Rapperswil Jona Lakers vs Zug Előrejelzés 20 december 2025

    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Zug
    Zug
    4
    2
    0
    1
    3
    2
    0
    0

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 20 december-án 18:45-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "National League" torna keretében az Rapperswil Jona Lakers és az Zug csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A Rapperswil Jona Lakers és az Zug csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 65 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 19 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 42;
    • lőtt gólok: 159 ellen 229;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.8, 2. - 2.05, 3. - 2.03;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.8.

    A csapatok legutóbbi találkozója 24 október 2025-án volt az Rapperswil Jona Lakers csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 2:6 volt.

    Egymás elleni statisztikák Rapperswil - Zug

    32%
    22 Győzelem
    62%
    43 Győzelem
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Zug
    Zug
    1
    8
    0
    4
    0
    3
    1
    1
    14.03.26
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    EV Zug
    EV Zug
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    12.03.26
    National League
    EV Zug
    EV Zug
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    5
    2
    0
    0
    2
    2
    3
    0
    07.03.26
    National League
    Zug
    Zug
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    2
    3
    0
    0
    0
    2
    2
    0
    0
    1
    20.12.25
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Zug
    Zug
    4
    2
    0
    2
    1
    0
    3
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rapperswil Jona Lakers Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Rapperswil Jona Lakers részt vett 33 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 17 győzelem,
    • 16 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Rapperswil Jona Lakers 53% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 47% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.5, meccsenként átlagosan 2.78 gólt szerezve és átlagosan 2.94 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Rapperswil Jona Lakers összesen 89 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 40.45% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.63 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Rapperswil Jona Lakers összesen 94 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 36.36% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.63 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Rapperswil Jona Lakers

    30.08.26
    Club Friendly Games
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Thomas Sabo Ice Tigers
    Thomas Sabo Ice Tigers
    7
    4
    1
    0
    2
    2
    4
    2
    N
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Ceske Budejovice
    Ceske Budejovice
    7
    2
    2
    1
    2
    0
    3
    1
    N
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Zug
    Zug
    1
    8
    0
    4
    0
    3
    1
    1
    L
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Kloten
    Kloten
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    7
    1
    2
    0
    1
    1
    4
    0
    L
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Kloten
    Kloten
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    7
    1
    2
    0
    1
    1
    4
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Zug Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Zug részt vett 31 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 17 győzelem, 14 vereség.

    📈Ebben a szezonban Zug győzelmi aránya 53%, a mérkőzések 47%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.33, meccsenként átlagosan 2.8 gólt szerez és átlagosan 2.73 gólt kap.

    🏒Eddig a Zug 84 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 36.9%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.27.

    🥅Védekezés terén a Zug ebben a szezonban összesen 82 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 44.74%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.53 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Zug

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Ceske Budejovice
    Ceske Budejovice
    Zug
    Zug
    0
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    1
    N
    23.08.26
    Club Friendly Games
    Kometa Brno
    Kometa Brno
    Zug
    Zug
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    0
    0
    L
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Zug
    Zug
    Eisbaren Berlin
    Eisbaren Berlin
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    N
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Zug
    Zug
    1
    8
    0
    4
    0
    3
    1
    1
    N
    28.03.26
    National League
    Davos
    Davos
    EV Zug
    EV Zug
    4
    1
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 65;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 7; vendégeknek (idegenben) - 15;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.8;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.71 gólt szerez, míg a vendégek 1.09-t.

    Első harmad statisztika: Rapperswil Jona Lakers (otthon) vs Zug (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 16 vs 15;
    • győzelmek száma: 7 (43.75%) vs 6 (40%);
    • vereségek száma: 3 (18.75%) vs 3 (20%);
    • döntetlenek száma: 6 (37.5%) vs 6 (40%).
    • átlagos szerzett gólok: 1.13 vs 0.6;
    • átlagos kapott gólok: 0.69 vs 0.33.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 4;
    • vereségek száma: 4 vs 3;
    • döntetlenek száma: 1 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.6 (szerzett - 0.9, kapott - 0.7) vs 1.1 (szerzett - 0.7, kapott - 0.4).
    Trendek
    • A Rapperswil Jona Lakers nem nyerte meg az 1. harmadot a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Zug (National League).
    • A Rapperswil Jona Lakers nem nyerte meg az 1. harmadot a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (National League).
    👉Tippek: 1. időszak Zug nem fog veszíteni (szorzói: 1.48)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 65;
    • Hazai győzelmek száma - 19, vendég győzelmek száma - 42.

    Statisztika: Rapperswil Jona Lakers vs Zug

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 33 vs 31;
    • Győzelmek száma: 17 (53%) vs 16 (53%);
    • Vereségek száma: 15 (47%) vs 14 (47%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 9;
    • Vendég győzelmek a tornán: 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 4;
    • Vereségek: 6 vs 6;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 0.
    👉Tippek: Zug nem fog veszíteni (szorzói: 1.55)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.45, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.52;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.8;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 20 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 25 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 25 egyszer.

    Statisztika: Rapperswil Jona Lakers vs Zug

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.5 vs 5.33;
    • átlagos szerzett gólok: 2.78 vs 2.8;
    • átlagos kapott gólok: 2.94 vs 2.73;
    • Rapperswil Jona Lakers: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.63;
    • Zug: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.27;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.8 (hazai pályán - 2.6) vs 2.5 (idegenben - 1.6).

    👉Tippek: Total korongok Alatt (5,5) (szorzói: 1.88)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen több mint 5.5 gól az utolsó 6 Rapperswil Jona Lakers mérkőzésén szemben a Zug minden alkalommal (National League).

    Total korongok Felett (5,5)
    Közzétett: 2025.12.19., 13:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Rapperswil Jona Lakers - Zug

    A Rapperswil Jona Lakers nem nyerte meg az 1. harmadot:
    rapperswil-jona-lakersev-zuga 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Zug (National League).
    rapperswil-jona-lakersa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (National League).
    1. időszak Zug nem fog veszíteni
    -208
    A Zug nem nyerte meg a 3. harmadot:
    ev-zuga 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (National League).
    ev-zuga 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    3. időszak Rapperswil Jona Lakers nem fog veszíteni
    -312
    A Rapperswil Jona Lakers nem nyerte meg a 2. harmadot:
    rapperswil-jona-lakersminden utolsó 7 otthon mérkőzésén (National League).
    2. időszak Zug nem fog veszíteni
    -189
    A Zug nem nyert (a rendes játékidőben):
    ev-zugminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén.
    Rapperswil Jona Lakers nem fog veszíteni
    -286
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Rapperswil Jona Lakers - Zug Helyezés a táblázatban

    National League 25/26
    JNLPPFORMA
    5.
    HC Lugano
    HC Lugano
    522824150-12089
    6.
    Lausanne HC
    Lausanne HC
    522923155-13785
    7.
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    522725150-15481
    8.
    EV Zug
    EV Zug
    522329126-14575
    9.
    SC Bern
    SC Bern
    522428118-12868
    10.
    EHC Biel
    EHC Biel
    522428143-16567