Tambov vs Buran Előrejelzés 21 február 2026
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Tambov és Buran csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 21 február-án 10:00-kor lesz az "OLIMPBET VHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Tambov csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A Tambov és az Buran csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 17 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 10 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 6;
- lőtt gólok: 49 ellen 41;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.18, 2. - 1.65, 3. - 2.06;
- meccs átlagos teljesítménye - 4.82.
A csapatok legutóbbi találkozója 28 szeptember 2025-án volt az Buran csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 2:3 volt.

Tambov Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Tambov részt vett 53 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 22 győzelem,
- 31 vereség.
📈Ebben a szezonban a Tambov 42% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 58% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 4.96, meccsenként átlagosan 2.43 gólt szerezve és átlagosan 2.75 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Tambov összesen 129 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 38.76% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.88 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Tambov összesen 146 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 36.51% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.88 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Tambov

Buran Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Buran részt vett 55 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 20 győzelem, 35 vereség.
📈Ebben a szezonban Buran győzelmi aránya 36%, a mérkőzések 64%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 4.84, meccsenként átlagosan 2.09 gólt szerez és átlagosan 2.96 gólt kap.
🏒Eddig a Buran 115 gólt szerzett:
- A 3 időszak különösen sikeres volt, 40%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.
🥅Védekezés terén a Buran ebben a szezonban összesen 163 gólt engedett be.
- A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 41.18%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.04 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Buran
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 17;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 4; vendégeknek (idegenben) - 1;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.18;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.65 gólt szerez, míg a vendégek 0.53-t.
Első harmad statisztika: Tambov (otthon) vs Buran (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 24 vs 28;
- győzelmek száma: 9 (37.5%) vs 5 (17.86%);
- vereségek száma: 9 (37.5%) vs 11 (39.29%);
- döntetlenek száma: 6 (25%) vs 12 (42.86%).
- átlagos szerzett gólok: 0.96 vs 0.39;
- átlagos kapott gólok: 0.96 vs 0.75.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 1;
- vereségek száma: 4 vs 5;
- döntetlenek száma: 4 vs 4;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.7 (szerzett - 0.8, kapott - 0.9) vs 1.4 (szerzett - 0.5, kapott - 0.9).
- A Tambov nem nyerte meg az 1. harmadot a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 17;
- Hazai győzelmek száma - 10, vendég győzelmek száma - 6.
Statisztika: Tambov vs Buran
- A tornán játszott mérkőzések száma: 53 vs 55;
- Győzelmek száma: 22 (42%) vs 20 (36%);
- Vereségek száma: 31 (58%) vs 35 (64%);
- Hazai győzelmek a tornán: 11;
- Vendég győzelmek a tornán: 9.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 3 vs 2;
- Vereségek: 7 vs 8;
- Hazai győzelmek: 2;
- Vendég győzelmek: 1.
- A Tambov nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
- A Buran vesztett (a rendes játékidőben) a 6 utolsó 7 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.88, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.41;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.82;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 3 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 7 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 7 egyszer.
Statisztika: Tambov vs Buran
- átlagos összesített eredmény a tornán: 4.96 vs 4.84;
- átlagos szerzett gólok: 2.43 vs 2.09;
- átlagos kapott gólok: 2.75 vs 2.96;
- Tambov: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.88;
- Buran : átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.4 (hazai pályán - 6.5) vs 1.6 (idegenben - 1.71).
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 8 legutóbbi 9 Tambov mérkőzések szemben a Buran (OLIMPBET VHL).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 8 legutóbbi 9 Tambov mérkőzések szemben a Buran (OLIMPBET VHL).