07 csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 23 január-án 16:30-kor lesz az "Extraliga" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Spisska Nova Ves csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Spisska Nova Ves és az Presov 07 csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 34 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 17 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 17;
    • lőtt gólok: 103 ellen 118;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.88, 2. - 2.15, 3. - 2.29;
    • meccs átlagos teljesítménye - 6.32.

    A csapatok legutóbbi találkozója 05 január 2026-án volt az Presov 07 csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 0:3 volt.

    Egymás elleni statisztikák Spisska - Presov 07

    53%
    19 Győzelem
    47%
    17 Győzelem
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Presov 07
    Presov 07
    4
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    1
    01.03.26
    Extraliga
    Presov 07
    Presov 07
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    0
    4
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    23.01.26
    Extraliga
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Presov 07
    Presov 07
    6
    3
    1
    1
    2
    1
    3
    1
    05.01.26
    Extraliga
    Presov 07
    Presov 07
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    0
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    1
    21.12.25
    Extraliga
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Presov 07
    Presov 07
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Spisska Nova Ves Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Spisska Nova Ves részt vett 39 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 16 győzelem,
    • 23 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Spisska Nova Ves 41% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 59% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.05, meccsenként átlagosan 2.33 gólt szerezve és átlagosan 2.9 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Spisska Nova Ves összesen 91 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 34.07% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.17 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Spisska Nova Ves összesen 113 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 32.5% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.17 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Spisska Nova Ves

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Comarch Cracovia
    Comarch Cracovia
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    N
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Debreceni Egyetem AC
    Debreceni Egyetem AC
    10
    5
    3
    1
    4
    2
    3
    2
    N
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Gorniczy Klub Sportowy Tychy
    Gorniczy Klub Sportowy Tychy
    5
    4
    1
    2
    0
    0
    4
    2
    N
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    1
    2
    0
    0
    1
    1
    0
    1
    L
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Presov 07
    Presov 07
    4
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Presov 07 Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Presov 07 részt vett 40 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 13 győzelem, 27 vereség.

    📈Ebben a szezonban Presov 07 győzelmi aránya 33%, a mérkőzések 68%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.65, meccsenként átlagosan 2.03 gólt szerez és átlagosan 3.75 gólt kap.

    🏒Eddig a Presov 07 81 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 34.57%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.

    🥅Védekezés terén a Presov 07 ebben a szezonban összesen 150 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.37%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.1 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Presov 07

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Presov 07
    Presov 07
    Liptovsky Mikulas
    Liptovsky Mikulas
    2
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    3
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Presov 07
    Presov 07
    SKP Poprad
    SKP Poprad
    2
    5
    1
    1
    1
    2
    0
    2
    L
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Presov 07
    Presov 07
    Gorniczy Klub Sportowy Tychy
    Gorniczy Klub Sportowy Tychy
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    0
    0
    N
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    Presov 07
    Presov 07
    4
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    1
    L
    12.08.26
    Club Friendly Games
    Presov 07
    Presov 07
    Kosice
    Kosice
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 34;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 5; vendégeknek (idegenben) - 8;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.88;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.85 gólt szerez, míg a vendégek 1.03-t.

    Első harmad statisztika: Spisska Nova Ves (otthon) vs Presov 07 (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 18 vs 20;
    • győzelmek száma: 5 (27.78%) vs 4 (20%);
    • vereségek száma: 6 (33.33%) vs 13 (65%);
    • döntetlenek száma: 7 (38.89%) vs 3 (15%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.61 vs 0.65;
    • átlagos kapott gólok: 0.72 vs 1.25.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 3;
    • vereségek száma: 3 vs 6;
    • döntetlenek száma: 4 vs 1;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.6 (szerzett - 0.8, kapott - 0.8) vs 2.3 (szerzett - 0.9, kapott - 1.4).
    Trendek
    • A Spisska Nova Ves nem vesztette el az 1. harmadot minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Presov 07.
    • A Spisska Nova Ves nem vesztette el az 1. harmadot a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Extraliga).
    👉Tippek: 1. időszak Spisska Nova Ves nem fog veszíteni (szorzói: 1.17)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 34;
    • Hazai győzelmek száma - 17, vendég győzelmek száma - 17.

    Statisztika: Spisska Nova Ves vs Presov 07

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 39 vs 40;
    • Győzelmek száma: 16 (41%) vs 13 (33%);
    • Vereségek száma: 23 (59%) vs 27 (68%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 9;
    • Vendég győzelmek a tornán: 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 5 vs 4;
    • Vereségek: 5 vs 6;
    • Hazai győzelmek: 3;
    • Vendég győzelmek: 2.
    Trendek
    • A Presov 07 handicap +2.5 előnnyel nyer a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén szemben a Spisska Nova Ves.
    • A Presov 07 handicap +2.5 előnnyel nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Extraliga).
    👉Tippek: Presov 07 Hendikepes (+2,5) (szorzói: 1.4)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.03, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.47;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 6.32;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 11 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 11 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 18 egyszer.

    Statisztika: Spisska Nova Ves vs Presov 07

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.05 vs 5.65;
    • átlagos szerzett gólok: 2.33 vs 2.03;
    • átlagos kapott gólok: 2.9 vs 3.75;
    • Spisska Nova Ves: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.17;
    • Presov 07: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.7 (hazai pályán - 2.4) vs 2.3 (idegenben - 2.6).

    Trendek
    • A Spisska Nova Ves több mint 2.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Presov 07.
    👉Tippek: Spisska Nova Ves Total korongok Felett (2,5) (szorzói: 1.4)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Spisska Nova Ves kevesebb mint 3.5 gólt szerzett a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Extraliga).

    Spisska Nova Ves Total korongok Alatt (3,5)
    Közzétett: 2026.01.21., 17:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Spisska Nova Ves - Presov 07

    A Spisska Nova Ves nem vesztette el a 3. harmadot:
    spisska-nova-vesa 7 utolsó 8 mérkőzésén (Extraliga).
    A Presov 07 nem nyerte meg a 3. harmadot:
    hc-presov-07-a 19 utolsó 20 mérkőzésén (Extraliga).
    hc-presov-07-a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Extraliga).
    3. időszak Spisska Nova Ves nem fog veszíteni
    -625
    A Spisska Nova Ves nem vesztett (a rendes játékidőben):
    spisska-nova-veshc-presov-07-minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Presov 07.
    A Presov 07 nem nyert (a rendes játékidőben):
    hc-presov-07-a 15 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (Extraliga).
    Spisska Nova Ves nem fog veszíteni
    -625
    A Spisska Nova Ves nem vesztette el az 1. harmadot:
    spisska-nova-veshc-presov-07-minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Presov 07.
    spisska-nova-vesa 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Extraliga).
    1. időszak Spisska Nova Ves nem fog veszíteni
    -588
    A Presov 07 nem nyerte meg a 2. harmadot:
    hc-presov-07-a 16 utolsó 18 mérkőzésén (Extraliga).
    hc-presov-07-a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Extraliga).
    2. időszak Spisska Nova Ves nem fog veszíteni
    -588
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Spisska Nova Ves - Presov 07 Helyezés a táblázatban

    Extraliga 25/26
    JNLPPFORMA
    6.
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    542826169-15583
    7.
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    542628138-14878
    8.
    Liptovsky Mikulas
    Liptovsky Mikulas
    542430160-17474
    10.
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    542331164-17972
    11.
    Dukla Trencin
    Dukla Trencin
    541836125-16061
    12.
    HC Presov 07
    HC Presov 07
    541341103-21538